EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Bigi.S. - Profil | Ne 23.3.2014 21:34:08

Zdravím všechny nadšence Ebra. Měl bych dotaz a prosbu. Jaké jsou podmínky na registraci lodě (gumovýho člunu), případmě co všechno si musím vyřídit když dovezu člun na Ebro. Předem děkuji

    HK - Profil | Ne 23.3.2014 9:38:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Je to nádhera. Snad se vrátilo staré zlaté Ebro!!! Denně každý až 30 záběrů. Hlavně candáti. Sumce jsme zkoušeli, zatím se nám podařili menšíkusy. Kapři na nic nečekají a taky pěkně papají!!!
    Hanka

      richi69 - Profil | Ne 23.3.2014 9:30:35

      Red carp >> jo jo leze to pomalu.....jinak za 18 dní...jsem na ty kapříky zvědavej....a nejen na ně...candátkem na grilu a červeným vínem nepohrdnu...(nechci slyšet ,chytráky,že k rybě patří bílé...) no zkrátka se moc těším...

        Red carp - Profil | Ne 23.3.2014 9:04:07

        richi69 >> Teplota nic moc. Včera jsem měřil na zahradě v jezírku a mělo 13,9st

          zdenek1977 - Profil | Po 17.3.2014 18:12:27

          Čau,také bych se rád dověděl něco bližšího,nějakou vychytávku,jak to tam kouše a tak :-) Ve čtvrtek odjíždíme,tak ať jsem připraven :-) Díky všem.

            Chramy - Profil | Po 17.3.2014 11:43:55

            Tak co nevratil se ted někdo? Naky fotky a jak to bralo? Me uz se to krati

              SUMÍK - Profil | Pá 14.3.2014 12:10:00

              HK >> Už radši nechoďte, nebo nám to vychytáte:-). Moc pěkný

                Míra59 - Profil | Čt 13.3.2014 19:42:56

                HK >> Krásné ryby...:o)

                  richi69 - Profil | Čt 13.3.2014 7:12:49

                  Red carp >> ahoj ,přijel bych,ale ...mám to z ruky,nemám dovču,(espana)a nemám tam k vám povolenku...,ale dejte cejnum za uši!!!

                    Red carp - Profil | St 12.3.2014 21:57:46

                    richi69 >> Zdar a dík. Podpořit? Tak přijeďte
                    http://www.mrk.cz/kalendar.php?id=33244

                      HK - Profil | St 12.3.2014 20:00:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Nějaké nové fotky.

                        vitybor - Profil | St 12.3.2014 19:57:33

                        richi69 >>..... a já to mam za 8.Už abych tam byl.

                          richi69 - Profil | St 12.3.2014 19:42:36

                          ...jo a mám to za 29 !!!!!

                            richi69 - Profil | St 12.3.2014 19:39:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Red carp >> musím tě trošku podpořit
                            http://www.tiempo.com/mequinenza-proxima-semana.htm​

                              SUMÍK - Profil | So 8.3.2014 18:30:44

                              HK >> To je hlavní :-). Koukal jsem že to od včera začalo na přítoku klesat.

                                HK - Profil | So 8.3.2014 14:10:50

                                SUMÍK >> Tak to nevím, candáti berou.... !!!