Rozhodnutí Free spirit HI-s 3lb, 12 ft nebo 3,5 lb, 12 ft

Ahoj všem,
momentálně chci pořídit Hi-s, ale nemohu se rozhodnout v lb. Chci házet 80 - 100g olovem a často i s punčochou co nejdál.Tvrdé házecí speciály FS ive nechci z důvodu lepší zdolávačky a vyhovuje mi 12 ft. Nevíte někdo jestli je zásadní rozdíl v akci a jestli zvýšení na 3,5 lb bude zásadní pro zdolávání. Děkuji za rady.

Erva - Profil | Po 1.12.2014 19:20:33

alda2211 - Jj., díky :-)

    RAJA - Profil | Po 1.12.2014 19:19:02

    Erva >> Jasné

      alda2211 - Profil | Po 1.12.2014 19:16:15

      Erva >> uz jsem odepsal uplne jsem zahlcen a nejak jsem to prehledl stydim se promin :-)

        Erva - Profil | Po 1.12.2014 19:15:06

        RAJA - Kdyby prodávali i samotný blank bylo by spokojených uživatelů více než dost ,ale taky netvrdím že ti co koupili seriovku nejsou spokojeni , jak jsi psal těma očkama to nedořešily ,ale pokud je dnes možnost výběru ,tak asi není co řešit .

          Erva - Profil | Po 1.12.2014 19:13:16

          alda2211 - Hoj , halůzky už mám ,jen , teď trošku špekuluju , ale když už jsme u toho , tak jsi mě neodepsal na mou SZ :-))

            alda2211 - Profil | Po 1.12.2014 19:07:10

            Erva >> radku ahoj kup his a dej na ne kacka a mas klid :-)))

              RAJA - Profil | Po 1.12.2014 19:06:06

              Erva >> Mňa taktiež odradili práve tie oká na FS-HIS. Nebolo to bohviečo.
              To ukončenie oka na špičke bolo naozaj úbohé. Úplne to posr...alo celkom dobrý blank.

                Erva - Profil | Po 1.12.2014 19:01:56

                RAJA - Bude tam Fuji , ale na FS -HIS se dávala základní řada klasických Sic oček a na drátu je pouze S , dnes už je asi možnost výběru , když jsem je chtěl před 2 lety koupit , tak mě odradily právě ty očka na prutu za téměř 12 tisíc .

                  RAJA - Profil | Po 1.12.2014 18:52:05

                  Erva >> A keď tam bude SiC od Fuji, čo tam dajú?

                    judas.d - Profil | Po 1.12.2014 18:47:11

                    bart.bm >> já ti poradím umýt čistou vodou a setřít švédskou utěrkou a pak přeleštit tempem:-))))

                      Erva - Profil | Po 1.12.2014 18:41:56

                      RAJA - valach 45 - napsal jsem to zjednodušeně aby mě kolega pochopil , psal jsem záměrně Sic drát jelikož je na něm to Sic vyraženo , že je to keramika vím ,nevím jestli v téhle diskusi ,nebo někde jinde , někdo psal že tam dávali keramiku Fuji , tož tak ty NASO , pokud by tam byla keramika Fuji , tak bude na drátu logo Fuji a ne Sic .

                        RAJA - Profil | Po 1.12.2014 17:21:57

                        Erva >> O čom točíš? SiC drát? Taký ešte nevyrobili, teda možno v NASA :-)

                          bart.bm - Profil | Po 1.12.2014 17:08:57

                          Michal Kučera >> zdarec.co doporucujes k osetreni blanku u HI-S ??staci klasika...silikon?

                            valach45 - Profil | Po 1.12.2014 17:02:10

                            Erva >> Ervo. Tak buď je to Sic,nebo keramika. Nejde dát carbid křemíku do keramiky přece. Sic je ta výplň. A keramika je taky výplň.

                              Čenda22 - Profil | Po 1.12.2014 16:45:38

                              Měl jsem HiS 3 lb a tedka jsem si vzal 3,5lb a lituji toho že jsem si je nevzal hnedka na začátku 3.5lka je super záležitost

                                MARTIN K. - Profil | Po 1.12.2014 12:40:31

                                Peter94 >> Jj je to stejne. Posílám ti foto z toho katalogu. Na stránkach to ještě nemaji. Je tam ze od prosince a stačí zavolat. Je to ale raketa za Fuji K series. Ještě adresa www.tacklebox.co.uk ale přes Kuceru by to mělo jít určitě taky.

                                  Peter94 - Profil | Po 1.12.2014 12:15:49

                                  MARTIN K. >> alps sic lite maju aj e-classy aspom ten new model ,ten starsi neviem

                                    MARTIN K. - Profil | Po 1.12.2014 11:42:02

                                    Peter94 >> Alps sic lite. Ted nove co sem videl v katalogu Tackle boxu uz nabízí i modely s K očkama. Jde si vybrat. Nejsem si jisty jestli je to jen na hazecich specialech rady Hi sive a 200-220 nebo si můžeš říct i na prut který si vyberes. Jinak teda k tem ockum ještě mel jsem na Torixxech Fuji sic v titanovem rámu a krom toho ze dobre vypadali a stali nesmysl sem nepozoroval nejaky extra rozdil oproti temhle Alpsovym. Co jsem si projížděl fora v UK tak jsem nezaregistroval ze by si někdo stěžoval na očka u FS.

                                      Erva - Profil | Po 1.12.2014 8:44:12

                                      Peter94 - Jj. ,za ty peníze co ten prut stojí je to opravdu škoda , někdo říkal že je to klasika Sic z keramikou Fuji ,kdo by dával do Sic drátu Fuji keramiku ,já tomu nevěřím .

                                        Peter94 - Profil | Po 1.12.2014 7:40:16

                                        Erva >> To je smutne...