Vašich 5 najlepších hotoviek Boilies .

Akých je vašich 5 najobľúbenejších hotoviek boilies ? Značka a druh. Samozrejme niektoré fakt vydarené sa už nevyrábajú , to nevadí napíšte aj tie. Veľa krát sa to už preberalo ale tento segment trhu riadne napreduje s novinkami, tak mňa a určite aj viacerých budú zaujímať vaše skúsenosti. 1 znamená to naj a tak postupne 2345. Ďakujem za zapojenie sa do debaty.

Makrelobíjec - Profil | Út 25.2.2014 20:38:06

1. Příchut švestka
2, Vše co se dá sehnat za rozumny love a na příchuti nezáleží .

    červik7 - Profil | Út 25.2.2014 20:33:30

    Pallermo >> 5.3 v 18h na čerňáku.

      clarence - Profil | Út 25.2.2014 20:31:01

      prdec >> Můžeš mě prosím napsat co jsi na G4 chytil když je v Top 5?J

        Pallermo - Profil | Út 25.2.2014 20:30:40

        červik7 >> tak sup stim ke me je temer streda :D

          Kuban - Profil | Út 25.2.2014 20:29:06

          neutral >> Nemáš fotku toho éra "Jet MikNik LK"? :o)

            červik7 - Profil | Út 25.2.2014 20:24:54

            Pallermo >> Jedině krilleto ,zbytek nechci ani na krámě:)A pryč stím:)))))

              Pallermo - Profil | Út 25.2.2014 20:23:02

              červik7 >> cerve ja ti dam krileto :D tak jak :D

                červik7 - Profil | Út 25.2.2014 20:21:36

                krilleto
                food signal
                krilleto berry
                3XL
                krilleto devil ,

                  bundesfer - Profil | Út 25.2.2014 20:20:42

                  Václavík - Nektar
                  Mikbaits - Pikantní švestka
                  Mivardi - Kapří guláš
                  Jet Fish - Biocrab
                  Dynamite Baits - the Crave

                    pohan - Profil | Út 25.2.2014 20:13:57

                    Pallermo >> sak si chytajte na co chcete,toz hlavne at sa dari

                      Pallermo - Profil | Út 25.2.2014 20:11:00

                      pohan >> a co ? nemusim tam mit rybu jako kazdy .

                        neutral - Profil | Út 25.2.2014 20:10:40

                        Kaporcek >> Topoľčanec - >> Co člověk,to tip a chytají všichni.Co z toho plyne?Nemusíš nutně házet peníze hned JetNikLKMikovi.Stačí kliknout na seriózní stránky,kde najdeš základní,čtyř-pěti složkový recept na domácí boilie,se kterým odchytáš celou sezonu.Tvoje chytání dostane úplně jinou dimenzi a peněženka vítaný relax...

                          pohan - Profil | Út 25.2.2014 20:09:12

                          Pallermo >> podivaj sa,co mas za obrazek na profilu

                            Pallermo - Profil | Út 25.2.2014 20:05:47

                            Emilooo >> to bych mohl rict o ostanich Jarda oblbe vsechny Kucera nikl adt

                              čeman 29 - Profil | Út 25.2.2014 20:04:32

                              Mainline Fusion
                              Nikl C4
                              Mainline Active 8 Maple
                              Nikl Kill Krill
                              Mainline Cell
                              Zatím tohle ,ale letos vyjde Hybrid od Mainline a Karlosova novinka Devil Krill ,tu jsem měl zatím jen jednou u vody ale jedna 13,8 kg ryba už se kousla :)

                                Pallermo - Profil | Út 25.2.2014 20:01:56

                                Rytíř >> nevim neco jsem tam vyplnoval ok predelam si to kdyz na tom tak trpite :d

                                  Rytíř - Profil | Út 25.2.2014 20:00:44

                                  Pallermo >> rychle stárneš:-))V tom případě bych tam nepsal nic.

                                    Emilooo - Profil | Út 25.2.2014 19:59:54

                                    pohan -Ten Lukáš je doblbne všechny.-))

                                      Pallermo - Profil | Út 25.2.2014 19:57:47

                                      pohan >> no to je vid proc bych tam taky mel mit takove info kolik mi je atd

                                        Pallermo - Profil | Út 25.2.2014 19:57:31

                                        Rytíř >> tak v mem veku no v profilu mam blbost nevim proc tam mit takove udaje ale je mi 27 tyhle mi nejvic fakaji tak nevim . mam si to nechat smazat nebo co jeste muj oblibeny je krmak rada economi ale to uz by bylo pres limit :D