Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

NRadek Fox - Profil | So 7.10.2023 12:22:16

murphyy >> ...

    NRadek Fox - Profil | So 7.10.2023 12:20:16

    murphyy >> Použil jsem fotku kolegy, snad mne nezmrdá...

      NRadek Fox - Profil | So 7.10.2023 12:13:12

      murphyy >> Čau Marťas, přesně jako to píšeš. Basiair má zlatou povrchovou úpravu a odlehčení hlavního kola otvory. Zřejmě tam budou rozdíly v použitých materiálech, ale špatný nebude ani v SLD QD. Černou briketu jsme ještě neotevřeli, ale dojde k tomu. Pak sem ta zjištění napíši ;-)

        Nmurphyy - Profil | So 7.10.2023 12:07:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 6.10.2023 18:56:11 >> Ahoj Radek, co sa tyka rozdielu basia sld-basiair tak ano telo rovnake a aj velkosti prevodov len materialovo to bude ine, ci uz tela kde u air by mala byt kombinacia s magneziom a aj prevodov, u basiair som videl to hlavne kolo DG tusim eloxovane do zlata (alebo strieborna) s takymi dierami, u SLD myslim ze bude mat ine bez tych dier a zrejme aj iny ale jasne ze stale kvalitny material (tipol by som si cierny alebo strieborny elox, tusim ze ten zavit ked das dole klucku je strieborny)..podobne aj material wormshaftu moze byt iny atd.

          NRadek Fox - Profil | So 7.10.2023 11:58:14

          Poušťák >> Jo, dřevěné jsou krásné. Zajeď k němu a měj v ruce nůžky a řekni mu, že jdeš ten pytel rozstříhat, když ho má jen na uskladnění :-)) Uvidíš, jak ho hned otevře.

            NPoušťák - Profil | So 7.10.2023 11:55:06

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 7.10.2023 11:04:39 >> to dřevo je stejně nejhezčí.
            Libor tu bundu ještě nerozbalil,zajedu k němu a pak ti brnknu....o)))

              NRadek Fox - Profil | So 7.10.2023 11:04:39

              $ >> Ahoj, bylo stále proti světlu. Na příští výpravě to nafotím, však si musím šetřit náboje a nesypat to sem všechno najednou :-))

                NRadek Fox - Profil | So 7.10.2023 11:01:32

                Další snímky

                  NRadek Fox - Profil | So 7.10.2023 10:58:28

                  2x klička na Basia - dobrá na tunění černé brikety, kdy je na ní zbytečně tlustá klička :-) Cena 3.500,- Kč za obě.

                    NPoušťák - Profil | So 7.10.2023 10:47:35

                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 7.10.2023 10:28:12 >> ó díky velký vezíre 👍🤣🤣

                      NRadek Fox - Profil | So 7.10.2023 10:28:12

                      Poušťák >> Jo, tyhle ač nové, jsou celé vykuchané a při transplantaci jim pan primář Mirek voperoval stará střeva v eloxu se čtyřhranem a starou kličkou ;-)

                      PS: Je to asi jediný černý dělník v mojí stáji, kromě nové brikety, který umí pořádně makat :-))))

                        NRadek Fox - Profil | So 7.10.2023 10:25:05

                        Poušťák >> .

                          NRadek Fox - Profil | So 7.10.2023 10:24:31

                          Poušťák >> Jen pro Tebe ;-)

                            NRadek Fox - Profil | So 7.10.2023 10:23:27

                            Poušťák >> Čau Venco, to neee. S tímhle má Šitvardi a Hownik společného jenom černou a stříbrnou barvu. Však jsem na staré stroje nezanevřel, ale konkrétně tyhle, co vycházejí z modelu Basiair, který udělali před rokem 2010, mám moc rád - jsou to povedené a fungující modely. Nasypu sem něco pro Tvoje potěšení, abych si Tě udobřil, protože Tě mám fakt rád ;-))

                              NDedekk - Profil | Pá 6.10.2023 20:24:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Jak tak koukám, tak se už dá z příspěvků usoudit a vyvodit, že Daiwa se zapsala
                              i jako životní rybářský styl. Má první Daiwa byla ještě za totáče z Maďarska.
                              Dnes mám problém, komu prodat zakonzervovanou sestavu pruty Century
                              Armalite a navijáky Daiwa Thurnament. Kdyby jste náhodou o někom věděli,
                              kdo by se o to postaral, byl bych rád kdyby jste dali vědět. Důvod? Nemoc skočí
                              na každého, když to nejmíň čeká a roky nezastaví nic.

                                NPoušťák - Profil | Pá 6.10.2023 19:47:31

                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 6.10.2023 19:17:14 >> když jsi sem před 10 léty dával fotky normálních navijáků,tak jsem je lajkoval,ale poslední dobou ty předělaný jebky co mají stejný tělo jako Mivardi mě nejdou pod kůži Ráďo.
                                Dej se zase dokupy a dělej normálním lidem radost 🤣🤣🤣

                                  N$ - Profil | Pá 6.10.2023 19:37:45

                                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 6.10.2023 19:16:05 >> škoda že jsi nedal fotku ze strany od kličky...

                                    NMr.Doctor - Profil | Pá 6.10.2023 19:26:01

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 6.10.2023 19:11:39 >> Ahoj Ráďo..... tak tohle je úplně jiný level, to nemá s tou původní briketou vůbec nic společného , samozřejmě myšleno po vizuální stránce..... to se mi vážně líbí, skvěle sladěno, fakt paráda 👍👍

                                      NRadek Fox - Profil | Pá 6.10.2023 19:17:14

                                      Čau brikety, dnes jdu od PC pryč ;-))

                                        NRadek Fox - Profil | Pá 6.10.2023 19:16:05

                                        Vyměněná černá matice za matici se tříbrnými prvky - nápis i kulaté výplně otvorů. Vyměněná černá cívka za stříbrnou. Vyměněná klička s dřevěným madlem za kličku z Daiwa ISO se stříbrnou zátkou. Vyměněná krytka pro kličku opět na stříbrnou a nakonec prdelka zvolená též ve stříbrné barvě.