Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

NLongPlay - Profil | Po 26.6.2023 0:15:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Děkuji za odpověďi...👍20 mm je určitě nejschůdnější cesta, protože ubrušovat patku,to už je prostě moc velká prasečina. Nadruhou stranu by to sedělo perfektně.Ale neee.

    NGreysmen - Profil | Ne 25.6.2023 22:51:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    LongPlay >> musí to být 20mm sedlo , do 18mm jdou jen na kousek a pak se někteři 🙄 aby tam navijàky sedli víc ubrušovali patku navijálu 🙈

      Nclarence - Profil | Ne 25.6.2023 19:10:08

      LongPlay >> Když jsem je měl seděly na Bond Girl Power

        Npjarmil - Profil | Ne 25.6.2023 14:03:25

        LongPlay >> když jsem je měl tak jsem je měl na greys aircurve

          NLongPlay - Profil | Ne 25.6.2023 13:36:32

          Dobrý den, prosím Vás kolektivně o radu a zkušenost.... Jaké sedlo navijáku ,nebo jaký prut zvolit,aby v něm ideálně seděl naviják Daiwa Tournament S5000T? Děkuji za info.

            Nradek.č - Profil | So 17.6.2023 20:05:13

            Zdar pánové. Sháním dvě krabice na BASIAIR Z45 QDA. Kdo by je oželil,koupím.

              NMr.Doctor - Profil | St 14.6.2023 20:19:00

              Radek Ráliš >> Radek Fox - 14.6.2023 18:15:02 >> Ano, ano, to je on.... 😉😉 👍 Ale ten stav je hodně špatny .... a ještě za hodně ...

                NRadek Fox - Profil | St 14.6.2023 18:15:02

                Mr.Doctor >> To je on... https://www.ebay.com/itm/394454460779

                  NMr.Doctor - Profil | St 14.6.2023 18:00:42

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 14.6.2023 17:53:31 >> Ahoj...😉 Mít klasickou QD brzdu......hm 😁😁 Každopádně krasavec 👍

                    NRadek Fox - Profil | St 14.6.2023 17:53:31

                    Mr.Doctor >> To je on ;-)

                      NC...arlos - Profil | St 14.6.2023 12:17:35

                      Hezké odpoledne, koupím jeden naviják S5500T. Mohl by být i S5000T. Děkuji

                        NMr.Doctor - Profil | Ne 11.6.2023 19:20:56

                        Lenoch >> Přesně 👍Na Mrku se člověk nemá čeho obávat, to není jak nákup navi na eBay...

                          NLenoch - Profil | Ne 11.6.2023 18:12:41

                          ,,Tož to su klidné" ještě že máme na tom Mrku, samé odborníky,čověk se tak nená čeho obávat,když náhodou koupí starší kolovrátky...... .

                            NFilla - Profil | So 10.6.2023 22:10:45

                            Mr.Doctor >> díky, znalce poznám 😁
                            Vysoutěžil jsem v Japanu a daroval tatíkovi pár na jeho Rovexy J. Wilson. Krásně předou, zrovna na ně vytáhl kapříka.

                              NMr.Doctor - Profil | So 10.6.2023 19:26:13

                              Filla >> Wow.....Sprinter ST DX.....tak to se dneska už téměř nevidí a ještě v takovém nóbl stavu !! 👍👍

                                NFilla - Profil | So 10.6.2023 16:44:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                S taťkem u vody 😍

                                  Nadek - Profil | So 10.6.2023 8:43:30

                                  Ahoj.
                                  Nemáte niekto na predaj 2 cievky na S5000T.

                                  Ďakujem.

                                    NGreysmen - Profil | Út 6.6.2023 11:53:09

                                    Danny.vlck >> vylisovat ten zajišťovací kolíček 😉

                                      NDanny.vlck - Profil | Út 6.6.2023 10:38:25

                                      Ahoj, prosím o radu:) dá se to rozdělat? Případně jak? děkuji:)