- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybniční ryby v akvariu
Zdravím všechny já chovám v 98l nádrži pár okounků cejny,perlíny mřenky. Ale chtěl bych se zeptat kolik ryb do 50l 70l 90l 120l atd. čím je krmit kolik úkrytů, rostlyny atd. Děkuji všem za odpověď. Prosím a pošlete fotky vašich akvarií Děkuji.
Autor diskuse: okoun11 - Profil , 23.1.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: mrkef Profil
Dále moderuje: mrkef Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
87x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
NStupin - Profil | St 11.11.2015 22:31:27
doliz >> No,Horavky by se mi libily, ale absolutne netusim, kde je sehnat....
NTicmin - Profil | St 11.11.2015 22:21:33
Stupin >> To asi ano, ale tloušť naprosto bez problémů. Okouni jsou parádní, ale opravdu žerou:))
NVapi - Profil | St 11.11.2015 22:08:56
Pomozte mi někde udat ty moje dva kapříky, mám je už od roku 2008 a tak je nechci dávat teď někam do řeky, nevím zda by to rozdejchali. :)
Nstrejka - Profil | St 11.11.2015 22:06:44
Stupin >> Okouny jsem měl s línem a úhořem a byli v pohodě. Nic menšího, než jsou oni, ale nepřežije. Z 8 cm jsem je vypiplal na 32 cm. Pak vypadlo vzduchování, a než jsem přišel z práce, bylo vymalováno :-(
Ndoliz - Profil | St 11.11.2015 21:52:20
Stupin >> Okoun je sice super, ale nemohl jsem ho mít s ostatníma rybama, vše zkoušel zežrat. Zkus hořavky, ty jsou odolný, pěkný a moc nevyrostou. Hrouzek je taky dobrej.
NStupin - Profil | St 11.11.2015 21:45:19
Ticmin >> Tloust me taky napadl, ale rikal jsem si, ze obecne rybky, ktere jsou spis v rece, nez na stojaku, budou narocnejsi. Treba okouna bych rad, ale po tom, co sem tady cetl, tak sezere snad vsechno co se hne =)
Nstrejka - Profil | St 11.11.2015 21:40:37
Stupin >> jj, karas byl taky v pohodě, na toho jsem zapomněl, akorát to byl přeakčnělý magor a dělal mi tam moc rozruch, tak šel po dvou měsících z domu. Hrouzci mi taky nešli.
NTicmin - Profil | St 11.11.2015 21:38:39
Stupin >> Hrouzek mi po čase vždy uhynul a tak si nechávám jistoty:)) V poho je taky tloušť.
NStupin - Profil | St 11.11.2015 21:33:27
strejka >> Diky! O linu uvazuju urcite, pak karas, perlin nejspis take. Chtel jsem jeste hrouzka, mozna k nim jeste jeden druh a to prave uz netusim jake. Kapra nechci =)
Nstrejka - Profil | St 11.11.2015 21:16:43
Stupin >> Okoun, lín, úhoř, perlín, rak v teple paneláku OK. Ostatní druhy mi ne vždy fungovaly, ale nemuselo to být teplotou, nebo jsem je nezkoušel. U těch popsaných jsem si jistý, že nemají problém ani s vyhřátým panelákem situovaným na jih. Když je budeš aklimatizovat postupně, tzn. co největší převozní nádoba v teplé místnosti, silné vzduchování a nechat pozvolna vodu ohřát, do akva až pak. Myslím, že by to měly zvládnout.
NStupin - Profil | St 11.11.2015 21:03:06
Zdravim procetl jsem poctive celou diskuzi, ale odpovedi jsem na neco nenasel, mam tedy dotazek. Davam dohromady cca 300 l. A premyslim o nasich rybach. Jenze.... Akva by bylo v panelaku, tudiz pomerne vysoka teplota vody po cely rok, jak by to ryby davaly? A dalsi... Jakou mate zkusenost s nasazenim ryb ted v chladnejsim obdobi? Preci jenom by byl rozdil teplot v akva a venku hodne veliky, tak jak by to ryby pripadne myslite zvladly? Filtrace by byla pomerne vykonna + urcite dovzdusneni kaminkem. Diky za kazdou smysluplnou odpoved! :-)
NStupin - Profil | Pá 6.11.2015 10:11:05
Ticmin >> No, to asi bude trochu trvat, než všechno dam do kupy =)
NTicmin - Profil | Čt 5.11.2015 16:50:43
Stupin >> Mám Eheim 2213 a čistota vody super. Co, mě trápí je, že se mi v hadicích usazuje binec a jednou za čas je musím protáhnout kouskem molitanu na silonu:)) Možná dělám něco špatně (třeba, by pomohlo častěji čistit filtr), nebo nevím. Jinak, ale tichý chod a funkčnost za 1!!!
Nchalmi - Profil | Čt 5.11.2015 16:37:11
Stupin >> ahoj o tomhle jsem taky pravě uvažoval dej pak vědět jak šlape a dik :)
Njaroslavstehlikst - Profil | Čt 5.11.2015 14:13:44
Pěn_a >> Jn , naprostej nesmysl ale já myslel třeba nějaký jiný druhy .
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
10:36NRybáři vs ochránci přirody 80
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












