Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

NDarďas - Profil | So 21.10.2017 16:56:03

Pilousek >> Ještě 100.ks a budeš mít na salát."-))

    NPilousek - Profil | So 21.10.2017 16:40:31

    Trofejnich ryb je zde stále dost :D

      Nrybobijec - Profil | So 21.10.2017 16:07:24

      Zdravím chci se zeptat jak je to se sumcema v této řece ? Jinak včera parádní chytačka duháků :))

        NLoveczhory - Profil | So 21.10.2017 8:19:26

        majda hunter >> jak dáš špice dolů 5cm nad vodu tak v klidu...

          Nmajda hunter - Profil | So 21.10.2017 8:01:57

          Nevíte jak to vypadá s opavici v jilesovicich jestli je chytatelna nebo teče moc toho listí?

            NFlicek - Profil | Pá 20.10.2017 10:22:18

            INFORMACE K HÁJENÍ REVÍRU | MO HLUČÍNDATUM AKTUALITY: 19.10.2017 (19:16:07)
            Informace k hájení revírů obhospodařovaných naší MO: Jako tradičně nebudeme uzavírat naše revíry po vysazení kapra. Nebudeme na sebe zbytečně upozorňovat, že už máme vysazenou rybu a proto i fotky z vysazování zde zveřejním až s dostatečným odstupem. PETRŮV ZDAR

              NPuďa - Profil | Ne 1.10.2017 19:41:33

              Dneska bylo u vody nádherně, rybám se moc nechtělo, ale nakonec jsem něco přemluvil.

                Ntomsa - Profil | Pá 15.9.2017 17:58:09

                Ryben >> Asi to mělo jít pepínovi.

                  Ntomsa - Profil | Pá 15.9.2017 17:57:21

                  Ryben >> Nahoře nic nejni, dneska jsem prošel zaručený úsek, kde nebylo o rybku nouze.
                  .......................nebudu se rozepisovat..............

                    Ntomsa - Profil | Pá 15.9.2017 17:54:54

                    Puďa >> Dopadnul jsem jak ty minule. Kusanec za 5 hodin.

                      Ntomsa - Profil | Pá 15.9.2017 17:53:31

                      Dědek >> To je zdraví prospěšné. V této době je burčák a dole se traduje, že výměna krve znamená vypít tolik burčáku kolik máš krve. Děti do 10 litrů ročně, dospělí 20 - 25 litrů, říkal místní.....

                        NRyben - Profil | Pá 15.9.2017 11:23:24

                        chose1201 >> já mám na ty mini sumce už vztek - co tam hodím rousnici, tak tam je do pár okamžiků sumčátko. Větší se mi nedaří, i když jsem přesvědčen,že tam jsou!

                          Nchose1201 - Profil | Pá 15.9.2017 9:37:12

                          Byl jsem na místech nahoře a jeden cvalík byl na prutě ale háček vyletěl ven.Jinak jsem tahal sumce do 60 cm.Cejna jednoho a nějaké jelce a parmy kapři nejdou nevím co se děje.

                            Ndraveček - Profil | Pá 15.9.2017 6:25:21

                            tomsa >> ahoj kamaráde, paráda a můžu potvrdit tvé slova o tlouštich, taky jsem jich včera nachytal hodně, jen,ale na jiném potoku :-) celkově to pěkně bralo :-)

                              NDědek - Profil | Čt 14.9.2017 21:39:19

                              tomsa >> já fičím na tři dny na Moravu do sklepů :-))) Ať berou :-)

                                Ntomsa - Profil | Čt 14.9.2017 21:34:47

                                Puďa >> Zítra vyrazím na stejný flek. Snad mě tam něco překvapí.

                                  NPuďa - Profil | Čt 14.9.2017 8:57:45

                                  tomsa >> To já ukecal jednoho tlouště, jinak jsem byl jalový.

                                    Ntomsa - Profil | St 13.9.2017 20:17:34

                                    Ráno jsem vyrazil na ten náš potůček. Odchytal jsem snad všechny tlouště a plotice v okolí, nic jiného nedošlo.
                                    Jen kolega co došel na vláčku podsekl za hřbetní ploutev 55 cm krasavce. Naštěstí se bez úhony vrátil zpět do hlubin.

                                      Ntomsa - Profil | Ne 3.9.2017 21:36:47

                                      Puďa >> Zítra půjdu nahoru. Snad se něco povede.

                                        NPuďa - Profil | Pá 1.9.2017 10:03:39

                                        tomsa >> Je třeba jim provětrat šupiny!