Signalizátory a příposlech 3+1

Dobrý den chci se zeptat chtěl bych si kupovat signalizátory s příposlechem ve verzi 3+1 ale mám tu menší podmínku a to takovou že by cena neměla přesáhnout 3000Kč už jsem po nějakých koukal na internetu ale asi by se mi víc hodilo koupit něco osvědčeného co vím že už někdo používal nebo právě používá nechci si něco koupit a pak s tím mít problémy.Předem děkuji za odpověď.
Autor diskuse: Ra0ďas - Profil , 7.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NFil@s - Profil | Čt 13.3.2014 16:12:27

monsterfishing >> Dík za info, hlásiče jsem už pořídil

    Nmonsterfishing - Profil | St 12.3.2014 22:55:53

    Fild@ >> Fil@s - 5.3.2014 19:48:13 >> hej, Existuje možnost, že si můžete vybrat: blue, red, green, purple...

      NFil@s - Profil | St 5.3.2014 19:48:13

      Chlapi, otázka pro ty, co mají ty Monster Fishingy maji ve verzi 2+1, s jakými barvami LED diod se dodávají? Dík za odpověď

        NPallermo - Profil | Út 4.3.2014 20:54:23

        Radim555 >> tak si jeste ten mesic pockejamas klid radime

          NRadim555 - Profil | Út 4.3.2014 20:50:48

          Co myslíte vyplatí se mi to když si ty Monster Fishing MF-213 koupim ?? s jejich funkcema jsem spokojen ale bojim se aby pak nevišly ty nové hlásiče a nebyli ještě lepší

            Nmonsterfishing - Profil | Po 3.3.2014 10:34:49

            Myslím, že ještě tento měsíc, nebo začátek dubna.
            Nic víc jsem se napsat zde díky pravidlům, inzeráty....

              NVeca.l - Profil | Po 3.3.2014 9:08:26

              Už se ví kdy by měli byt ty nové hlasiče od monsterfishing v prodeji?Popřípadě kde je sehnat a jaká bude asi cena?

                Nmonsterfishing - Profil | Po 3.3.2014 8:39:26

                MF-213 Funguje to takhle:
                1. Linii led (OFF nocni osvietleni)
                2. Lini led + nocni osvietleni
                3. Horní led (OFF nocni osvietleni/linii led)
                4. Horni led+ nocni osvietleni, OFF linii led

                5. press and hold 3sek. On/OFF theft/zloděj
                Hezký den :)

                  NAleš D. - Profil | Po 3.3.2014 7:58:25

                  Pokud do té ceny,tak tyhle http://www.tropicliberec.cz/sady-hlasicu-zaberu/bez​dratova-sada-signalizatoru-s-priposlechem-milfa-car​p-bell-400-3-1 vlastním je a nemohu si stěžovat :)
                  Jediný problém signalizátorů je,že mají hliníkové šroubení. Ale pokud se něco stane,stačí napsat na Milfu a pošlou bezplatně kovové.Jinak bez problému.

                    NRa0ďas - Profil | Po 3.3.2014 7:52:23

                    radjanys >> Hele ty je máš asi doma ták mi řekni jestě něco k tý hlasitosti protože kdybych náhodou usnul tak mě jen tak něco nezbudí teda alespoň ty moje signalizátory ne tak jestli je příposlech dost hlasitej A jestě hele můžeš mít zapnutou tu linii ledek + jestě to noční osvětlení ??

                      NRobert1 - Profil | Ne 2.3.2014 21:03:15

                      škoda takže zase dalši vyrobek kterej si nekoupim...

                        NPallermo - Profil | Ne 2.3.2014 20:52:17

                        Robert1 >>nejjde

                          NRobert1 - Profil | Ne 2.3.2014 20:40:58

                          jen se zeptam...když budu chtit sadu 4+1,,,jestli jde vybrat signalizatory 2 kusy modra dioda a 2 kusy...purpurova??

                            Nradjanys - Profil | Ne 2.3.2014 20:02:10

                            Staci to?

                              Nradjanys - Profil | Ne 2.3.2014 20:00:25

                              Je to 8. a je to v poho.

                                NRadim555 - Profil | Ne 2.3.2014 13:24:07

                                Dobrý den chci se zeptat na Monster Fishing MF-213 jak už se ptal Ra0ďas jsou dost hlasitý taky by mě to zajímalo jestli je příposlech dost hlasitej i signalizátory a také mě zajímá zdá se mi že ten prostřední čudlík má moc funkcí je to srozumitelný jak přepínat ty jednotlivý funkce ??

                                  NFil@s - Profil | Ne 2.3.2014 11:03:21

                                  Tak co, všichni zatím s Monster Fishingama spokojeni? Zvažují něco s příposlechem, tak sonduju :-)

                                    NPallermo - Profil | Ne 2.3.2014 8:31:31

                                    tenisak1 >> hele v praze v kaprovce ve smenarne a jinak koupit od znamych co je vydelavaji a pak je prodavaj atd :-)

                                      Ntenisak1 - Profil | Ne 2.3.2014 7:46:57

                                      Pallermo >> kde se da koupit euro za 27???? Poslal bys mi nejaky tip? Diky

                                        Nradjanys - Profil | Ne 2.3.2014 6:55:48

                                        Srovnat muzu jen s priposlechem od semy wrc aje to tak na stejno akorad lepsi dosah