Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

Nnofish - Profil | Čt 27.7.2017 23:04:42

Milan 66 >> Tvl... Potencionalni karbose :-)....

    NMilan 66 - Profil | Čt 27.7.2017 22:17:17

    hroch jarda >> jo, bojovník to byl!!!

      Nhroch jarda - Profil | Čt 27.7.2017 22:12:35

      Milan 66 >> pěkný bolen

        NMilan 66 - Profil | Čt 27.7.2017 21:57:47

        Něco tu lupnu z řeky.
        Hoj všem.

          NVítek - Profil | Čt 27.7.2017 18:11:56

          bariball >> pěkný křusky

            Nbariball - Profil | Čt 27.7.2017 17:47:07

            78 neděle

              Ndraveček - Profil | So 22.7.2017 17:54:02

              Puďa >> krasavec, gratulka kolegovi ;-)

                NMilan 66 - Profil | So 22.7.2017 16:20:09

                Puďa >> moc pekna ryba.

                  NFlicek - Profil | So 22.7.2017 16:07:51

                  Puďa >> No tak to je ovsem luxus👍

                    Nchalmi - Profil | Pá 21.7.2017 14:40:54

                    Puďa >> to školeni by se mi taky hodilo ..ne a ne na ně vyzrát . :))) moc pěkná ryba to musel byt zážitek ..

                      NPuďa - Profil | Pá 21.7.2017 6:57:52

                      Přes týden jsem potkal u vody baribala a dostal jsem školení jak na ně...

                        Nchose1201 - Profil | So 15.7.2017 12:30:08

                        Dnešní krásný den na řece Opavě.Děkuji přírodě.

                          N407 sw - Profil | Pá 7.7.2017 6:18:52

                          Také mi něco ťuklo ve svátek.

                            NPuďa - Profil | Čt 6.7.2017 19:36:13

                            Hodím tady něco z dneška, ať se tady taky objeví nějaká šupina.

                              NNeznaboh:-D - Profil | So 24.6.2017 19:16:46

                              Dědek >> dakujem:-)

                                NDědek - Profil | So 24.6.2017 12:35:19

                                Neznaboh:-D >> Tady je k tomu jedna stará diskuze,jsou tam i foto

                                https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=627371

                                  NNeznaboh:-D - Profil | So 24.6.2017 12:32:08

                                  Dědek >> super

                                    NDědek - Profil | So 24.6.2017 12:31:00

                                    Neznaboh:-D >> ahoj. Jedeme až na konci září... Vědět určitě dám, jako z Luhačovic :-)

                                      NNeznaboh:-D - Profil | So 24.6.2017 12:27:45

                                      Dědek >> vypada to hezky pak kdyztak dej info,mozna pristi rok;-)

                                        NDědek - Profil | So 24.6.2017 10:46:21

                                        draveček >> na podzim jedeme tady ...

                                        https://www.naryby-komjatice.sk

                                        Jsou tam krásné ryby. Například běžně chytaní kapři 10-20 kg, velká bílá ryby a pěkní sumci....