Rozhodnutí Free spirit HI-s 3lb, 12 ft nebo 3,5 lb, 12 ft

Ahoj všem,
momentálně chci pořídit Hi-s, ale nemohu se rozhodnout v lb. Chci házet 80 - 100g olovem a často i s punčochou co nejdál.Tvrdé házecí speciály FS ive nechci z důvodu lepší zdolávačky a vyhovuje mi 12 ft. Nevíte někdo jestli je zásadní rozdíl v akci a jestli zvýšení na 3,5 lb bude zásadní pro zdolávání. Děkuji za rady.

NPete - Profil | Čt 10.4.2014 19:59:20

kritik >> asi tak nějak :-) s ním prokecat dvě hodky to je hned:-) zanechal na mne velmi dobrý dojem a asi si u něj necham na další sezonu postavit pořádné zdolávačky :-)

    Nkritik - Profil | Čt 10.4.2014 19:58:51

    Radim1974 >> Poslouchej.....pokud chceš, jak píšeš spíš házecí pruty, tak ti poradím. Někde tady, tuším v bazaru byla nabídka na blanky 3,25 lb Torrixů za solidní cenu. Tyhle blanky budou splňovat přesně to, co popisuješ v zadání otázky. Pokud je dáš ustrojit K Pípalovi tak se dostaneš na podobnou cenu jako s HIS a proutky to budou naprosto luxusní.
    Torrixy ve 3,25 lb měl týpek nickem Čtvrtek. Napiš mu, poreferuje tě.

      Nkritik - Profil | Čt 10.4.2014 19:54:06

      Pete >> U Pípala je to poučný vždycky... já když tam byl poprvé a vybírali jsme komponenty tak jsem 2 h seděl a víceméně poslouchal s pootevřenou pusou :-))

        NPete - Profil | Čt 10.4.2014 19:28:48

        Presne tak, prave proto ma tri sady hulek.

          NRadim1974 - Profil | Čt 10.4.2014 19:19:56

          Pete >> Ja treba bych nejradeji jeste kratsi nez 12ft ( ovladani, skladnost, prenaseni, atd.), ale zas ten odhoz neni, je to proste furt kompromis.

            NPete - Profil | Čt 10.4.2014 19:17:33

            Radim1974 >> o tom zadna:-)

              NRadim1974 - Profil | Čt 10.4.2014 19:15:14

              Pete >> tak to mas asi pravdu, ale da se zvyknout na vsechno, hlavne kdyz nemusi dlouho lezt ve vidlach.

                NPete - Profil | Čt 10.4.2014 19:12:31

                Radim1974 >> jasne ze jo ale seriovka je porad seriovka vyhoda staveneho je ze mas vse dle tvych predstav a hlavne tve postavy aby si co nejvice vyuzil potencial blanku. Ted mam namysli hlavne prut na hazeni.

                  NRadim1974 - Profil | Čt 10.4.2014 19:07:34

                  Kdyz prut slape a vydrzi, tak mi je jedno jak je staveny...

                    NPete - Profil | Čt 10.4.2014 19:07:07

                    Radim1974 >> dyt pisu ze jsem je koupil za uplne jiny penize. Ano za 11500 si uz opravdu necham prut postavit

                      NErva - Profil | Čt 10.4.2014 18:50:41

                      Pete - Jasan , proti gustu ....... , dnes už bych si asi sériovku nekoupil , ale nikdy neříkej nikdy :-)))))

                        NRadim1974 - Profil | Čt 10.4.2014 18:50:13

                        Pete >> jestli dam za hi-s cca 11500 kc, tak za rucne staveny myslis ze to bude min?

                          NPete - Profil | Čt 10.4.2014 18:45:26

                          Erva >> vsak ja ty HIS mam koupeny velmi dobre, jinak v jejich cenove relaci uz bych si taky nechal proutek postavit.

                            NPete - Profil | Čt 10.4.2014 18:43:18

                            Radim1974 >> vcera jsem se na ta 50 oka ptal p. Pipala a jeho nazor se kterym se i ja ztotoznuji je ze to je spis na skodu. Ten vlasec tam ma az moc prostoru.Mel jsem 50ky oka na Greys x-flite a sli do sveta. Je to spis marketingovej tah prodejcu. Za to na nahazovani vyzvihoval K ocka.

                              NErva - Profil | Čt 10.4.2014 18:40:55

                              Pete - Taky super proutek , ale raději jsem si nechal postavit Acurix z Fuji doplňky a vyšel mě levněji než HIS :-))

                                NPete - Profil | Čt 10.4.2014 18:38:42

                                Erva >> jj ale ja jsem ted zabouchlej do HIS:-)

                                  NRadim1974 - Profil | Čt 10.4.2014 18:37:49

                                  Vypada to ze asi pujdu do hi-s 3lb, s temi ocky zatim nevim, myslim ze 50-ky nemaji pro moje navijaky velke opodstatneni. Rozhodnu se asi pode vzhledu tech ci onech ocek na prutu.

                                    NErva - Profil | Čt 10.4.2014 18:34:36

                                    Pete - Acurich má taky hodně rychlí blank , C - čková akce , super proutek :-))

                                      NPete - Profil | Čt 10.4.2014 18:11:19

                                      kritik >> snad doplnim prvni dojmy po vikendu;) Vcera u Pipala to bylo hodne zajimave a poucne. Ten Acurix vypada fakt dobre.

                                        Nalda2211 - Profil | Čt 10.4.2014 18:06:49

                                        pjarmil >> ahoj MK3 je mekci ale hlavne E-class je lepe vylakovan ta prace na prutu je proste lepe odvedena