Boilies švestka a sladké

Napište jaké máte zkušenosti s příchutí boillies švestky, zda-li za to stojí, či ne... Která sladká příchuť je podle vás ta nejlepší? Díky

NSuly - Profil | Čt 9.1.2014 21:17:17

Plum Royale maká i ve studený? Co jsem zkoušel, tak ty koule jsou pod hákem docela držáci, ale švestku jsem neměl.

    NMartan 62 - Profil | Čt 9.1.2014 21:05:21

    Makrelobíjec >> Uvidím, když to tu tak čtu, tak si asi pořídím od Mika nebo od Richworthu, to ještě nevim, ale sto pro si ji pořídím, vyzkouším a uvidím.

      NBerserkr - Profil | Čt 9.1.2014 20:50:26

      Phoenix 88 >> to aj já, ale snad dobre, kapri sú ogari, slivku majú rádi :-)

        NPhoenix 88 - Profil | Čt 9.1.2014 20:43:52

        Berserkr >> Tak to jsem zvědavý jak vám to bude šlapat.Ale věřím,že jako vždy skvěle

          NMakrelobíjec - Profil | Čt 9.1.2014 20:30:43

          Martan 62 - >> švestku jsem zatím zkoušel jen od mika a bomba letos pojedu jen na ni . Taky ji dělá Max za stejny love . Se divim ,že do toho ještě nešel Lk :)

            NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 9.1.2014 20:04:47

            vikikacer >> Máš pravdu kamaráde a letos Kvašná Slivka :-)

              NSp. - Profil | Čt 9.1.2014 19:57:30

              ondiktt >> je malo miest kde je ich možne zakupiť ale malo by sa to tento rok zlepšiť http://rybarskydom.com/eshop/richworth

                Nondiktt - Profil | Čt 9.1.2014 19:09:48

                Moc na ovocné boilies nechytám, ale keď je treba tak na háčik putuje Richworth- Plum Royale. Je to gula na ktorú chytám tuším celú moju rybársku ´kariéru ´ ... Richworthy sa ale z našich predajní pomaly vytrácajú- mám taký pocit

                  NSuly - Profil | Čt 9.1.2014 18:22:23

                  Rastislaf >> hunacek - svestka/olihen je dobrej. jen bacha na dobu rozpadu, zalezi samo na teplote vody a bily rybe. osobne bych uvital na pozdni podzim a zimu mensi velikost. za ten peniz bych ji chytal i pres leto, ale to je hned pryc.

                    Nmegalodon - Profil | Čt 9.1.2014 17:47:33

                    Děláte někdo nějaký kombinace se švestkou? Já loni zkoušel oliheň/švestka + spice cajouser do vlastní -řekněmě "kořeněné směsi" a švestka/brusinka+cream cajouser+EO skořice do ptačáků. Na oboje jsem záběry měl, ale nebylo to uplně ono, rybina mě jezdila víc... Na letošek přemýšlím jestli opět zkusit tu populární kombinaci švestky s olihní, nebo zkusit třeba belachan/švestka....

                      NLuger46 - Profil | Čt 9.1.2014 14:34:20

                      ale věřím, že někomu to na ni jezdí parádně tak at tu nejsem za prudiče:)) Je fakt, že na Mlýnech sem na ni vytáhl luxusní cejny přes šedesát na podzim.

                        NLuger46 - Profil | Čt 9.1.2014 14:25:01

                        Tahle švestkománie je úsměvná.

                          NLuger46 - Profil | Čt 9.1.2014 14:21:21

                          zaplosak >> já neříkal, že jenom LK ale i od Imperial Baits Elite strawbery, chtěl sem jen tím říct, že jsou lepší ovocné příchutě než švestka.

                            Nzaplosak - Profil | Čt 9.1.2014 13:27:27

                            Luger46 >> Nemyslím že nejlepší jahoda je od LK, možná je to tvůj názor na věc,hodně lidí tu na ni brble - já na ni neměl nikdy ani potah - a že k ní mám dip, těsto + dostala mnoho času aby se projevila, no neprojevila se nijak.....

                              NRastislaf - Profil | Čt 9.1.2014 12:43:10

                              Pikantní švestka je super, letos budu zkoušet huňáčka a švestku s olihní, tak jsem zvědav jak to bude jezdit, ale koule vypadají moc fajn.

                                NMiamiB - Profil | Čt 9.1.2014 9:50:29

                                Carpper >> nevim co s tema rukama tady furt mate :D. Proste nekde urcity koule nefungujou. Taky jsem chytal na stejne vode na dva druhy sladkych expresek, jedno byl pulnocni p. a druhy ananas nba a ananas super a pulnocni p. nic. A je to stejny zaklad, jen jina esence, takze to hraje roli. Jinak svestka je good, vytahl jsem na ni 2 x 80cm kapriky, mluvim samo o spicemanu

                                  NMANĎÁK - Profil | Čt 9.1.2014 6:42:40

                                  brčál >> nebudes zklamanej funguje paradne po cely rok.

                                    NPelet - Profil | Čt 9.1.2014 0:12:13

                                    Se švestkou od kučery určitě nešlápneš vedle dopravdy to dost dobře funguje, není špatný i pulnoční pomeranč

                                      Nbrčál - Profil | St 8.1.2014 22:25:29

                                      Wamp >> já to dočetl,páč je to u mně podobné,akorát na 3xl mi u nás nic nešlo,jen na noč.můru a krill berry a spíš od jara do začátku podzimu a pak nic. letos chci vyzkoušet koule od mk,tak uvidím...

                                        NCarpper - Profil | St 8.1.2014 22:23:41

                                        MiamiB >> zkoušel sem ho asi na pěti vodách a nikde nic, ale netvrdím, že není to rukama :o)

                                          Červené karty: Secret