EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nbacklead - Profil | Čt 26.2.2015 22:54:27

Ritchiees >> 7 lidí mohlo být, ale možná v SK kempu, který vychvaluješ, tam je očividně všecho lepší a větší, a dle tebe všechno ve větším množství.... PS: na Ebru jsem byl několikrát - nikdy ne v kempu... Pro objektivnost. Ten kapr na fotce nemá zdaleka 20 kg...

    NRitchiees - Profil | Čt 26.2.2015 22:48:09

    Zelí a richi69 poprvé jsem dal dva komentáře do mrku k vůli LM, protože se mně to nelíbilo a je mně jasné , že jste povedená parta ať se vám daří a pokračujte si v těch vašich báchorkách já už psát nebudu a nemusím. Důvod mého povídání byl o tom, že není vše černé a obráceně a jak je vidět mezi experty nepatříme. U měření a vážení bylo 7 lidí zřejmě slepí a vy jste experti na vše. Sbohem Eda.

      Nrichi69 - Profil | Čt 26.2.2015 21:04:05

      zelí >> asi 1km za tolik zminovanou zátokou směrem k přítoku

        Nrichi69 - Profil | Čt 26.2.2015 21:01:54

        Zelí junior >> jo jo muj tip 95 cm 16 kg

          Nrichi69 - Profil | Čt 26.2.2015 20:58:40

          zelí >> u nich...

            NHK - Profil | Čt 26.2.2015 20:23:08

            Zelí junior >> Taky bych ubral jak na váze tak na délce minimálne o 10... :-)

              NRed carp - Profil | Čt 26.2.2015 15:36:04

              Zelí junior >> Čekal jsem, kdo to řekne první :-)))))

                NZelí junior - Profil | Čt 26.2.2015 15:17:50

                Ritchiees >> 26 kg ????? :-)) Jestli tahle ryba má 26 kg, tak by si měl dát buď fotograf facku a nebo si překontrolovat váhu :-)))

                  NRitchiees - Profil | Čt 26.2.2015 7:42:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Byly jsme na Ebru na konci března 2014, vše v pohodě - 7 dní na lodi jsme chytali candáty a pár okounů. Poslední dva dny jsme chytali střídavě na vláčku a feeder a Luďa chytil na halibut peletu, krásného kapra 107cma /26kg. Letos odjíždíme ve stejné partě k LM 12. března.
                  Petru zdar a mějte se rádi,
                  Eda.

                    Nnovaroma01 - Profil | St 25.2.2015 21:48:28

                    Prochy >> Doprčic,to je ještě tolik?

                      NFugasm - Profil | St 25.2.2015 21:26:54

                      polo >> Jestli jedeš zase tam co na foto tak to pořádně zakrm pač já tam jedu 16.5.

                        Nzelí - Profil | St 25.2.2015 21:23:33

                        HK >> diky,je to hodne zajimave

                          NHK - Profil | St 25.2.2015 21:21:49

                          zelí >> U nás

                            Nzelí - Profil | St 25.2.2015 21:19:44

                            richi69 >> kde to je tyto tunely?? Diky

                              Npolo - Profil | St 25.2.2015 21:12:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              29dní

                                NHK - Profil | St 25.2.2015 20:44:45

                                Prochy >> A to ses nemýlil!!! Fakt je vzadu na fotce :D

                                  NProchy - Profil | St 25.2.2015 20:28:24

                                  HK >> vždyť ten candoš po tom umělém dýchání bude namol ( je tam vidět veteráno)

                                    NProchy - Profil | St 25.2.2015 20:24:42

                                    už jen 198 dní a jedééééém

                                      Nnovaroma01 - Profil | St 25.2.2015 19:53:52

                                      HK >> Já osobně si myslím,že u Vás jsou ty problémy minimální.

                                        NHK - Profil | St 25.2.2015 19:44:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dlouho jsem se držela abych nenapsala můj názor na vaší diskusi. Od toho jsou diskuse, aby člověk vyjádřil svůj názor. Samozřejmě že negativní komentáře mě mrzí. Ale jak už tady bylo napsáno nemůžeme se zavděčit každému. Co člověk to názor a povaha. Máte možnost výběru, někomu se líbí u Luboše, někomu u Tomáše.......Myslím že by se dalo diskutovat i tom kdo z vás pomlouvá toho ke komu jezdí do kempu. Pomluvy jsou a budou.
                                        Přikládám fotku ze zahájení sezóny 2015