Boilies švestka a sladké

Napište jaké máte zkušenosti s příchutí boillies švestky, zda-li za to stojí, či ne... Která sladká příchuť je podle vás ta nejlepší? Díky

NT.L.Y. - Profil | Pá 10.1.2014 14:02:56

Petan600 >> vyzkoušel jsem cca 8 sladkých příchutí od Richworthu, a nejlépe mě fungují med, javorové mléko(už není v nabídce), anýz a javor, tutti fruti a kukuřice. Banán mě funguje lépe od Solaru v menších velikostech. Chytám ale převážně na malých vodách do 5ha.

    NPetan600 - Profil | Pá 10.1.2014 10:44:36

    Čtu tady Vaší chválu na boilies Richworth,koukal jsem na nabídku a jsou tam i přchutě jako mléko ,banán,ovoce a další.Zkoušel někdo z Vás tyhle?

      NTavris29 - Profil | Čt 9.1.2014 23:05:56

      Martan 62 >> :o))

        NMartan 62 - Profil | Čt 9.1.2014 23:03:13

        Tavris29 >> jo,jo, na takový se tu těším nejvíc :) :)

          NTavris29 - Profil | Čt 9.1.2014 22:46:56

          Nejste na toho kluka zbytečně škaredí? Dělá to přece pro vás.....o)

            NForest 1 - Profil | Čt 9.1.2014 22:43:32

            hotovo, smazano :-)))

              NMartan 62 - Profil | Čt 9.1.2014 22:42:18

              možný to je, podle toho co tu psal

                Ndasty carp - Profil | Čt 9.1.2014 22:41:34

                Dle mě hulí dobrý matroš)))

                  NMartan 62 - Profil | Čt 9.1.2014 22:40:50

                  Ten už tu nebude.....

                    Npata - Profil | Čt 9.1.2014 22:32:54

                    DOCarp >> docarp - 9.1.2014 22:31:27 >> myslim že už to vdal

                      NDOCarp - Profil | Čt 9.1.2014 22:31:27

                      Forest 1 >> :-D dle mě do rána nevydrží

                        NForest 1 - Profil | Čt 9.1.2014 22:29:29

                        Secret >> davam ti hodinu...... max 2 :-))

                          NMartan 62 - Profil | Čt 9.1.2014 22:27:21

                          To co tu píšeš mi celkově připadá divný, ...
                          (Ale verim tomu ze na zaklade letosniho testovani a fotodokumentace a clanku Vas cena od cca 150,- do 350,- zaujme")????
                          Taková cena je všude jinde za boillie...
                          Když už jsem píšeš, tak napiš o co se tu jedná...
                          protože mě osobně to připadá jako nějaká reklama......

                            NDOCarp - Profil | Čt 9.1.2014 22:20:06

                            Secret >> máš tohle za potřeby v tvém věku?!

                              NDOCarp - Profil | Čt 9.1.2014 22:08:58

                              Secret >> promiň ale nebaví mě číst tvé reklamy na každé diskusi co se koulí týče.Už tímto jsi se odepsal...

                                NSecret - Profil | Čt 9.1.2014 22:08:50

                                To mas samozrejme pravdu ale vice nez 60 % rybaru si boilies koupi. Jelikoz vyroba je prave pro nejakych 40 % TABU a ten kdo zacina tak do toho zahuci za dost.je to o zkouseni a testovani. A to stoji nervy,cas a hlavne penize.

                                  NSecret - Profil | Čt 9.1.2014 22:04:51

                                  Ne ne prologic me jen napadlo.nechci byt zatim jmenovan.protoze me konkurence nebude mit asi moc rada :-)

                                    NDOCarp - Profil | Čt 9.1.2014 22:02:00

                                    Secret >> áááááá no name SPASITEL budiž ti přán úspěch.Myslím že trh je již rozebrán a kdo chce zkoušet a šetřit tak si koule udělá sám a nebude čekat na další firmu baits....

                                      NTavris29 - Profil | Čt 9.1.2014 21:59:50

                                      Secret >> Že by Prologic? :o)

                                        NSecret - Profil | Čt 9.1.2014 21:52:42

                                        [komerce, smazano]

                                          Červené karty: Secret