Zapichovani vidlicek

Zdravim chlapy i zeny
Jak resite kdyz vam nejdou moc zapichnout vidle ???
Me dneska dosli od NGT a jsou docela tluste tak se tomu moc nechce :(

Otazky co se netykaj tak mazu :)

Nsidneyv - Profil | Čt 10.4.2014 12:05:39

kut >> a tu dosku mas ako pripevnenu o zem?

    NBlue - Profil | Čt 10.4.2014 11:29:33

    domino >> tady na písečákách to ani jinak moc nejde když nemáš stojan tak prostě bud musíš jít od lesa kde je hlíněná půda a nebo na druhou stranu kde zem pokrývají kamínky a tam to je boj něco do toho zapichovat,,nemluvim o tom zapichovat deštník to je vůbec očistec....Jinak do hlíny nebo jílu to není problém vrazit vidličku a je celkem fuk jak je zem vyprahlá atd....

      Nkut - Profil | Čt 10.4.2014 11:25:43

      dosec >> však já taky a používá se to i dnes,místo to nezabírá a je to lehké.

        Ndosec - Profil | Čt 10.4.2014 11:23:29

        kut >> toto jsem tam používal před dvaceti lety.Levné a funkční :-)

          Ndomino - Profil | Čt 10.4.2014 11:23:00

          doporučuji koupit AKU vrtačku, nechat si nadvařit vrták, nabít baterku a vyrazit... Vidle budou držet jak přibité :-D

            Nkut - Profil | Čt 10.4.2014 11:20:15

            používám kousek desky a v ní vyvrtané dírky do kterých vydličky napíchnu,ono to na D5 na schodech jinak ani moc nejde.Teď jsem si objednal trojnožky tak uvidím.

              Ndomino - Profil | Čt 10.4.2014 11:19:30

              Blue >> vybírat si lokality podle toho kde se dá zapíchnout mě pobavilo :-)

                NFishky - Profil | Čt 10.4.2014 10:52:57

                Petriiik22 - >> nejdou zapíchnout, jsou tupé... ? ale byly levné, že? :)) No u vidlí je důležité, aby nebyly tlusté a byly ostré, pak klidně ať jsou dražší, hlavně aby šli zapíchnout :)

                  Nloda30 - Profil | Čt 10.4.2014 10:52:56

                  Počkal bych ze dva dny, až poprší a poté to půjde určitě lépe...Nebo alternativu stojanu, ale nechci se opakovat, viz odpovědi níže...

                  P.S. Otázek co se netykaj asi nebude mnoho, ale to jen můj postřeh...

                    NTulo - Profil | Čt 10.4.2014 10:38:11

                    Že by stojan?

                      NLuger46 - Profil | Čt 10.4.2014 10:36:14

                      do tvrdé hlíny jedině zavrtávačky a máš pokoj, tam kde je skala nebo samej šutr a nevyvrtáš pak už jen stojan, jiné vidle než zavrtávačky bych už nekoupil

                        Nspringer - Profil | Čt 10.4.2014 10:26:59

                        ..............a já už jsem nepíchal...ani nepamatuju...-))

                          Narnošt - Profil | Čt 10.4.2014 10:19:55

                          Ten vidiák je asi nejlepší řešení,já prostě píchám tak dlouho,dokud nezapíchnu. :))
                          A tam,kde to prostě nejde,tam dám stojan.

                            Nufo 48 - Profil | Čt 10.4.2014 9:58:30

                            Zdravím a konstatuji,že strejda16 má naprostou pravdu...

                              Nstrejda16 - Profil | Čt 10.4.2014 5:49:33

                              Chlapi, prodlouženej vidiák, na něj navařit kus kulatinky a pěkně si předvrtáš díru, pak už to jde snadno.

                                NBlue - Profil | Čt 10.4.2014 0:56:33

                                Tohle řešim taky kolikrát mě to tak vytočí že bych se nejradči sebral a jel zpátky domů, co poradit snažit se vybírat lokality kde se to dá zapíchnout,,rozhodně když narazim na flek s kamínkama na zemi tak to je o nervy kolikrát mi moc nechybí a brečim u toho :)

                                  NŠlapeto - Profil | Čt 10.4.2014 0:25:34

                                  Petriiik22 - >> Jinak pro zapichování deštníků používám fígl, že si udělám dirku vidličkou, zaleju ji vodou, znovu propíchám vidličkou (slabou), ještě znovu zaleji a pak krásně vsunu deštník.

                                    NŠlapeto - Profil | Čt 10.4.2014 0:22:38

                                    Petriiik22 - >> neboj se nic, také jsem si pořídil podobné ngtčka a není je potřeba zapichovat hluboko. Stačí kousek nad hroz a v tvrdé hlíně drží. Jinak jsou na to asi lepší zavrtávačky, které mám na řeku, ale už jsem pořídil za dobrý peníz tyto. Jak jsou tlusté, tak se lehce nevylomí.

                                      NBnick - Profil | Čt 10.4.2014 0:17:23

                                      Kousek bukového dřeva, male kladívko a jedeš ;) PS: Dřevo proto at nebijes kladivem přímo po vidličce ;)

                                        NMery - Profil | Čt 10.4.2014 0:01:06

                                        ahoj mívám stejný problem věpšinou se snažím vybírat mista kde je měkký břeh nebo beru stojan ;-)