Rozhodnutí Free spirit HI-s 3lb, 12 ft nebo 3,5 lb, 12 ft

Ahoj všem,
momentálně chci pořídit Hi-s, ale nemohu se rozhodnout v lb. Chci házet 80 - 100g olovem a často i s punčochou co nejdál.Tvrdé házecí speciály FS ive nechci z důvodu lepší zdolávačky a vyhovuje mi 12 ft. Nevíte někdo jestli je zásadní rozdíl v akci a jestli zvýšení na 3,5 lb bude zásadní pro zdolávání. Děkuji za rady.

bart.bm - Profil | Po 14.9.2015 10:38:31

smike >> bral jsem pruty na normální házení i chytání taková ta střední rybařina s tím že se sem tam do něj opřu když bude potřeba a bohužel...reklama dělá své....porovnávám s pruty co jsem měl a že jich nebylo málo.Ano Hi-S 3lbs je děsná žvýkačka kterou bych ale čekal u 2,5lbs,... zas Fox Warrior XT 2,5lbs byly žvejky ale furt se mi s tím líp házelo....Ale tak chybama se člověk učí a nebo neumím házet...už to mám nemám na ty pruty prostě ruce a to je celý problém,a já proč se kluci krčí v křoví a za různými předměty když jdu nahazovat :o)))))

PS:myslíž že někdo kdo koupí klacek za 12tis ti řekne že udělal chybu a už by si jej už nekoupil? :o))))))

    smike - Profil | Po 14.9.2015 10:03:44

    bart.bm >> tak 3 lbs u fs je trochu zvykacka:-) spis jsi na nahoz nevzal tu spravnou libraz. Vsichni znami , kteri je maji si je pochvaluji.

      bart.bm - Profil | Po 14.9.2015 9:53:02

      tak po roce práce s pruty HI-S 3lbs a 3,66 napíšu i já trochu do vínku.Osobní názor....že já blbec je vůbec koupil...Přes veškerou reklamu jakou ty pruty měly a mají je jediná krása na nich blank...tím myslím pro oko....co se týče náhozu tak s prutem o stejných parametrech ale za desetinovou cenu hodím dál...když se opřu do ...hnise...tak se celý zavlní a tím to hasne.Sedlo by těm prutům lepší nastrojení.Podle mě to nejsou pruty té nej třídy ale tak malinko vyšší střední třída.podle mě ideál pro lov do max....a to myslím upřímně... 100m nacož jsem si mohl koupit třeba Entity od Nashe a ušetřít ranec který sem moh rozhýřit v bordelu a měl lepší zážitky.Prvotní nadšení z těchto prutů zcela vyprchalo.Teď asi ty své v bazaru neprodám ale je mi to šumák.půjdou do kouta a použití vidím tak 2-3x do roka na vyvážku kde se ocení jejich pružnost...Je mi jedno jestli budou reakce na můj zápis,od koho!! a jaké jen píši to co jsem prožil s těmito pruty u vody.Doufám že jsem se ponaučil a více podobnou chybu jako je FS a HI-S neudělám.

        retag - Profil | Pá 9.1.2015 17:26:03

        minn >> Zdravím

          Michal Kučera - Profil | Út 2.12.2014 21:19:01

          RAJA >> mě taky Mercedesy nepřesvědčily, možná proto, že jsem s nimi nikdy nejezdil, přesto suverénně vyhrály F1...takže, chápu tvůj subjektivní pocit, ale já proti němu stavím fakta...

            alda2211 - Profil | Út 2.12.2014 18:49:01

            CT Timata >> jo tam vlastne jo no co rict kus dratu a keramika nebo sic :-))))))

              CT Timata - Profil | Út 2.12.2014 17:58:39

              alda2211 >> ani na spiritoch?

                alda2211 - Profil | Út 2.12.2014 17:46:48

                RAJA >> ahoj chlapce nikdy jsem je nevidel

                  RAJA - Profil | Út 2.12.2014 17:44:40

                  alda2211 >> Zdar hochu, aký máš názor na S-Lite quides?

                    RAJA - Profil | Út 2.12.2014 17:43:36

                    Michal Kučera >> Vôbec nehaním FS prúty, no mňa nepresvedčili. Žiaľ.
                    Inak maj sa a dík.

                      RAJA - Profil | Út 2.12.2014 17:40:43

                      Rajsi >> Zdar, mňa tie oká nepresvedčili. Blank je ale super. Zobralo úplne iné. Máš svoje pruty "snov" a ja ti to brať nebudem. Maj sa a skorý odmäk.
                      Rado

                        Michal Kučera - Profil | Út 2.12.2014 13:52:08

                        U E-Classů, S i Hi-S jsou Sic očka S-lite (proto označení S) zakázkově dělaná právě pro FS. O jejich kvalitě vypovídá i to, že jsme za osm let při několika tisících prodaných prutů neřešili žádnou reklamaci...víc k tomu není co dodat

                          Rajsi - Profil | Po 1.12.2014 19:59:21

                          RAJA >> No já je mám právě 3 roky a chytám pořád se šňůrama. Nemám s tím žádný problém. Tak nevím v čem jsou jiné očka lepší a jestli bych poznal rozdíl ve funkčnosti. Nebo jde jen o vzhled?

                            RAJA - Profil | Po 1.12.2014 19:53:03

                            Rajsi >> Čo by tam mohlo byť, nechám na tebe. Ja som po nich pred 3 rokmi tiež pozeral, ale ako hovorím, oká ma od kúpy odhovorili. Za toľko peňazí by si zaslúžili aspoň FuJi v nejakej vyššej rade.

                              Erva - Profil | Po 1.12.2014 19:36:16

                              jircek - Já po nich už netoužím , ovšem tohle už zní zajimavě ,ale vím že možnost koupě samotného blanku v tu dobu co jsem o nich dost přemýšlel nebyla .

                                bart.bm - Profil | Po 1.12.2014 19:35:29

                                pánové čím víc bude jíst ty nesmysly co je in a nej a já nevím co tím víc budete mít v hlavách naděláno.jako běžní uživatelé stejně rozdíl nerozeznáte.buď se mi prut líbí tak jak je a koupím si ho nebo nelíbí a budu o tom pak hloupě žvatlat :o)))

                                  jircek - Profil | Po 1.12.2014 19:33:40

                                  Erva >> Ja si volal s Kucerou asi rok zpet a ptal jsem se ho na blanky a on na to, ze to neni problem..Cena mam pocit mezi 7-8t za kus.

                                    Erva - Profil | Po 1.12.2014 19:29:59

                                    jircek - Hoj Jirko ano přesně ten myslím :-))

                                      jircek - Profil | Po 1.12.2014 19:29:14

                                      Erva >> Ahoj, pokud myslis blank Hi-S, tak se daji koupit :)

                                        Rajsi - Profil | Po 1.12.2014 19:25:12

                                        RAJA >> Ahoj, v čem je tak velký rozdíl mezi očky co jsou na Hi-s a mezi těmi co by tam byt mohly? Moc jsem se o to nikdy nezajímal, tak mě udivuje, že to dokáže někoho odradit od koupě. Fakt o tom vím prd, tak se jen ptám, protože Hi-s vlastním. DÍKY