- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rozhodnutí Free spirit HI-s 3lb, 12 ft nebo 3,5 lb, 12 ft
Ahoj všem,
momentálně chci pořídit Hi-s, ale nemohu se rozhodnout v lb. Chci házet 80 - 100g olovem a často i s punčochou co nejdál.Tvrdé házecí speciály FS ive nechci z důvodu lepší zdolávačky a vyhovuje mi 12 ft. Nevíte někdo jestli je zásadní rozdíl v akci a jestli zvýšení na 3,5 lb bude zásadní pro zdolávání. Děkuji za rady.
momentálně chci pořídit Hi-s, ale nemohu se rozhodnout v lb. Chci házet 80 - 100g olovem a často i s punčochou co nejdál.Tvrdé házecí speciály FS ive nechci z důvodu lepší zdolávačky a vyhovuje mi 12 ft. Nevíte někdo jestli je zásadní rozdíl v akci a jestli zvýšení na 3,5 lb bude zásadní pro zdolávání. Děkuji za rady.
Autor diskuse: Radim1974 - Profil , 8.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
16x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
bart.bm - Profil | Po 14.9.2015 10:38:31
smike >> bral jsem pruty na normální házení i chytání taková ta střední rybařina s tím že se sem tam do něj opřu když bude potřeba a bohužel...reklama dělá své....porovnávám s pruty co jsem měl a že jich nebylo málo.Ano Hi-S 3lbs je děsná žvýkačka kterou bych ale čekal u 2,5lbs,... zas Fox Warrior XT 2,5lbs byly žvejky ale furt se mi s tím líp házelo....Ale tak chybama se člověk učí a nebo neumím házet...už to mám nemám na ty pruty prostě ruce a to je celý problém,a já proč se kluci krčí v křoví a za různými předměty když jdu nahazovat :o)))))
PS:myslíž že někdo kdo koupí klacek za 12tis ti řekne že udělal chybu a už by si jej už nekoupil? :o))))))
PS:myslíž že někdo kdo koupí klacek za 12tis ti řekne že udělal chybu a už by si jej už nekoupil? :o))))))
smike - Profil | Po 14.9.2015 10:03:44
bart.bm >> tak 3 lbs u fs je trochu zvykacka:-) spis jsi na nahoz nevzal tu spravnou libraz. Vsichni znami , kteri je maji si je pochvaluji.
bart.bm - Profil | Po 14.9.2015 9:53:02
tak po roce práce s pruty HI-S 3lbs a 3,66 napíšu i já trochu do vínku.Osobní názor....že já blbec je vůbec koupil...Přes veškerou reklamu jakou ty pruty měly a mají je jediná krása na nich blank...tím myslím pro oko....co se týče náhozu tak s prutem o stejných parametrech ale za desetinovou cenu hodím dál...když se opřu do ...hnise...tak se celý zavlní a tím to hasne.Sedlo by těm prutům lepší nastrojení.Podle mě to nejsou pruty té nej třídy ale tak malinko vyšší střední třída.podle mě ideál pro lov do max....a to myslím upřímně... 100m nacož jsem si mohl koupit třeba Entity od Nashe a ušetřít ranec který sem moh rozhýřit v bordelu a měl lepší zážitky.Prvotní nadšení z těchto prutů zcela vyprchalo.Teď asi ty své v bazaru neprodám ale je mi to šumák.půjdou do kouta a použití vidím tak 2-3x do roka na vyvážku kde se ocení jejich pružnost...Je mi jedno jestli budou reakce na můj zápis,od koho!! a jaké jen píši to co jsem prožil s těmito pruty u vody.Doufám že jsem se ponaučil a více podobnou chybu jako je FS a HI-S neudělám.
Michal Kučera - Profil | Út 2.12.2014 21:19:01
RAJA >> mě taky Mercedesy nepřesvědčily, možná proto, že jsem s nimi nikdy nejezdil, přesto suverénně vyhrály F1...takže, chápu tvůj subjektivní pocit, ale já proti němu stavím fakta...
alda2211 - Profil | Út 2.12.2014 18:49:01
CT Timata >> jo tam vlastne jo no co rict kus dratu a keramika nebo sic :-))))))
RAJA - Profil | Út 2.12.2014 17:43:36
Michal Kučera >> Vôbec nehaním FS prúty, no mňa nepresvedčili. Žiaľ.
Inak maj sa a dík.
Inak maj sa a dík.
RAJA - Profil | Út 2.12.2014 17:40:43
Rajsi >> Zdar, mňa tie oká nepresvedčili. Blank je ale super. Zobralo úplne iné. Máš svoje pruty "snov" a ja ti to brať nebudem. Maj sa a skorý odmäk.
Rado
Rado
Michal Kučera - Profil | Út 2.12.2014 13:52:08
U E-Classů, S i Hi-S jsou Sic očka S-lite (proto označení S) zakázkově dělaná právě pro FS. O jejich kvalitě vypovídá i to, že jsme za osm let při několika tisících prodaných prutů neřešili žádnou reklamaci...víc k tomu není co dodat
Rajsi - Profil | Po 1.12.2014 19:59:21
RAJA >> No já je mám právě 3 roky a chytám pořád se šňůrama. Nemám s tím žádný problém. Tak nevím v čem jsou jiné očka lepší a jestli bych poznal rozdíl ve funkčnosti. Nebo jde jen o vzhled?
RAJA - Profil | Po 1.12.2014 19:53:03
Rajsi >> Čo by tam mohlo byť, nechám na tebe. Ja som po nich pred 3 rokmi tiež pozeral, ale ako hovorím, oká ma od kúpy odhovorili. Za toľko peňazí by si zaslúžili aspoň FuJi v nejakej vyššej rade.
Erva - Profil | Po 1.12.2014 19:36:16
jircek - Já po nich už netoužím , ovšem tohle už zní zajimavě ,ale vím že možnost koupě samotného blanku v tu dobu co jsem o nich dost přemýšlel nebyla .
bart.bm - Profil | Po 1.12.2014 19:35:29
pánové čím víc bude jíst ty nesmysly co je in a nej a já nevím co tím víc budete mít v hlavách naděláno.jako běžní uživatelé stejně rozdíl nerozeznáte.buď se mi prut líbí tak jak je a koupím si ho nebo nelíbí a budu o tom pak hloupě žvatlat :o)))
jircek - Profil | Po 1.12.2014 19:33:40
Erva >> Ja si volal s Kucerou asi rok zpet a ptal jsem se ho na blanky a on na to, ze to neni problem..Cena mam pocit mezi 7-8t za kus.
jircek - Profil | Po 1.12.2014 19:29:14
Erva >> Ahoj, pokud myslis blank Hi-S, tak se daji koupit :)
Čtenáři této diskuse také sledují
Kaprařský top vercajk3167
Fanclub značky Shimano16401
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
Harrison - vše o této značce3722
Shimano Power Aero 100001660
Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5335
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
Karbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
Nakupoval někdo v Anglii1186
Navijáky Daiwa Emblem1373
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StFanclub značky Shimano 16401
StDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StKrátkodobá kaprařina x 9947
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73










