Rozhodnutí Free spirit HI-s 3lb, 12 ft nebo 3,5 lb, 12 ft

Ahoj všem,
momentálně chci pořídit Hi-s, ale nemohu se rozhodnout v lb. Chci házet 80 - 100g olovem a často i s punčochou co nejdál.Tvrdé házecí speciály FS ive nechci z důvodu lepší zdolávačky a vyhovuje mi 12 ft. Nevíte někdo jestli je zásadní rozdíl v akci a jestli zvýšení na 3,5 lb bude zásadní pro zdolávání. Děkuji za rady.

NTomajo - Profil | Čt 10.4.2014 21:32:08

Michal Kučera >> jj ale radeji bych uz gol pres cele hriste :-)

    NMichal Kučera - Profil | Čt 10.4.2014 21:23:11

    Tomajo >> myslíš gól z půlky? :-)

      NTomajo - Profil | Čt 10.4.2014 21:21:12

      Michal Kučera >> ja uz bych tedy mohl byt tak v pulce cekaci doby ne? :-)

        NMichal Kučera - Profil | Čt 10.4.2014 21:18:11

        Radim1974 >> napiš mi na sz, jaký model bys chtěl, já ti napíšu, jestli je nebo jestli je ve stadiu čekání

          NRadim1974 - Profil | Čt 10.4.2014 21:16:23

          No tak to mam ted z vas kolaps....

            NMichal Kučera - Profil | Čt 10.4.2014 21:12:12

            Radim1974 >> normálně držím všechny běžně prodávané FS skladem, ale letos opět extrémně stoupl zájem a některé modely jsou tak momentálně vyprodané, hned jsem je v lednu únoru objednal, ale u ručně vyráběných modelů to trvá 2-3 měsíce

              NErva - Profil | Čt 10.4.2014 21:11:41

              Radim1974 - Teď ti to psal Michal , na pruty v korku prostě budeš čakat taky i když je to vlastně " sériovka" ale jak dlouho to ti musí napsat on , jelikož je výhradní dovozce prutů FreeSpirit pro ČR .

                NTavris29 - Profil | Čt 10.4.2014 21:09:42

                Radim1974 >> Právě sis psal s pánem,co je prodává......

                  NErva - Profil | Čt 10.4.2014 21:09:34

                  Radim1974 - Proč licitování , pokud si vybereš komponenty na prut , blank , omot nití , tak pak jen čekáš než je stavěč zhotoví , tedy 4-6 týdnů , teda takhle jsem to měl já , vše jsem vyřešil telefonicky a pak E- mailem , samozdřejmě po vyvázání - před lakováním oček je stavěč nafotí a pošle e- mailem ke schválení , a pak si buď pro ně zajedeš nebo ti je pošle , já bych ani u pana Pípala nebyl , ale bohužel jsem musel pro pruty jet osobně jelikož jsem chtěl na pruty K- očka a neměl tak velký velký průměr tubusu , ale dnes jsem za to rád že jsem jej poznal osobně , ale tohle rozhodnutí je jen a jen na tobě , jen ještě napíšu že tak jak to bereš ty jsem to bral i já a dnes bych prvně oslovil stavěče , jelikož bych si tím ušetřil nemalé peníze , přeju štastnou ruku při výběru .

                    NRadim1974 - Profil | Čt 10.4.2014 21:06:37

                    Nevite nekdo jak dlouho budu na FS cekat, nebo nevite o nekom kdo je ma skladem. Chci ale s korkem?

                      NRadim1974 - Profil | Čt 10.4.2014 20:58:27

                      Michal Kučera >> Ale pro me to bude hotovka, zadne licitovani do vanoc, proste koupim chytam.

                        NMichal Kučera - Profil | Čt 10.4.2014 20:54:20

                        Radim1974 >> Hi-S není hotovka, všchny Hi-S, S a všechny E-Class s korkem nebo s 50mm očkem jsou ruční výroba v UK

                          NRadim1974 - Profil | Čt 10.4.2014 20:51:00

                          Diky chlapi za dobre tipy, aleje to z Ostravy trochu z ruky. A kdyz si uvedomim ty dalsi veci spojene se stavbou prutu ( dalsi sasi, co za kolik atd.), tak je pro me lepsi koupit hotovku a hlavne chytat v tomto obdobi.

                            NMichal Kučera - Profil | Čt 10.4.2014 20:50:55

                            Radim1974 >> měl na mysli měkkost při zdolávání. Hi-S ve 3,5lb působí při zdolávání měkčeji než většina běžných 3lb či dokonce 2,75lb, Přitom je velmi rychlý a s velkou silovou rezervou...ve spojení těchto vlastností spatřuji jeho největší přednost

                              NPete - Profil | Čt 10.4.2014 20:24:50

                              Radim1974 >> na jeho strankach co vlozil Erva od vcera nabizi v nabidce prutu take ty Torrixy 3,25 za 4800 kc/ks takze bys to mel primo u zdroje http://www.gch-pipal.cz/pruty-k-nabidce/

                                NErva - Profil | Čt 10.4.2014 20:22:11

                                Radim1974 - V Pelhřimově , super pán :-))) http://www.gch-pipal.cz/sluzby/stavba-prutu/

                                  NRadim1974 - Profil | Čt 10.4.2014 20:19:55

                                  A kde ho najdu toho p.Pipala.

                                    NErva - Profil | Čt 10.4.2014 20:10:13

                                    kritik - V úterý mě volal a ještě je měl :-))

                                      Nkritik - Profil | Čt 10.4.2014 20:09:29

                                      Erva >> Jo, to je ono.

                                        NErva - Profil | Čt 10.4.2014 20:08:16

                                        kritik - Tyhle blanky 2ks Torrixů 3,25lb prodává i Jirka Valeš , tuším za 5000 kč /kus : http://www.mrk.cz/clen.php3?id=23085&kw=jircek