Sonik SKS Carp Rod nebo Daiwa Black Widow

Dobrý den

Uvažuji o koupi nových prutů a rozhoduji se mezi Sonikem SKS Carp Rod a Daiwou Black Widow a nějak si nevím rady. Put bych chtěl kapičku tvrdší, ale aby si zachoval i měkost. A abych se nemusel bát, že se při náhozu něco stane. Nejsem moc zaběhly co se týče kaprařiny.
Autor diskuse: KurecPalec - Profil , 21.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Příbor - Profil | Čt 7.8.2014 21:30:40

Pallermo >> taky valím už ráno brzo vstávat do práce

    Pallermo - Profil | Čt 7.8.2014 21:28:02

    Příbor >> :D ahoj no to mas stejny ja jsem taky na odchodu na kute :D

      Příbor - Profil | Čt 7.8.2014 21:27:20

      Pallermo >> čau Mišáku jen si ohřeji dva prstíky a hned zase půjdu :-D

        Příbor - Profil | Čt 7.8.2014 21:26:16

        KurecPalec >> no jo no trochu spozdeni mám

          Pallermo - Profil | Čt 7.8.2014 21:26:06

          KurecPalec >> nejaky vetrelec :D

            KurecPalec - Profil | Čt 7.8.2014 21:15:24

            Příbor >> Pekny vecer preji.....:-)

              KurecPalec - Profil | Čt 7.8.2014 21:14:58

              Pallermo >> Podivej kdo dorazil.....?

                Příbor - Profil | Čt 7.8.2014 21:13:38

                KurecPalec >> tady jsem ahoj kluci

                  KurecPalec - Profil | Čt 7.8.2014 19:54:33

                  Pallermo >> Nooo a nebo dopadne... :D

                    Pallermo - Profil | Čt 7.8.2014 19:45:56

                    KurecPalec >> hlavne ja jsem tam byl v dubnu a chytil jsem pekny kapry dva okolo 16 kg pak mensi za 30 h lovu takze se neboj nejak to dopadne :D

                      KurecPalec - Profil | Čt 7.8.2014 19:41:51

                      Pallermo >> jj Viiiime Viiiime.....:D

                        Pallermo - Profil | Čt 7.8.2014 19:39:25

                        KurecPalec >> hele kveten je krasny mesic na ryby uvidime kdo nekrmi nechyta :D se nemuzes dockat vid ale to je az za rok:D

                          KurecPalec - Profil | Čt 7.8.2014 19:36:53

                          Pallermo >> Noooo ZATIM muzu jen zavidet.... :o) ..... Urco to bude divoke.... :D ....myslim na zabery.....

                            Pallermo - Profil | Čt 7.8.2014 19:32:23

                            KurecPalec >> noveho neni nic extra asi jen ty pruty ale to nechci tady resit . takze tak.
                            inak vse pri starem v zari jedu na R na mista 0,1,2 :D tak dam info to je za chvili a 20 teho vyrazim na 5 dni k vode tak taky vam pak dam informace jak se zadarilo

                              KurecPalec - Profil | Čt 7.8.2014 19:12:11

                              Příbor >> Kde se nam flaka NAS KOLEGA Priborek......:o) ........?????

                                KurecPalec - Profil | Čt 7.8.2014 19:11:18

                                Nooo.... tet kapicku bylo vice prace a veci kolem jedne rodinne akce ktera vypukne o vikendu.....a copak noveho u vas za tu dobu co jsme se neslyseli..... :o) .....

                                  Pallermo - Profil | Čt 7.8.2014 19:09:04

                                  KurecPalec >> kuk jak je

                                    Příbor - Profil | Út 1.7.2014 20:05:10

                                    KurecPalec >> já to mu věřím že dobrý tipy a taky bych dal na něj.

                                      KurecPalec - Profil | Út 1.7.2014 19:55:00

                                      Příbor >> Nejake predstavy jsoua i tipy od Pallerma byli dobre...... :o) ....