- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zapichovani vidlicek
Zdravim chlapy i zenyJak resite kdyz vam nejdou moc zapichnout vidle ???
Me dneska dosli od NGT a jsou docela tluste tak se tomu moc nechce :(
Otazky co se netykaj tak mazu :)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NPvl - Profil | So 12.4.2014 11:44:36
Nnekut - Profil | So 12.4.2014 10:59:12
Nmiroslave - Profil | So 12.4.2014 9:17:04
Zdravím Páni rybáři. Zapichování vidliček. já si nosím k vodě aku vrtačku a prodloužený vidiový vrták o průměru 10 mm vyvrtám otvor(díru) a vsunu vidličku není jiný problém. Na dešník také používám vrták jenže o trochu větší průměr. S pozdravem Miroslav .Vezměte si vzor. Jezdím k vodě už větším automobilem.abych ty všechny věci dopravil k vodě.
NJack6 - Profil | So 12.4.2014 8:11:04
NBlue - Profil | So 12.4.2014 2:20:53
Nbrčál - Profil | Pá 11.4.2014 19:33:50
Nmzxy - Profil | Čt 10.4.2014 23:20:25
NBeck83 - Profil | Čt 10.4.2014 23:19:20
NBeck83 - Profil | Čt 10.4.2014 23:09:14
Ndrvoštěp - Profil | Čt 10.4.2014 21:41:42
Nčervik7 - Profil | Čt 10.4.2014 21:17:25
Nmetalbrute - Profil | Čt 10.4.2014 20:06:52
Nvave - Profil | Čt 10.4.2014 18:51:18
Kouknu po starých dírách, zapřu kamenem, položím přes bágl, možností je dost a rybě ve vodě je jedno, jak máš klacky na břehu. Kde to znám a je problém tahám stojan.
NKreja - Profil | Čt 10.4.2014 17:42:35
NKurecPalec - Profil | Čt 10.4.2014 17:25:10
NBullteriér - Profil | Čt 10.4.2014 17:06:47
NMartian - Profil | Čt 10.4.2014 16:35:27
NProgramátor - Profil | Čt 10.4.2014 15:31:11
http://gardnertackle.co.uk/product/scud-block/
a v případě, že nemůžu zapíchnout / zavrtat vidle, tak si udělam provizorní stojan. Komu vadí mít položený konce prutu na zemi, tak si pořídí 2 kusy a propojovací tyč.
a nebo tohle je dost podobný, ale dá se to místo váhy zatížit http://gardnertackle.co.uk/product/triad/
Nmilhouse91 - Profil | Čt 10.4.2014 15:27:51
Nlunimus - Profil | Čt 10.4.2014 14:57:32
Osobne lovím hlavne na feeder a keď toto používam pre signalizáciu "do boku" tak tie nožičky zvyknem ešte zaťažiť nejakým kameňom ... hlavne tie predné nožičky ... ale inak je to pekne stabilné a ak máš dobre nastavenú voľnobežku na baitruner, tak by to možno ani nemuselo byť privalené kameňmi :)
Pre aktívny feeder na jeden prút, keď máš stále ruku na blanku ti to stačí na 100% voľne položené :)
Nkut - Profil | Čt 10.4.2014 14:49:11
Nlunimus - Profil | Čt 10.4.2014 14:43:35
radiť niekomu, aby počkal kým zaprší, alebo aby si vyberal miesto lovu podľa toho, či sa tam dá vidličky zapichnúť, alebo nie, tak to je "rada hodná zlata"
Veľa ľudí rieši vidličky preto, že chce mať prút nižšie nad zemou, čo veľa stojanov neumožňuje, resp. tripody a podobné veci nepatria práve medzi najlacnejšie záležitosti.
Keďže veľmi často chodím aj na miesta, kde sa zapichnúť jednoducho nedá, tak používam stojany, ktoré primárne nie sú určené na rybársky šport: http://www.luk.sk/prislusenstvo_a_doplnky_k_lukom/stojany_na_ol_aj_kladkove_luky.htm
konkrétne používam tento model: "Stojan na luk BASIC Cartel"
Ak tam nie je práve veľký svah, tak prút drží dostatočne a postavíš ho aj na betónovej platni :)
NPetr.J - Profil | Čt 10.4.2014 14:24:12
Nroman_GA - Profil | Čt 10.4.2014 14:21:22
NKurecPalec - Profil | Čt 10.4.2014 14:17:53
NProgramátor - Profil | Čt 10.4.2014 14:01:15
Nrosan - Profil | Čt 10.4.2014 13:51:48
Nkut - Profil | Čt 10.4.2014 13:46:22
Nkut - Profil | Čt 10.4.2014 13:44:35
Ndosec - Profil | Čt 10.4.2014 12:15:12
NBušák - Profil | Čt 10.4.2014 12:09:39
NBlue - Profil | Čt 10.4.2014 11:29:33
Nkut - Profil | Čt 10.4.2014 11:25:43
Ndosec - Profil | Čt 10.4.2014 11:23:29
Ndomino - Profil | Čt 10.4.2014 11:23:00
Nkut - Profil | Čt 10.4.2014 11:20:15
Ndomino - Profil | Čt 10.4.2014 11:19:30
NFishky - Profil | Čt 10.4.2014 10:52:57
Nloda30 - Profil | Čt 10.4.2014 10:52:56
P.S. Otázek co se netykaj asi nebude mnoho, ale to jen můj postřeh...
NLuger46 - Profil | Čt 10.4.2014 10:36:14
Nspringer - Profil | Čt 10.4.2014 10:26:59
Narnošt - Profil | Čt 10.4.2014 10:19:55
A tam,kde to prostě nejde,tam dám stojan.
Nstrejda16 - Profil | Čt 10.4.2014 5:49:33
NBlue - Profil | Čt 10.4.2014 0:56:33
NŠlapeto - Profil | Čt 10.4.2014 0:25:34
NŠlapeto - Profil | Čt 10.4.2014 0:22:38
NBnick - Profil | Čt 10.4.2014 0:17:23
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











