Prut Delphin Etna Carp

Ahoj chlapi máte někdo zkušenosti s těmito pruty?
http://www.rco-fishing.cz/eshop/prut-delphin-etna-carp-2-dily-360cm-300-lbs
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 12.3.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NTaky - Profil | Po 29.12.2014 11:44:18

clarence >> pro upřesnění, ty milénia měl nikl skladem jen 2 libráže ze 4 , a to ještě po jednom kusu . Pro to zřejmě ta sleva ;-)

    Nfoxxx - Profil | Po 29.12.2014 11:32:49

    clarence >> Tak on asi ani tenčí prut než ty Basic Instinct na trhu není....jsou fakt moc pěkné:-)

      NSlavíček - Profil | Po 29.12.2014 11:18:23

      clarence >> mel jsem za to ze jsou drazsi ale za tu cenu urcite pekny prut

        NSlavíček - Profil | Po 29.12.2014 11:16:17

        smike >> mas pravdu stoji kolem 4500 ale stejne to nejde srovnávat to je jako srovnávat fabii s octavkou i když je otázka kolik z ceny clovek plati za znacku ?

          Nclarence - Profil | Po 29.12.2014 11:13:28

          Slavíček >> Rosťo platil jsem za ně u Nikla tuším 3200,- kus cca před 3mi lety nechal mi je za cenu Mack Origine.Co má na krámě za 10000,- jsou Millenium a Bond Girl.Pro zajívost tyto pruty prodával leto ve Vánočním hurikánu Bondy za 4200,- a Millenium za 4500,-.Nesrovnával jsem je s Etnama co do kvality nebo ceny to asi nejde jen jsem reagoval na tloušťku blanku nad sedlem nic víc.J

            Nsmike - Profil | Po 29.12.2014 11:06:52

            Slavíček >> basic neni bond girl nebo millenium:-)

              NSlavíček - Profil | Po 29.12.2014 11:04:16

              smike >> to myslis toho leona za 3tisice ? tak se podivej na stranky nikla uvidíš tu peknou cenu

                Nsmike - Profil | Po 29.12.2014 11:02:02

                Slavíček >> ten klacek stoji tak 3 tisice, rekl bych :-)

                  NSlavíček - Profil | Po 29.12.2014 11:00:34

                  clarence >> to snad nechces srovnávat ? prut do 2 tisíc s prutem přes 10

                    Nclarence - Profil | Po 29.12.2014 10:42:25

                    Pavao >> Tady máš ještě tenčí prut než Etna,Leon Hoogendijke Basic Instinct nad sedlem 11,3 mm.J

                      NZámek - Profil | Po 29.12.2014 10:40:13

                      tyto proutky mám taky a spokojenost

                        NPavao - Profil | Po 29.12.2014 10:34:19

                        Etny jsem poradil kamarádovi a je nadmíru spokojen. Má dvojdíly. Já osobně jsem zatím tenčí prut neviděl. Krásné proutky, za ty prachy si myslím, že luxus! Zde jsou!

                          Nlevhan - Profil | Po 29.12.2014 10:17:21

                          je zvlastni ze ty klacky jsou skoro vyprodane sam distributor ma prazdne sklady aspon podle mejch informaci a tu se neukaze jedna jedina fotka ci popis o zpracovani

                            NBambi.SpP - Profil | Po 29.12.2014 10:00:25

                            Jauda >> Ty etny tady porad nekdo nabízí na bazaru,nebo kup ty nové v korku ty vypadaj hezky.
                            http://www.uhabakuka.cz/index.php?ma=artdet&de=1138​6

                              NLuger46 - Profil | Po 29.12.2014 9:14:39

                              Jauda >> vím, že máš zájem o Etny ale zkus zvážit Strategy HI Performance. Neviděl jsem podle mě lepší prut do 2 tis. Za takové kvalitní zpracování oček by se nemuseli stydět podstatně dražší pruty.

                                NJauda - Profil | Po 29.12.2014 9:00:16

                                Ewa Farna >> máš namysli vzhled nebo funkci?
                                Zajel bych pro ně do obchodu, takže na živo je uvidím. Problém je v tom, že jako lajk nic nepoznám.

                                Ještě druhá otázka, která se probírá pořád... 2-díl nebo 3-díl?
                                Pochopil jsem, že 2 díl má liniárnější=lepší akci - danou jedním spojem.
                                3-díl je kratší v rozloženém stavu, ale hůř se ohýbá.
                                Je ještě i jiný rodíl v těch variantách???

                                  NEwa Farna - Profil | Po 29.12.2014 8:41:42

                                  maj docela nehezke sedlo navi. na zivo opravdu nic hezkeho. nekomu se muze libit. proste to chce videt...

                                    NLuger46 - Profil | Po 29.12.2014 8:37:20

                                    Jauda >> Tu malou rakeku by 3 lb asi zvládl pokud ju nebudeš cpát plnou nasáklé kuku a házel bys s citem. Do 100 gr. by to neměl být problém, nevím kolik výrobce píše o max. vrhací zátěži. Ale doporučil bych k tomu prut na to určený. Tuším, že TFG dělá spodový prut, který stojí okolo 1500,-
                                    http://www.lkbaits.cz/rybarske-potreby/rybarske-pru​ty/Sonik%20sports/tfg-/tfg-banshee-stalker-rod-9--2​50g-boilie-zdarma_kopie-339_kopie-567_kopie-854.htm​l

                                      Nsmike - Profil | Po 29.12.2014 8:20:52

                                      Jauda >> to uz bys chtel asi od klacku za 1500 moc :-) nerikam, ze by asi nezvladnul par raket, ale nedovedu si predstavit, ze tam posles cilene 20-30 midi spombu a pak jeste montaz. To abys mel jeste jeden v zaloze:-)