Rozhodnutí Free spirit HI-s 3lb, 12 ft nebo 3,5 lb, 12 ft

Ahoj všem,
momentálně chci pořídit Hi-s, ale nemohu se rozhodnout v lb. Chci házet 80 - 100g olovem a často i s punčochou co nejdál.Tvrdé házecí speciály FS ive nechci z důvodu lepší zdolávačky a vyhovuje mi 12 ft. Nevíte někdo jestli je zásadní rozdíl v akci a jestli zvýšení na 3,5 lb bude zásadní pro zdolávání. Děkuji za rady.

NRadim1974 - Profil | Po 21.4.2014 16:01:24

clarence >> No nevim jak je tvrdej ale asi 3 lb k uli nahozu.

    Nclarence - Profil | Po 21.4.2014 15:34:24

    Radim1974 >> Jakou libráž chceš toho Brillantu?

      NRadim1974 - Profil | Po 21.4.2014 15:17:10

      Jeste se mi nabizi za necelych cca 9000kc sportex brilliant carp. Ten asi snese srovnani s hi- s ne?

        NVimpy - Profil | Ne 13.4.2014 20:40:55

        Radim1974 >> Je uplne jasne, ze v urcitom pohlade su to vyhodene peniaze... Rybu chytis aj na 15rocny prut co stal 500korun... Ide o pozitok z lovu, kvalitu spracovania atd.
        Mas to presne take iste ako s autami... aj Fabia ta do roboty odvezie, ale ked mas na S klassu, tak to cestovanie bude neporovnatelne...

          Npjarmil - Profil | Ne 13.4.2014 19:57:19

          Radim1974 >> rekl bych ze je spis púroblem mezi zidlickou a prutem :D

            NRadim1974 - Profil | Ne 13.4.2014 19:30:30

            Zdravim vsechny rybare. Vcera na zavodech nas mladsi zase vyskolili dedeckove s prutama do 1000 Kc. Tak me napadla podotazka - ma vubec realna cena prutu znacky FS prakticke opodstatneni?
            Rikam si jestli mi prut vydrzi 20 let a ja budu spokojen, tak ma. V opacnem pripade....?!

              Npjarmil - Profil | So 12.4.2014 15:59:46

              Erva >> moc dekuju za vycerpavajici odpoved :)

                NRadim1974 - Profil | So 12.4.2014 14:08:06

                To je fakt, prosim o komentare a zkusenosti se znackou free spirit.

                  Npulec7cze - Profil | So 12.4.2014 12:31:40

                  Jediné co tu děláte, že tu spamujete otázku Radima, kterej chtěl poradit s libřáží a ne jestli si to má nechat postavit nebo ne. No jak klasické tady :)

                    NPete - Profil | Pá 11.4.2014 21:26:44

                    Pete >> jj krásná práce :-)

                      NMike - Profil | Pá 11.4.2014 21:21:19

                      Pete >> ok. Však jsi jeho práci viděl.

                        NPete - Profil | Pá 11.4.2014 21:17:47

                        Mike >> právě že si nejsem jistej :-) ještě o tom dáme při obědě řeč :-)

                          NPete - Profil | Pá 11.4.2014 21:17:10

                          kritik >> není to tak žhavý až na příští sezonu :-)

                            NMike - Profil | Pá 11.4.2014 21:10:38

                            Pete >> ty budeš fakt nechávat něco stavět? Ty víš, kdo staví mně, že?

                              Nkritik - Profil | Pá 11.4.2014 21:07:27

                              Pete >> A safra, ty jsi se rozjel! :-))

                                NErva - Profil | Pá 11.4.2014 21:05:58

                                pjarmil - Máš to tam :-)

                                  NErva - Profil | Pá 11.4.2014 21:04:36

                                  Pete - Já jsem spokojený :-)))

                                    NPete - Profil | Pá 11.4.2014 20:49:25

                                    Erva >> mně se líbí moc, ten prut má hned jinej šmrnc :-) a s Acurixem 2,5 lb si budou rozumět :-)

                                      NErva - Profil | Pá 11.4.2014 20:45:43

                                      Pete - Já spokojený jsem , rozdíl je i v délce hodů , mě to dělá cca. + 8-10 metrů proti klasice , ale mám v pejru loket tak už nehážu tolik jako dřív ,ale to mě stačí , nechal jsem si je dát i na 2,5 lb pruty a bez problému z montáží a 20mm koulí hodím 80 metrů .

                                        Npjarmil - Profil | Pá 11.4.2014 20:43:36

                                        Erva >> sz prosim. dik!