Fotky produktů Trakker

Pochlubte se vaší výbavou od Trakkeru:)
Autor diskuse: červik7 - Profil , 19.12.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

M!ld@ - Profil | Pá 20.12.2013 22:45:15

MARTIN K. >> Dík. Mno myslím že je to nějakej kov (ale asi teda sračkojidní když rupl).

    Kocháč - Profil | Pá 20.12.2013 22:44:06

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 20.12.2013 22:32:31 >> Trakker může jít do prdele, nevidím velkej rozdíl mezi Mivardi a Trakker, snad jen Trakker má z minulosti lepší jméno a hezčí logo. Zajímalo by mě jak je na tom v současnosti Aqua

      Radek Fox - Profil | Pá 20.12.2013 22:42:08

      Ještě stará dobrá kvalita, zřejmě jedny z posledních kousků: TRAKKER ARMODOME i s přehozem EXTENDED WRAP FOR MKII 2MAN

        MARTIN K. - Profil | Pá 20.12.2013 22:38:22

        M!ld@ >> hlídej si ty ramena. Je to z nějakého sr.ackoveho materialu. No hlídej ale jak ze?

          Radek Fox - Profil | Pá 20.12.2013 22:38:16

          alda2211 >> Určitě by se na trhu chytila, spousta lidí už má těch šuntů z Číny plné zuby a s radostí by si za kvalitu připlatila.

            alda2211 - Profil | Pá 20.12.2013 22:34:11

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 20.12.2013 22:28:58 >> je radku cas na novou kaprarskou firmu co bude mit vyrobu v evrope v soucasne dobe bude pravdepodobne jedina :-))))

              Radek Fox - Profil | Pá 20.12.2013 22:32:31

              Kocháč >> Ten plovák to je tedy hnus první kategorie a je až nepochopitelné, jak ho může někdo z vedení firmy pustit na trh.

                Kocháč - Profil | Pá 20.12.2013 22:29:36

                Bohu žel, už je Trakker jen minulost. V současné době jsou to jen pěkný katalogy. Stačí se podívat na fotku toho plováku co dával kosvi, je to k smíchu.

                  Radek Fox - Profil | Pá 20.12.2013 22:28:58

                  alda2211 >> Aleši, bohužel máš pravdu :-((

                    M!ld@ - Profil | Pá 20.12.2013 22:28:01

                    MARTIN K. >> a to prasknul ten střed, nebo jaká část? Abych si dal pozor, pokuď to nějak jde :D

                      Ondra (tloušťák) - Profil | Pá 20.12.2013 22:22:49

                      Přemet:-) >> Vzhledově dobrý, funkčně je obyčejné JRC lepší...

                        alda2211 - Profil | Pá 20.12.2013 22:07:28

                        jo chlapci uz jsem to tu psal to co budovala fa.trakker X let razem behem roku pohrbili :-))))))))))))))) musim se smat jak jsou lidi stale blbi a nemuzou se poucit

                          Přemet:-) - Profil | Pá 20.12.2013 21:55:18

                          Ondra (tloušťák) >> to jsme na tom Ondro podobne... :-))

                            MARTIN K. - Profil | Pá 20.12.2013 21:55:17

                            F.T.M. >> Podberak vypada gut ale tim vse konci. Byl jsem svědkem jak při klasickém zásouvani tyči do středu prasknul jak nic. Pokud mas zájem pošlu ti na toho kolegu kontakt v sz.

                              kritik - Profil | Pá 20.12.2013 21:36:13

                              supinna >> Já jsem vzhůru :-) Až bude čas, tak sem hodim fotky batohu Trakker Armo combi - naprostý propadák. Po roce z něj lezou nitě, místy se začíná pěkně šisovat.
                              Taková trejkrjebka.

                                Ondra (tloušťák) - Profil | Pá 20.12.2013 21:34:23

                                F.T.M. >> Taky se mi líbil, ale jen do té doby, než jsem si ho koupil ...

                                  supinna - Profil | Pá 20.12.2013 21:29:41

                                  Čekám, kdy se probudí grupa antitrakkeristů. Kocháč je tu proti obrovský přesile :)))

                                    F.T.M. - Profil | Pá 20.12.2013 21:22:05

                                    Jestli se mě něco líbí od fa. Trakker ta je to podběrák :-))))
                                    Ošahal jsem si jej v obchodě kaprařina.cz a teď čekám až budu mít narozeniny, páč pod stromeček se už nevejde :-)))))))))))
                                    http://www.kaprarina.cz//kp8017/Trakker-Podberak-EQ​-CARBON-LANDING-NET.aspx

                                      kosvi - Profil | Pá 20.12.2013 14:32:00

                                      Kocháč >> Už jsem to napsal do sz a nebude se k tomu už vyjadřovat ;-)

                                        Kocháč - Profil | Čt 19.12.2013 20:41:53

                                        kosvi >> Ty voe ten plovák to je hnus na první pohled. taky by mohli mistři od Trejkru zařídit, aby děti v china dostávaly k rejži i kus psa