EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nrichi69 - Profil | St 25.2.2015 19:35:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dida >> je

    Nnovaroma01 - Profil | St 25.2.2015 18:14:41

    richi69 >> Hele,nedělej si vrásky.Ne nadarmo se říká"není na světě člověk ten,aby se zavděčil lidem všem" Prostě každý si chce užít něco jiného a tak to také jinak hodnotí.Toť vše.Akorát že někdo to umí říct slušné a jiný halt musí prskat a urážet.Ale jinak,Je tam fakt krásně,taky za chvíli začnu stříhat metr.)))

      Nrichi69 - Profil | St 25.2.2015 17:04:51

      takže se omlouvám ,že jsem napsal svuj názor,příště budu opatrnější ,!!! nechci to tu zkazit,protože tam jezdím a mám to tam moc rád!

        Nzelí - Profil | St 25.2.2015 16:47:23

        Je tam nekdo ted od tada z vlákna.??? Rekl bych ze to tam ted neni moc to prave orechove:-((((

        http://195.55.247.237/saihebro/index.php?url=/datos​/mapas/tipoestacion:A

          Nhivi - Profil | St 25.2.2015 11:26:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Je tam pekne.

            NDida - Profil | St 25.2.2015 10:29:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Je tam pěkně.

              NRed carp - Profil | St 25.2.2015 10:19:23

              Mrazik74 >> Chválit se sám z jiného nicku je slaboduché a klidně to zveřejním. Teda pokud to tak bylo.

                NMrazik74 - Profil | St 25.2.2015 10:17:16

                Red carp >> Ale proč i kdyby, na mě si taky stěžovalo 5 lidí z jedné IP adresy :-) Krom mnoha dalších :-). Reakce Lubora nebyla "nejšťastnější" - místo strohého vysvětlení, krapet ostřejší slova :-( . Ale předpokládat hned že si píše sám recenze?? Lidi trochu optimismu nebo budeme za pár let všici s nervama v kýblu - jsme dospělí lidé tak si udělejme obrázek sami.

                  NRed carp - Profil | St 25.2.2015 9:37:14

                  Mrazik74 >> Máš pravdu, i nad tím jsem přemýšlel.
                  Pokud by se to nemazalo, budu muset požádat Martina M. ať zjistí, zda je LMWALLER a luxo tatáž osoba.

                    Nkolib - Profil | St 25.2.2015 9:34:39

                    Mrazik74 >> pěkná práce !! :-) palec hore. souhlasím stebou

                      NMrazik74 - Profil | St 25.2.2015 9:32:09

                      Dobrá rada pro moderátora diskuze - nic nemazat!! Pravdou je že za většinou názorů jen zde konkurenční boj!! Jeden kamarádí s Frantou a tak ho logicky vychvaluje a doporučuje. Další měl s někým výstup a tak na něj plive - ježííš na mě nadává lidí :-). Ať si tu někdo tvrdí že to nejsou války konkurence, tak jsou - že má někdo na netu masařské fotky a chcípl mu sumec, no ať !! Zákazníky si člověk nevybírá a z vlastní zkušenosti, pokud nechci aby na každé fotce bylo do pěti stejnejch ksichtů, je sakra těžké sehnat použitelné fotky - notabene které se tu z hlediska držení okouna za tlamu, nebo sumce na špagátu budou všem líbit.
                      Neberte to jako obhajobu Lubora, nebo Michala či Tomáše - nechci a nehodlám nikoho ani sebe hájit. Ale podobnou chybu s mazáním kritiky sebe sama jsem kdysi udělal a už nikdy, sebehorši názor i sebelepší pochvala je jen důvodem k hrdosti nebo zlepšení vlastních služeb. Netvořte z této diskuze klub vyvolených, bude to plus pro všechny!!!!

                        NJaLi - Profil | St 25.2.2015 8:58:55

                        Red carp >> No tak nějak jsme to aj plánovali, ale dohodnout se co a jak byl vždycky problém. Měli jsme aj dvě lodě, takže by to bylo v klidu, ale prostě jsme vlstní blbostí spoustu času proflákali. Tak či tak to bylo super, ale tomu kdo mi bude tvrdit, že na Ebru zachytá každý bych se vysmál :)

                          NRed carp - Profil | St 25.2.2015 8:56:11

                          JaLi >> Nebo rozdělit na dvě skupiny a střídat se u jiných činností.

                            NJaLi - Profil | St 25.2.2015 8:55:28

                            Red carp >> Byla nás parta šesti chlapů a už nidky bych v tak velké skupině nejel. Optimum bych viděl tak nějak 3.

                              NRed carp - Profil | St 25.2.2015 8:51:26

                              JaLi >> Máš tam zbytečně moc prutů. Čím více prutů tím méně ryb. Říkám to už dlouho a spousta lidí mi to potvrdila.

                                NJaLi - Profil | St 25.2.2015 8:49:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Trocha vzpomínem na září :) žádnou obludu jsem nechytil, ale bylo krásně :)

                                  NRed carp - Profil | St 25.2.2015 8:49:15

                                  WsaW >> Zachovej klid. Jezdím tam spoustu let a kdybych měl ventilovat, co jsem o jednotlivých kempech slyšel....... :-)
                                  Všude je něco a smyšlených historek je ještě více.

                                    NWsaW - Profil | St 25.2.2015 8:46:06

                                    Red carp >> Kdybych věděl, co můj dotaz na lov okounů na Ebru a následné zmínění kempu, kam se chystám vyvolá, Tak bych ten dotaz snad ani nevznesl. Jsem také pro promazání Děkuji.

                                      NRed carp - Profil | St 25.2.2015 8:36:28

                                      Ritchiees >> Myslím, že se mýlíš. Tato nesmyslná diskuze nevznikla vůbec z konkurenčních důvodů.
                                      Tomáš ani Michal zde neudělal jediný krok k poškození konkurence, u LM už si nejsem tak jistej, ale jak říkám nejsem si jistej a nechci se snížit na jeho úroveň abych se jako on v prvním příspěvku ponížil k tomu abych někomu říkal ubožáku či podobně.
                                      Proto tuto diskuzi dopoledne promažu a pokračujeme dál o všeobecných věcech - počasí, ryby, hokej, politika, ženský, víno,.... :-)

                                        NRitchiees - Profil | St 25.2.2015 7:58:13

                                        Byl jsem u L. Matušíka i M. Kováře dva sousední domy. K diskuzi můžu říct následující:
                                        1. Kvalita ubytování, klid , zázemí, pohoda, lidská slušnost a vstřícnost a solidnost při vyjednávání byla lepší u L. Matušíka.
                                        2. M. Kovář se ke mně několikrát nezachoval dobře(zlepšuje se) a už tam nejezdím a jezdím k L. Matušíkovi. Naštěstí máme možnost volby.
                                        3. Jak se rybáři chovají k rybám nezáleží na majiteli campu. Na Ebru zvlčí mnohý rybář a chová se jinak než v ČR.
                                        4. Pokud celá naše místní organizace vykázala za rok 2013 cca 180 chycených candátů a my jich ve čtyřech vytáhli na Ebru za 8 dní cca 320 a k tomu několik desítek pěkných kaprů i přes metr, tak je jasné , že ne všechno se pouští zpět.
                                        5. Smutné je to, že se projevuje něčí česká malost a na úkor vytvoření si nepřítele ze souseda naivně předpokládá, že zlepší svůj obchod a neuvědomuje si, že tím ublíží i sobě.
                                        Petru zdar a mějte se vy volové rádi a chovejte se hlavně slušně,
                                        Eda.