Prut Delphin Etna Carp

Ahoj chlapi máte někdo zkušenosti s těmito pruty?
http://www.rco-fishing.cz/eshop/prut-delphin-etna-carp-2-dily-360cm-300-lbs
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 12.3.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Jauda - Profil | Po 29.12.2014 8:17:43

Pánové děkuji za rychlou reakci.
Upřímně debatu o délce náhozu můžeme ukončit, protože s mojí technikou hodu budu rád za nához k 50 metrům.
Zatím jsem našel jen jeden negativní post o prasklé spojce jinak jen samé pozitiva. Víte ještě o něčem, na co si dát pozor?
Napadlo mně, jestli ten prut zvládne i zakrmovací raketu (medium) s partiklem.

    Luger46 - Profil | Po 29.12.2014 8:10:09

    Kesam >> Dej si odměřenou bojku a uvidíš kolik vlastně hážeš, ten měřák ti spočítá akorát délku odmotaného vlasce, kterého se ti vymotá třeba o 20 až 30 m více, počítej s obloukem navrch i do boku. Tuhle vzdálenost co píšeš jsem atakoval se Sportexem FBC 3.8 m 3lb se 100 gr olovem bez bobule a šel sem na krev. Etny znám a říkám ti že ses spletl :)

      smike - Profil | Po 29.12.2014 7:26:14

      Chlapi, 150 metru se V POHODE neda hazet nicim, je to o zkusenostech, svihu a az nakonec o prutu. Ale hlavne to musi byt v tech rukach.

        Bambi.SpP - Profil | Po 29.12.2014 0:38:49

        Kesam >> Tak nepiš že jse s nimi dá házet v pohodě 150metrů,klameš ostatní

          Kesam - Profil | Po 29.12.2014 0:38:10

          medvidek 1 >> To pořádal tak jak to je ?

            Kesam - Profil | Po 29.12.2014 0:36:24

            clarence >> To byl závod o prut na závodech :-)

              Kesam - Profil | Po 29.12.2014 0:31:28

              Bambi.SpP >> Nechápu proč bych ze sebe měl dělat jen tak šaška ti tady píšu co tam ukázal měřák a nehodlám se tady hádat jestli jo nebo ne :-)

                Bambi.SpP - Profil | Po 29.12.2014 0:27:42

                Prosimtě tady jse to už taky řešilo http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=731532 přečti si příspěvky od Michala a něco tady než budeš házet v poho 150metrů http://www.rozhlas.cz/zpravy/regiony/_zprava/v-radn​icich-na-rokycansku-padl-novy-rekord-v-hodu-rybarsk​ym-prutem--1234878

                  P!F - Profil | Po 29.12.2014 0:22:27

                  Kesam >> Nic si z toho nerob, ludia na mrku su zavistlivy... Tiez som sa nedavno musel smiat, ked mi tu neverili, ze chytam normalne s feederkou na 120m s 0,12 silonom.

                    Bambi.SpP - Profil | Po 29.12.2014 0:19:13

                    Kesam >> Prosimtě nedělej ze sebe šaška

                      Kesam - Profil | Po 29.12.2014 0:16:06

                      Ono to tam nejni ve výsledkách ale fakt nekecám.

                        Kesam - Profil | Po 29.12.2014 0:11:39

                        clarence >> :-) no fakt hele mrkni sem.

                          clarence - Profil | Po 29.12.2014 0:05:48

                          Kesam >> Honzíku nechceš trochu ubrat?169m proč nejedeš s Etnama na závody v hodu do dálky?Tam kdyby ti dali pořádný prut tak bys mohl atakovat i 200m.J

                            Kesam - Profil | Po 29.12.2014 0:05:31

                            Bambi.SpP >> Na závodech stím kolega dal 149m měřak nějakej nacvakávací.Na posledních závodech s větrem v zádech s tou samou sestavou jsem měl na tom měřáku 169 nebo 159.

                              Bambi.SpP - Profil | Ne 28.12.2014 23:59:27

                              Kesam >> O těch metrech bych moc nepsal taky by jsme se tě tu mohli vysmát

                                Kesam - Profil | Ne 28.12.2014 23:06:08

                                Hlavně bacha na jednu věc a to je to že se tyhle pruty jen tak nevejdou do klasickejch futrálu jelikož mají posunutej naviják tak o 10cm vejš.

                                  Kesam - Profil | Ne 28.12.2014 23:01:24

                                  Tema etnama kolem 150m se dá hodit v pohode mám je v 3 libře s větrem v zádech 169m :-) Je to krapet měkcí ale luxusní záležitost mám 3 kousky.

                                    smike - Profil | Ne 28.12.2014 21:09:25

                                    Jauda >> vezmi ty etny. Kolega s nimi chyta a k ostrovu hodi:-)

                                      Jauda - Profil | Ne 28.12.2014 21:00:17

                                      Zdravím,
                                      přiživím se na diskuzi, ať nezakládám nové téma:
                                      Jako úplný začátečník, kterého k vodě přitáhl syn (8let) hledám kapr. pruty v kategorii za málo peněz hodně muziky - i když hraje falešně.
                                      Můžete mi doporučit nějaký ze zmíněných prutů případně i nějakou alternativu. Chytat budu převážně na cca 100ha štěrkovně a Sl. Hartě bez vyvážky.
                                      Vydedukoval jsem, že by pro mě mohl být vhodný prut s délkou 3,6m a cca 3lb s paraolickou akcí.
                                      Trabuco Cyclone Carp - http://www.cadoxfishing.cz/akcni-zbozi/trabuco-prut​-cyclone-carp-3-6m-3lb-3-delicky-1-1-zdarma--
                                      Pelzer Carp - Fighter http://www.carpproduct.cz/pelzer/pelzer-prut-carp-f​ighter-12ft-275lb-3pcs-akce-11-27369
                                      Delphin Etna Carp - viz výše.
                                      Rozpočet cca 1100 za kus.
                                      Předem díky

                                        adamik123 - Profil | Út 12.8.2014 11:02:20

                                        Ahoj jak velkej rozdíl je v 3 díle a 2 díle v délce náhozu?