Rozhodnutí Free spirit HI-s 3lb, 12 ft nebo 3,5 lb, 12 ft

Ahoj všem,
momentálně chci pořídit Hi-s, ale nemohu se rozhodnout v lb. Chci házet 80 - 100g olovem a často i s punčochou co nejdál.Tvrdé házecí speciály FS ive nechci z důvodu lepší zdolávačky a vyhovuje mi 12 ft. Nevíte někdo jestli je zásadní rozdíl v akci a jestli zvýšení na 3,5 lb bude zásadní pro zdolávání. Děkuji za rady.

NPeter94 - Profil | Čt 4.2.2016 19:03:55

CT Timata >> tak to je sila.ja to budem mat aj nalakovane ,takze to nezide

    NCT Timata - Profil | Čt 4.2.2016 18:53:13

    Peter94 >> no ved ani na tych Es sa mi to nesuchalo.

      NPeter94 - Profil | Čt 4.2.2016 18:49:53

      CT Timata >> ja som mal e-class dva roky a nic mi z neho nezislo.pruty su ,ako cisto nove.

        NCT Timata - Profil | Čt 4.2.2016 18:44:17

        martan01 >> prelakuj to a nezlezie to potom.

          Nmartan01 - Profil | Čt 4.2.2016 18:43:14

          CT Timata >> Tak to jsi mi nepotesil. No co uz to rusit nebudu.

            NCT Timata - Profil | Čt 4.2.2016 18:37:32

            martan01 >> bank creeper e-class, aj hore ako je nazov modelu, aj zospodu ako je nazov znacky.

              Nmartan01 - Profil | Čt 4.2.2016 18:35:40

              CT Timata >> Z ceho ze jse ti osoupal napis?

                Nmartan01 - Profil | Čt 4.2.2016 18:31:56

                Peter94 >> vim od 3 do 5 mesicu.
                Cekam na sve E-class.

                  NErva - Profil | Čt 4.2.2016 18:31:50

                  Taky - :-))))) Bingo :-)))

                    NPeter94 - Profil | Čt 4.2.2016 18:31:29

                    Taky >> Tak by to bolo urcite rychlejsie,ale momentalne ich nepotrebujem.a v neposlednom rade ,by si prisiel asi o zaruku.

                      NCT Timata - Profil | Čt 4.2.2016 18:29:20

                      Peter94 >> dúfam, že nebudes mat napisy take, ako sú na tych prutoch od vyroby, lebo ja uz mam blanky bez napisov a pruty mam asi tak pol roka. Ale zase mi to ani nevadi, ze tam nie je ziadny napis :-)

                        NTaky - Profil | Čt 4.2.2016 18:24:47

                        Peter94 >> Jestli by nebylo rychlejší vzít pruty skladem bez nápisu, a nechat si udělat nápis od někoho v ČR :-)

                          NPeter94 - Profil | Čt 4.2.2016 18:19:02

                          No bohuzial je to riadna doba ,ale co uz.Je tam poradovnik a Kucera mi vravel ,ze niektore prisli za 3mesiace a niektore za 5,5mesiaca, preto mi povedal takuto cakaciu dobu.

                            NErva - Profil | Čt 4.2.2016 18:04:08

                            Peter94 - On je poznat na každém průměru prutu i 1/2 mm ,3-6 měsíců čekat na pruty ?? Když si objednám blanky z UK , tak do 14 dnů je mám doma , hodím vazačovi a max. od týdne ,do měsíce je mám i vyvázané , záleží kdo je bude strojit, tedy sečteno a podtrženo 6 týdnů :-)))))

                              NPeter94 - Profil | Čt 4.2.2016 17:58:25

                              Erva >> ta 2,75lb ma nad sedlom vyse 14mm.Ja uz pruty kupene mam aj zaplatene,len teraz na ne cakam 3-6 mesiacov,kedze som si tam dal napis.

                                NErva - Profil | Čt 4.2.2016 17:52:23

                                Peter94 - Ano 2,75 lb je opravdu tlustý tenhle jsem zkoušel a i 3,25lb to už je opravdu "tlusťoch ", to jestli má 2 lb 12 mm nevím ,ale když jsem zkoušel ty pruty , tak mě přišlo že E-Class 2,75 lb má větší parabolu při stejném zatížení než řada S -Range 2,75 lb , tak jsem řadu S-Range zamítnul a v tu dobu byl na trhu jen první model E- Class s tím škaredým sedlem navijáku , tak jsem nakonec sáhnul úplně jinde , dnes být na tvém místě a vybírat pruty Free Spirit , tak jdu do řady HIS , ale ty už vybíráš tak dlouho a u tolika značek že nevíš ani jak se jmenuješ :-))))

                                  Nkalinz - Profil | Čt 4.2.2016 17:49:17

                                  MARTIN K. >> zdar nevíš jak dlouho trvá než pošllou pruty objednané z uk??

                                    NCT Timata - Profil | Čt 4.2.2016 17:47:38

                                    Erva >> on chce parabolu, pokial viem

                                      NErva - Profil | Čt 4.2.2016 17:30:01

                                      martan01 - HIS není tvrdý ,ale rychlý proutek ,proto se s ním líp a i dál hodí , E-class je pomalejší - "měkčí " prut , to že je rychlý automaticky neznamená tvrdý .

                                        NPeter94 - Profil | Čt 4.2.2016 17:29:28

                                        Erva >> ano taka 2,75lb je tlusty,ale 2,25 lb by mal byt max, ako his 3lb.Kucera mal iba s-range 2lb skladom a mi to meral sublerou a vravel okolo 12mm.