Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

Ntomsa - Profil | Čt 31.8.2017 21:12:21

Puďa >> Moc pěkná fotka východu slunce. Od září tě tam snad trochu podpořím..

    NPuďa - Profil | Čt 31.8.2017 16:44:47

    ...a ty rána...

      NPuďa - Profil | Čt 31.8.2017 8:31:23

      Včerejší vycházka.

        NRobert78 - Profil | So 26.8.2017 7:44:06

        Děkuji za přání, těším se na setkání s vámi u vody.

          Ntomsa - Profil | Čt 24.8.2017 19:27:04

          bariball >> Vše nejlepší Robertovi,
          Přidávám se ke gratulaci

            Nbariball - Profil | Čt 24.8.2017 10:09:32

            Pánové a snad i dámy. Musím Vám oznámit, že dnešního dne se dožívá významného životního jubilea náš dlouholetý činovník ČRS, kamarád a velký rybář Robert K. Tímto mu přejeme hodně zdraví, štěstí a spoustu rybářských úspěchu v této i dalších rybářských sezónách. J+H

              NHanis.K - Profil | Út 22.8.2017 12:59:23

              PEPŠA >> nádhera, to muselo být povozeníčko!

                NShafi - Profil | Ne 20.8.2017 14:19:17

                PEPŠA >> Prostě to umíš. Krásná rybka.

                  NČapkasbambulí - Profil | So 19.8.2017 14:29:53

                  PEPŠA >> Krásná parmice, jen škoda té fotky, ale zážitek je na prvním místě.

                    NKalma - Profil | So 19.8.2017 12:54:09

                    PEPŠA >> Nádherná ryba, gratuluji;-)

                      Ntomsa - Profil | So 19.8.2017 12:08:11

                      PEPŠA >> Smekám a gratuluji. Krasavica....

                        NDarďas - Profil | So 19.8.2017 12:06:33

                        PEPŠA >> Pěkná.Jak vám jdou letos na Opavě - Candoši?

                          NFlicek - Profil | So 19.8.2017 12:03:42

                          PEPŠA >> Tak to nema chyba,super👍

                            NPEPŠA - Profil | So 19.8.2017 11:39:22

                            Férová bitva bez krmení,červů,pelet....pouze wob a hra v proudu. 71cm

                              NShafi - Profil | Ne 13.8.2017 16:12:42

                              Něco z dnešního pokusu o tlouště :)

                                Ndraveček - Profil | Ne 13.8.2017 13:09:21

                                Puďa >> krasavci,šikula:-)

                                  NPuďa - Profil | Ne 13.8.2017 13:01:38

                                  Něco z dnešního pokusu o kapra.

                                    NHarry - Profil | Ne 30.7.2017 21:51:43

                                    Včera jsem vzal dceru poprve na ryby a par jsem jich uvlaceli.

                                      Nmazar - Profil | Pá 28.7.2017 15:23:52

                                      Milan 66 >> Pěkně Milane, loni jsem takové lupl dva, ale bojovník nebyl ani jeden. Jinak se chlubíme v jiné diskuzi :).

                                        NLubo - Profil | Pá 28.7.2017 6:27:17

                                        Milan 66 >> ty jsi ale šikovnéé :-))