Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

Nmajda hunter - Profil | Čt 22.3.2018 17:41:47

Zdravím nevíte jak je na tom opavice v jilesovicich jestli je chytatelna?

    NDědek - Profil | Ne 25.2.2018 15:57:28

    Johan K. >> Onkel, neser !!! :-)

    Ta druhá a třetí fotka, tam bych vydržel...

      NJohan K. - Profil | Ne 25.2.2018 14:09:58

      Dědek >> Díky, pražský Jožko ;)

        NDědek - Profil | Ne 25.2.2018 12:41:58

        Johan K. >> Honzo, pěkné fotky...

          NSharry - Profil | Ne 25.2.2018 11:59:16

          POZOR ! Zdravim vsechny, chtel bych Vas pratele pozadat o pomoc. Kolegovy se vcera zabehl pejsek nekde okolo svinovskych tuni ( beckarna), je to dlouhosrsty jezevcik, hneda barva, slysi na jmeno Dina, na uchu ma tetovani a na obojku ma telefoni cislo. Pokud by ji nekdo zahledl, prosim Vas , kontaktujte mojeho kolegu Tomase Vodicku na tel 603 803 984. Dekuji vsem za pomoc. ;-))

            NJohan K. - Profil | Út 26.12.2017 14:45:23

            Nikde nikdo...

              NLuksx - Profil | Pá 22.12.2017 15:50:29

              Nevíte někdo jaky je stav vody na reviru opava 2 a 3?

                NDědek - Profil | Po 30.10.2017 11:19:01

                Pro všechny zájemce. Teď v sobotu, dne 4.11.2017, se uskuteční úklid Vrbice. Sraz je v 07:00 hodin na velkém betonovém parkovišti na začátku Vrbice.
                Kdo můžete, vemte si sebou rukavice. Pytle na odpad budou nachystány.
                Vzhledem k tomu, že se bude pro brigádníky vařit gulášovka na zahřátí, je třeba, aby se zájemci přihlásili na link Ostrava a Okolí, nebo kontaktovali p. Nitku na tel. č. 608 888 808.
                Díky za účast a pomoc.

                  Ntomsa - Profil | Ne 29.10.2017 7:41:24

                  chose1201 >> Proto jsem tě dlouho neviděl, ať se ti daří

                    Nchose1201 - Profil | Ne 29.10.2017 5:54:48

                    tomsa >> Jsem pracovně dlouhodobě pryč už měsíc a půl zatím jsem neměl možnost nahodit😀

                      Ntomsa - Profil | Pá 27.10.2017 22:29:34

                      chose1201 >> Pepi jak ti to jde, se mi zdá, že to néjni zatím žádná sláva, ale nejsem tam furt.

                        Nnofish - Profil | Ne 22.10.2017 6:21:38

                        FockeWulf >> kdyz jsou v planu a dostanes pridel? Stejne jako hlucin, benesov, mozna i krnov. Reklamace ohledne duhaku na mp- na uzemnim svazu.

                          NFockeWulf - Profil | Ne 22.10.2017 1:08:14

                          Sharry >> Nebojm, mi je to fuk:), já tam nepoběžím, co mi není jedno, je to, že je to zbytečné, do Opy sypat duháky.

                            NFockeWulf - Profil | Ne 22.10.2017 1:06:55

                            Vítek >> U nás je lipan hájený celoročně:)

                              NVítek - Profil | So 21.10.2017 21:03:20

                              Sharry >> no jejda! lipanů taky poskrovnu, kdo není liný a nebojí se na podzim k vodě, na duháčky si zamuší luxusně :-)))) já si na váži různé strakaté fantazie, to potočáky nezajímá, ale duháci vezmou zavděk.

                                NSharry - Profil | So 21.10.2017 20:59:15

                                Vítek >> ty, duhaky uz sadi vsude mozne... I na stojaky.., takze ne kazdemu se chce behat kolem reky.., ale kazdopadne, me potesi kazda rybka a duhacek vzdy ( ikdyz granulacek) chutnal vzdy dobre ;-), spestreni..

                                  NVítek - Profil | So 21.10.2017 20:57:02

                                  Sharry >> aspoň bude zjara překvápko, ti už dokáží vytočit cívku

                                    NSharry - Profil | So 21.10.2017 20:55:27

                                    FockeWulf >> neboj, kdo nevi kde, tak se to zase tak rychle nevychyta :-D

                                      NLoveczhory - Profil | So 21.10.2017 17:59:34

                                      rybobijec >> ti jsou malí na Moravicí jsou 60tky...

                                        NFockeWulf - Profil | So 21.10.2017 17:29:05

                                        rybobijec >> Se nediv, zas to někdo zprasil....
                                        Opava sypala duháky do Opy, to je mohli přímo rozdat u tesca.
                                        z fcb : MO ČRS Opava
                                        Včera v 3:13 ·
                                        Do řeky Opavy bylo vysazeno 100kg pstruha duhového v lovné velikosti.