Prut Delphin Etna Carp

Ahoj chlapi máte někdo zkušenosti s těmito pruty?
http://www.rco-fishing.cz/eshop/prut-delphin-etna-carp-2-dily-360cm-300-lbs
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 12.3.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NLuger46 - Profil | Út 30.12.2014 14:41:14

clarence >> nebo Penn Surfblaster nebo Afinity, mám Afinity i nový BBLC a mám dilema co na ty nový klacky dát :)

https://www.youtube.com/watch?v=NTq_qeGkNPM

    Nclarence - Profil | Út 30.12.2014 14:31:39

    Luger46 >> Jojo ale už nedělají a najednou je každý shání a kdo je má tak si je buď nechá nebo prodá za slušný prachy.J

      NLuger46 - Profil | Út 30.12.2014 14:24:55

      Jauda >> https://www.youtube.com/watch?v=PWTnOOBEhpU tyhle, dělají se už hodně dlouho. Vágner si je bral i do Amazonie na Arapainy :)

        NBoden - Profil | Út 30.12.2014 14:22:03

        Jauda >> Od clarence zlatý slova o tom připlacení! Až pak budeš přešlapovat u vody bude už pozdě, to se týká i volby dvoj nebo trojdělička. Pokud přepravní podmínky jen trochu dovolují, jdi do dvojky. Naviják za mě Tica, je funkčně skvělej a hodně toho od tebe snese. A svým efektním vzhledem přesvědčí tvého váhajícího bankéře, že investuje správným směrem.

          NJauda - Profil | Út 30.12.2014 13:55:19

          Luger46 >> myslel jsi ty Shimano baitrunner DL 6000 RA. Stáré cca dva roky nebo jiné?

            Nclarence - Profil | Út 30.12.2014 13:35:34

            Jauda >> Jak píší kluci hlavně nekupuj nějaký šunty co jenom dobře vypadaj.Rozhodně je lepší si počkat a trochu připlatit nebo tady bazar.Jde o to zda musíš mít bait nebo stačí jen přední brzda za mne když bait tak jedině Shimano bez baitu osvědčená Tica .J

              NJauda - Profil | Út 30.12.2014 13:32:52

              smike >> co je bblc - nejlépe odkaz na bazar

                NLuger46 - Profil | Út 30.12.2014 13:18:01

                Jauda >> jak píše Smike starý BBLC jsou legendy, jsou poněkud težší ale nejdeš vláčet :) Pokud budeš hledat navy do 2 tis. tak Ticu.

                  Nsmike - Profil | Út 30.12.2014 13:07:43

                  Jauda >> kdyz uz presvedcujes toho bankere, vezmi starsi bblc tady z bazaru, vydrzi ti vecne.nebo aspon teda ticy sceptery, pokud by banker moc omezil rozpocet:-)

                    NJauda - Profil | Út 30.12.2014 13:04:16

                    Tak teď už jsem ve stavu zpracovávání osobního bankéře/omezovače - manželky.
                    Jak velký naviják by jste k němu doporučili? Zatím se mi líbí Okuma Longbow.

                      Nmedvidek 1 - Profil | Út 30.12.2014 11:34:17

                      Bambi.SpP >> Psal jsem vlascem 0,20mm ten poslední závod a musim stebou souhlasit-150m není jen tak s boiliesem,myslím si, že hážu dobře a když kolikrát slyším co kdo hodil,tak to beru s rezervou.

                        NTaky - Profil | Út 30.12.2014 10:17:25

                        Bambi.SpP >> Si taky myslím, že se sestavou na chytání rozhodně jen tak někdo nehází 150m běžně a bez problému. To jsou zas velký oči :-)

                          NBambi.SpP - Profil | Út 30.12.2014 10:06:20

                          medvidek 1 >> Tak to je dost zásadní že jste házeli bez koule,takže co jstoho plyne že 150 metru se neháže z ničím v pohodě jak už tu někdo psal a navíc se hází vlascem 0,25 nebo 0,28

                            NLuger46 - Profil | Po 29.12.2014 22:54:26

                            Kesam >>Ne. Já svý hody neměřím, jen jednou sem měřil. není to pro mě podstatný.

                              NKesam - Profil | Po 29.12.2014 21:34:28

                              Luger46 >> Ty to hážeš už s připnutým měřákem jo?:-)

                                Nmedvidek 1 - Profil | Po 29.12.2014 20:15:41

                                Kesam >> Tady to jede a žije,jinak jak psal Honza-má pravdu stěma metrama na posledním závodě na Asuanu se hodilo 170m a Honza 169m-vlasec 0,20mm a olovo 90gr,naviják ultegra a bez boilies!!!házelo se bez boilies-protože mě nebaví navazovat-nějací umělci neumějí hodit směr a hodí to na strom a nebo protější břeh a háček hned zůstane vyset!! Po náhozu se oblouk vyšponovává a pak se zavěsí měřák a pak se motá-měří a měřák je přesnej-vyzkoušeno.Tento závod hodně ovlivnil silný(brutalní) vítr do zad,takže to není zas tak objektivní.Na 1 závodě v hodu se hodilo něco málo přes 140m-z boilies 16mm pop up a pak v rostřelu 3 nejlepších 137m a házelo zhruba 40závodníků,další 2závod v hodu na Asuanu skoro to stejný kolem 140ms boilies 16mm a ten poslední 3závod bez boilies,jinak koukal jsem na ty pruty v korku-ale mě se líbí víc bez korku,ale to je každýho věc co preferuje,jinak všem zdraví do nového roku a at nám to bere.

                                  Nxpalmer - Profil | Po 29.12.2014 16:47:40

                                  C...arlos >> chces rict, ze bez korku by nahazovani a zdolavani bylo kvalitnejsi ? Ja o nich taky premyslim, ale nevim jestli s nebo bez..

                                    Nclarence - Profil | Po 29.12.2014 14:48:57

                                    Taky >> Na to jsem nekoukal nemám zapotřebí kupovat nové pruty ale i tak Bondy byly ve více kusech a Black Power za 2300,- byly vyprodány nejdřív ale vše bylo luxus cena ráno jsem byl v krámu pro věci které jsem objednal a tak jsem se asi o tom s K.N. bavil.moje reakce byla pouze na sílu blanku jinak bych se asi ani do diskuze nezapojoval.Tak kluci hezký svátky a příštím roce hodně mokrejch zvířat.J

                                      NC...arlos - Profil | Po 29.12.2014 13:04:55

                                      xpalmer >> Měl jsem je v ruce a kvalitní na omak jsou. Proutek je to hezký,ale jak se s ním bude nahazovat a zdolávat je věc druhá. Chce to vyzkoušet.

                                        Nxpalmer - Profil | Po 29.12.2014 12:17:45

                                        Stoji za to ty etny i v korku? Myslim kvalitou..