Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

Mr.Doctor - Profil | Čt 6.7.2023 23:52:45

murphyy >> Čauky Marťas.....jo, jsme pacienti tady všichni.... 😁😁 Já už dávněji toto madlo zaregistroval v nějakém videjku u kluků od Kordy, měli je na nějakém DCR modelu Basia.....líbilo se mi to, jen sehnat toto madlo není úplně snadné ..... ale jsem spokojen, navijáčky používám jen na odhoz, víc mi to k tomu stylu sedí.... ať se daří 👍😉

    murphyy - Profil | Čt 6.7.2023 23:42:36

    Mr.Doctor >> Ty si Martine este vacsi detailista ako ja ;)) ja som mozno tiez ale len do urciteho levelu, hlavne doma..ale to az inokedy..
    super tesim sa ze si to zohnal..ak sa ti to paci potom niet o com, super..
    uz aj teraz mne sa to paci ked na to kukam dlhsie, a ak tebe to vyhovuje to je vsetko

    lebo psychologicky-ludia stale odmietaju nieco nove-lebo to moze znamenat nebezpecenstvo atd, ale ked sa pochopi to, ze to nove ma aj prinos, tak potom je to obohatenie.
    Martine-pekne-uzivaj nove rucky s tvojimi super Daiwami ;)

      Mr.Doctor - Profil | Čt 6.7.2023 23:30:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 14.6.2023 17:55:16 >> Tak jsem to madlo nainstaloval na ty námi používané "šroty" a vůbec to nevypadá zle ..... za mě to působí tak nějak více decentně, i pocitově je moc fajn, líbí se mi to.... 👍 😉

        LongPlay - Profil | Út 27.6.2023 14:53:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 27.6.2023 14:29:02 >> Velkej souhlas...😉 Stará škola, jasná věc ...Někdy stačí kompromis,ale tady sou věci jasně daný a chce to prostě pořešit a udělat Po-Řád-ně. Ať má člověk klid....👍🤘😁

          Radek Fox - Profil | Út 27.6.2023 14:29:02

          LongPlay - 27.6.2023 14:05:22 >> Díky za info, mrknu na to. Koupil jsem pruty Century Christian Finkelde a mají karbonová sedla o velikosti 18, což je na staré Tournamenty k hownu. Již mám koupené Fuji DNPS 20. Teď ještě dobrého staveče a mám vystaráno. Jinak to hold nejde, nová motadla mají užší patky, pruty se vyrábějí slabší, tak i sedla zmenšili. PS: Poradím si a na nové trendy jim kálím 😝

            LongPlay - Profil | Út 27.6.2023 14:06:48

            A každopádně děkuji i ostatním joooo...👍😉

              LongPlay - Profil | Út 27.6.2023 14:05:22

              Radek Ráliš >> Radek Fox - 27.6.2023 12:37:01 >> Něco takového dělá třeba American Tackle...Ale pořád člověk tak jako tak vaří z vody....No poseženu asi nějaký starší Daiwa pruty a buď to tam pásne,nebo ne. Děkuji Vám.

                LongPlay - Profil | Út 27.6.2023 13:57:06

                Pindˇa >> No tak ja uz vazne nevim jako😁🤘

                  Radek Fox - Profil | Út 27.6.2023 12:37:01

                  Z mého pohledu i zkušeností nejlepší sedla. Samozřejmě už je nedělají jako vše dobré 🙄🥴

                    Pindˇa - Profil | Út 27.6.2023 12:20:30

                    LongPlay >> V mém řipadě právě naopak do 3.5lb jde huř, jak do toho 2.75lb, ten je ale stavěný. Čert aby se v tom pak vyznal😃

                      LongPlay - Profil | Út 27.6.2023 12:05:21

                      Pindˇa >> Určitě me to utvrzuje v tom,ze větší libráž prutu, silnější blank, větší průměr sedla...Super, děkuju Ti🤔👍

                        Pindˇa - Profil | Út 27.6.2023 11:19:59

                        LongPlay >> Jestli ti to pomůže, tak stejný navi jde na jedny Alps zasunout víc, jako na druhý Alps

                          Mr.Doctor - Profil | Út 27.6.2023 8:03:11

                          LongPlay >> Kolega si 2 roky zpět koupil dva páry Century 10 ft, jedny C2 a druhé CQ, oba modely mají Alps sedlo , do jedněch vejdou “Turky” tak tak, do druhých vůbec ….

                            LongPlay - Profil | Po 26.6.2023 21:38:01

                            Poušťák >> Tak super, parádička to už je více směrodatný. Přesně jak říkám. DĚKUJU....👍🤘

                              Poušťák - Profil | Po 26.6.2023 21:30:44

                              LongPlay >> 17 let staré SU 12 ft,6 let staré Fetboye 10 ft a 3 roky staré 12 ft Armalajty

                                LongPlay - Profil | Po 26.6.2023 21:26:37

                                Poušťák >> Jasný,ale co je to za sedlo?Nebo konkrétně za typ prutu?...👍

                                  LongPlay - Profil | Po 26.6.2023 21:24:23

                                  Záleží taky na délce prutu, libráži a jak je třeba starej ten prut. Novější pruty mají blank spíš Slim,starší jsou tlustší.Nash Dwarf,nebo Scoup by měl mít sedlo větší,ten spodek je jako teleskop....Takže je silnější než třeba klasicky dvoudíl....

                                    Poušťák - Profil | Po 26.6.2023 21:21:22

                                    LongPlay >> mám troje Century a ve všech sedí jak zabitý

                                      Marián11 - Profil | Po 26.6.2023 20:47:37

                                      Áno 20mm sedlo je ideal ale prútov s týmto sedlom asi nebude veľa... ja som našiel jedine na prutoch od nollerta tam je rambo 20. Potom jedine dat si postaviť. Sériovky majú poväčšine 18 ale možno sa mýlim. Ak má niekto nejaký typ sem s nim myslím ze pomôže viacerým.

                                        LongPlay - Profil | Po 26.6.2023 0:21:50

                                        Co třeba sedlo Alps ? Nevíte jaký má sedlo výřez na držák navi? Buď do V...Jako většina, ať už Fuji,nebo PackBey,nebo prostě obdélník? Nevim, osobně sem ho nikdy neviděl a nikde sem to nenašel.