Rozhodnutí Free spirit HI-s 3lb, 12 ft nebo 3,5 lb, 12 ft

Ahoj všem,
momentálně chci pořídit Hi-s, ale nemohu se rozhodnout v lb. Chci házet 80 - 100g olovem a často i s punčochou co nejdál.Tvrdé házecí speciály FS ive nechci z důvodu lepší zdolávačky a vyhovuje mi 12 ft. Nevíte někdo jestli je zásadní rozdíl v akci a jestli zvýšení na 3,5 lb bude zásadní pro zdolávání. Děkuji za rady.

NLuger46 - Profil | Ne 7.2.2016 11:08:33

Peter94 >> škoda mohl si mít něco co ma málokdo a postavený podle sebe bez kompromisů s ockama či sedlem. Každopádně at ti slouží :)

    Nmartan01 - Profil | So 6.2.2016 17:05:35

    Peter94 >> Kucera rikal ze E-class a HI-S maji ocka stejna.
    E -class ma znaceni S Na nozicce oka.

      NMARTIN K. - Profil | So 6.2.2016 16:46:07

      Peter94 >> několik stran zpět je odkaz na shop kde sis mohl objednat FS i s Fuji K ockama. Nebo to už neplatí?

        NMARTIN K. - Profil | So 6.2.2016 16:41:58

        kalinz >> Zdarec. Pokud jsou skladem tak do týdne je mas doma. Jinak taky čekáš jak vocas.

          NPeter94 - Profil | So 6.2.2016 13:19:47

          Inak His je oproti E-class o cca 3cm dlhsi,na ockach HiS-ka nema vyrazene to S-ko a sedlo je o cca 1cm nizsie ,ako ho ma E-class.

            NPeter94 - Profil | So 6.2.2016 13:17:34

            Luger46 >> Tak uz od zaciatku som sa rozhodoval medzi FS a Harisson a vyhral to FS ,vdaka super referenciam a ma perfektny blank.Mohli tam byt sice lepsie ocka ,ani nie preto, ze tieto by nevydrzali ,urcite su kvalitovo dobre ,ako Fuji ,ale Fuji K-ocka su vzhladovo ovela krajsie,teda aspom pre mna.

              NCT Timata - Profil | Pá 5.2.2016 17:34:05

              Erva >> ano pisal, len ja som to uviedol na správnu mieru, aby si to niekto zle nevysvetlil, že tu niečo iné tvrdím.

                NErva - Profil | Pá 5.2.2016 17:30:02

                CT Timata - No dyť jsem to napsal :-))

                  NCT Timata - Profil | Pá 5.2.2016 17:14:30

                  Erva >> ja som sa vyjadroval ku kvalite blankov z môjho pohľadu. K pomeru cena/kvalita môžem len toľko, že som mal spirit a za tú cenu som dal poskladať podľa seba harrison, asi tak.

                    NErva - Profil | Pá 5.2.2016 17:02:56

                    CT Timata - Podle mě by to jedno bylo kdyby byl HIS za tu cenu osazen originál Fuji komponentama a ne jen jako že jsou naprosto ok . nikdy nebyl problém , a pokud to co na HIS je nech se prodává za cenu možná 7-8 tisíc , protože za cenu za jakou se dnes HIS prodává , tak si nechám postavit jakýkoliv Harrison z Fuji K- očkama , sedlem ať už ALPS , či třeba Fuji Soft Touch a to nepíšu o čekací době když chci něco spešl na pruty Free Spirit , to že má HIS kvalitní blank není pochyb ,ale prut HIS jako celek je min. o 40% předražený ,nech pustí dovozce do prodeje holé blanky za HIS do 6000 kč/ kus , tak do 2 let je tu souboj značek Free Spirit - Harrison , můj názor .

                      NCT Timata - Profil | Pá 5.2.2016 16:44:35

                      clarence >> je to jedno, mal som aj mám obidva blanky. Obidva sú dobre.

                        Nclarence - Profil | Pá 5.2.2016 16:28:40

                        Luger46 >> To by mne taky zajímalo v čem jsou lepší FS než Harrison.J

                          NLuger46 - Profil | Pá 5.2.2016 15:06:47

                          Peter94 >> co tě k tomu vedlo? :)

                            NPeter94 - Profil | Pá 5.2.2016 14:47:09

                            Taky >> Nie,nie acurixy su uz minulost.Free spirit je buducnost :)

                              NTaky - Profil | Pá 5.2.2016 13:43:58

                              Peter94 >> a k tomu ještě acurixy :-) ? Ty teda umíš žít ;-)

                                NPeter94 - Profil | Pá 5.2.2016 3:29:47

                                martan01 >> Nie E-class ,ale His a S-range

                                  NRadek Fox - Profil | Čt 4.2.2016 23:21:09

                                  Erva >> Na Fildu nemá, ten totiž balíky s objednaným rybářským zbožím ani nerozbaluje a posílá je už na poště rovnou dál do světa, mnohdy i o pár tisícovek levněji než nakoupil :-))))

                                    NErva - Profil | Čt 4.2.2016 21:52:58

                                    martan01 - Seriovka jen z nápisem který by tady zvládl udělat alda za 200 Kč a za půl den i se zaschnutím laku , tak bude mít super UK styl z čekačkou 1/2 roku , jsem myslel že největší pacient je Filda , ale tímhle mu kolega Peter 94 těžce šlape na paty :-)))

                                      Nmartan01 - Profil | Čt 4.2.2016 21:44:32

                                      Peter94 >> jsis nechal delat E-class s popisem?

                                        NCT Timata - Profil | Čt 4.2.2016 19:05:46

                                        Peter94 >> no ved aj ja si myslim, ze to budes mat zalakovane. Ale ako som pisal, mne to aj vyhovuje, ze tam uz nebudu napisy :-), taky no name prut.