Prut Delphin Etna Carp

Ahoj chlapi máte někdo zkušenosti s těmito pruty?
http://www.rco-fishing.cz/eshop/prut-delphin-etna-carp-2-dily-360cm-300-lbs
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 12.3.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NRubinho - Profil | Po 26.1.2015 13:46:25

Nevíte zda budou k mání i 2,75lb v korku ??

    NCrolps - Profil | Po 26.1.2015 13:27:20

    Jen na rýchlo krátký test. Prut mám tedy 3díl 3.60.. tvrdost 3lb jeví se měkčí s plne parabolickou akcí. Zavěšení zátěže 1.5kg. Pruty na 1. Dojem získávají za 1.. už se těším až se na druhém konci bude bránit pořádný kaprik. Pak se bude moc dále hodnotit.

      NCrolps - Profil | Po 26.1.2015 13:22:18

      Pruty jsou doma. :)

        NKesam - Profil | Pá 16.1.2015 6:14:39

        Crolps >> ja mam ty vpravo

          NCrolps - Profil | Pá 16.1.2015 6:00:21

          Děkuji moc. Pruty si nyní budu kupovat :) Už se těžím až je vyzkouším na rybách a né v obchodě :)

            Nmedvidek 1 - Profil | Čt 15.1.2015 18:16:20

            Crolps >> Ahoj,je to tím, že jeto starší verze a pak novější,kvalita furd stejně dobrá.

              NAnýzový dědek - Profil | Čt 15.1.2015 14:13:19

              Crolps >> Zkus se podívat na www.moss.sk Ti by měli mít originál jakožto výhradní dovozce na Slovensku

                NCrolps - Profil | Čt 15.1.2015 13:54:58

                Zdravím, mám dotaz chci si v brzké době pořídit tyto pruty, jen jsem si na poslední chvilku všiml jedné věci. a to vhledem ručky. Jeden prut na některých stránkách je s čistě černou rukojetí a druhý je s křížovým vzorem.. Víte někdo co je to za rozdíl ?. Jestli třeba první kusy se dělali čisté a novější křížové, nebo je v tom něco jiného ?.. Děkuji moc ! :)
                FOTO.

                  NZámek - Profil | St 7.1.2015 3:09:38

                  Jauda >> ahoj to nemůžu posoudit pletenku nepoužívam jen v případě potřeby hrubší silon

                    NJauda - Profil | Út 6.1.2015 20:04:57

                    Zámek >> Jaké jsou zkušenosti s kvalitou oček vs pletenka?

                      Nmedvidek 1 - Profil | Ne 4.1.2015 12:48:06

                      MaximusSK >> Kolego,tak to nejsou bludy o tom prutu-přečti si to odemě pořádně!!! Pokud budeš k 90gr olova dávat boilies a ještě pva-tak to nevydrží a zlomíš to-pokud chceš házet 120m,ale na 120m pva stejně nehodíš a pokud jo-tak to malinkatý pva.

                        NZámek - Profil | So 3.1.2015 22:08:14

                        MaximusSK >> http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=730821&kw=prut do 2500

                        podívej se sem něco jsem o tom prutu nafotil a napsal, když jsem si byl jen tak zaházet tak 100 nebyl problém a to jsem se do toho neopřel měl jsem z toho obavu snad se časem otrkám a pokusím se využít jeho potenciál nádherný proutek za ty prašule je jistě povedený blank je sice měkký ale dost rychlí a olova z toho opravdu lítají měl jsem 3 díl ve 3lbs a musel sem jít dost silově abych házel kolem 100m tak v porovnáni s Etnou na tu dálku potřebuji 1/2 síly na hod kolem 100m

                          NZámek - Profil | So 3.1.2015 22:07:30

                          http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=730821&kw=prut do 2500

                          podívej se sem něco jsem o tom prutu nafotil a napsal, když jsem si byl jen tak zaházet tak 100 nebyl problém a to jsem se do toho neopřel měl jsem z toho obavu snad se časem otrkám a pokusím se využít jeho potenciál nádherný proutek za ty prašule je jistě povedený blank je sice měkký ale dost rychlí a olova z toho opravdu lítají měl jsem 3 díl ve 3lbs a musel sem jít dost silově abych házel kolem 100m tak v porovnáni s Etnou na tu dálku potřebuji 1/2 síly na hod kolem 100m

                            NKesam - Profil | So 3.1.2015 22:06:26

                            MaximusSK >> V pohodě :)

                              NMaximusSK - Profil | So 3.1.2015 21:21:23

                              Zdravim preluskal som tuto diskusiu o Etna carpe nakolko zvazujem aj ja kupu tohoto prutu dovodom je dobra cena v pomere k celkom vydarenemu prutu. Chcem ist do dvojdielnej verzie uvazujem aj nad korkovou verziou. Vacsina z vas opisuje ze su to makksie pruty aj napriek tym 3lb coho sa trosku obavam kedze som doteraz pouzival pruty 3,9m a 3lb co je dost tuhy prut a teda do prutu som sa mohol riadne opriet. Preto mam z toho trochu blby pocit opriet sa do tak tenkych prutov ked mam na nom zavesene 90g olovo plus nejaku pvacku. Boli tu nejake bludne cisla ze sa s tym da hodit 170m co je podla mna sprostost jak mraky. Preto by ma zaujimalo ci sa s tym da realne hodit aspon do tych 120m zaujima ma to hlavne z dovodu pretekov na nasej jednej miestnej vode vyvazat je zakazane a ked chcem trafit ryby ktore su pod stromami potrebujem hodit aspon tych 120m je to s tymto prutom realne. Inak ked idem niekam inam vacsinou vyvazam. Dalej co by ma zaujimalo je kvalita sedla vyzera dost lacno a pochybne nedal by som zanho ani 5centov nemali ste s nim nikto problem napriklad pretacanie sedla okolo celeho prutu alebo zasekavanie pri zaistovani navijaku.

                                Nmedvidek 1 - Profil | Út 30.12.2014 17:25:15

                                clarence >> V Lídlu nakupujou jen lidi a ty jseš kaprař,sice jsem na Shimano,ale ten Penn vypadá dobře.

                                  Nclarence - Profil | Út 30.12.2014 15:00:48

                                  Emilooo >> A Lídlu by je neměli mám to tam blíž.o)))J

                                    NEmilooo - Profil | Út 30.12.2014 14:56:54

                                    clarence - Penny jedině v PENNY.-))

                                      Nclarence - Profil | Út 30.12.2014 14:45:38

                                      Luger46 >> Já nemusím bait tak jsem je vystřelil ale ty Afinitty se mi líbí u nás v Kolíně je krámu jak nas..no samej věhlasnej kaprař ale Penny nemá nikdo na krámu.J

                                        NBoden - Profil | Út 30.12.2014 14:43:02

                                        clarence >> Ten Cygnet je stejně nejhezčí stojan. Mě ho rozmluvili kvůli tomu, že snad jsou problémy s tou střední tyčí a že je moc lehký a je třeba ho jistit, ale to skládání a vůbec uložení v pouzdře, to je věc!