Vašich 5 najlepších hotoviek Boilies .

Akých je vašich 5 najobľúbenejších hotoviek boilies ? Značka a druh. Samozrejme niektoré fakt vydarené sa už nevyrábajú , to nevadí napíšte aj tie. Veľa krát sa to už preberalo ale tento segment trhu riadne napreduje s novinkami, tak mňa a určite aj viacerých budú zaujímať vaše skúsenosti. 1 znamená to naj a tak postupne 2345. Ďakujem za zapojenie sa do debaty.

NPiškothonza - Profil | St 26.2.2014 20:24:40

FRANK71 >> neříkám,že jsou to špatný koule...kdyby stály do 200 za kilo...

    NFRANK71 - Profil | St 26.2.2014 20:16:05

    Piškothonza >> Musíš jim to podat vědecky a třeba by ty koule bodovaly. Tak už si mě orlický všeználek dal taky do chlívku.:-)))

      NPiškothonza - Profil | St 26.2.2014 20:13:03

      FRANK71 >> jsou moc přerostlý,na to dělat si z nich perdel..)))

        NFRANK71 - Profil | St 26.2.2014 20:08:17

        Piškothonza >> :-)) řeknu, že uměj howno:o))

          NPiškothonza - Profil | St 26.2.2014 20:04:47

          FRANK71 >> a pak tě ty šimpanzi pěkně zválcujou...))))

            NFRANK71 - Profil | St 26.2.2014 20:03:42

            Piškothonza >> Já to poradim Cigimu a Ivanovi, že je to bomba a na závody tutovka.:-)))))))))))

              NPiškothonza - Profil | St 26.2.2014 20:01:07

              FRANK71 >> no tak to můžeš,já mám ještě v hlavě zbytky zdravýho rozumu...))))

                NPepé - Vsetín - Profil | St 26.2.2014 20:00:32

                ja jsem mel moc rad Ananas-NH, uz se nedela. Fugoval celorocne.

                  NFRANK71 - Profil | St 26.2.2014 19:59:10

                  Piškothonza >> Honzo 10kg by jsme mohli koupit.

                    NPiškothonza - Profil | St 26.2.2014 19:53:55

                    FRANK71 >> a to jsi neviděl testéry toho zázraku...to je teprv materiál...))))

                      NTITANOS - Profil | St 26.2.2014 18:32:46

                      innovate baits SQUID 2T, Apokalypsa, Killer kriller, solar CLUB MIX, chinese take away - bez poradia

                        NRdvan - Profil | St 26.2.2014 18:24:53

                        Za mne je to koule od DH Baits RED HOT a SPICE n' CHEEEZY ;]

                          NPoušťák - Profil | St 26.2.2014 3:53:09

                          FRANK71 >> na nové bolie Pára z navijáku ale nemá....o)))

                            NFRANK71 - Profil | St 26.2.2014 0:11:57


                            tutovka je Jablonecký rychlík to je top, pokud se teda ještě vyrábí.:o)))

                              Ndevastator.ccmore - Profil | Út 25.2.2014 22:15:38

                              CS pelety z HLUČÍNA a strčí do kapsy kdejaké bobky

                                Narnošt - Profil | Út 25.2.2014 22:01:02

                                1. až 4. Pikantní švestka od Mikbaits
                                5. Netřeba zkoušet,závada bude pravděpodobně v nefunkční montáži...

                                  NTavris29 - Profil | Út 25.2.2014 21:29:23

                                  Kaporcek >> Topoľčanec - >> Když si vezmu do úst někoho známějšího,např. Tomaja,který chytá na VASR a dal mu kuličky jiné značky,tak nachytá taky. Tak asi tak....Neřeš pytloviny, vyber si nějaký produkt, dej mu čas a věř mu. Úspěch se dostaví

                                    Nprdec - Profil | Út 25.2.2014 21:12:18

                                    clarence >> najdi si to na www.mikbaits.cz >- zprávy od vody

                                      Nneutral - Profil | Út 25.2.2014 21:00:19

                                      Kuban >> :)) Fotku nemám,ale doufám,že brzo ztratí vztlak a pořádně si nabije čumák... :)) Ale to na mě nezáleží,já už mám oči otevřené...