Morava 17A Sever

Zdravim vas kolegove z Petrova cechu! :)

Chci se zeptat jake mate zkusenosti s timto revirem a vse co se nej tyka
Autor diskuse: synnebes - Profil , 31.10.2013 kaprařina - druhy ryb, rekordy

Njudas.d - Profil | St 15.10.2014 21:21:31

RST >> Já jenom že by jsme si zahráli hru,Chyť mě když to dokážeš:-)))))

    NRST - Profil | St 15.10.2014 21:18:53

    judas.d >> A proč? Snad si nemyslíš že by k něčemu byla. Všichni co budou chtít podvádět si dají setsakra bacha, tušíc tu kontrolu.

      Njudas.d - Profil | St 15.10.2014 21:17:25

      RST >> uděláš i kontrolu?

        NRST - Profil | St 15.10.2014 21:15:56

        synnebes >> Vysazovalo se v sobotu, v neděli sem tam byl mrknout a to bys čubrněl jak byly rybolovci nadšení:-) Každý koho sem potkal měl alespoň jednu padesátku v měchu. Soudím že si bude brát polovina Přerova, Prostějova a Olomouce na to pondělí co se odhájí dovolenou. Schválně jestli to stihnu udělám nějaké fotečky.

          Nsynnebes - Profil | St 15.10.2014 21:10:01

          Zindys >> to máš pravdu se tam budou rojit jak včely už od půlnoci :-)

            Nsynnebes - Profil | St 15.10.2014 21:08:09

            ctvrtmile >> nevadí já ryby jejím tak je ani neberu:-) chci si jen dobře zachytat a pobavit se jak budou ostatní nadávat ať už si nějaké kapry vemu a jdu domů ze si chteji také chytnout a odnést na vánoce . Nejlepší ryba je hovězí nebo veprovej steak to mi nikdo nevyvrati :-)

              Nbart.bm - Profil | St 15.10.2014 20:40:42

              ctvrtmile >> kezby to zamrzlo :o))))

                Nctvrtmile - Profil | St 15.10.2014 18:51:58

                synnebes >> z neděle na pondělí to zamrzne a máš šábes....(((

                  NPavao - Profil | St 15.10.2014 15:50:44

                  Martin... >> se mě líbí, jak to tam bývá vždycky natřískaný:-))

                    NMartin... - Profil | St 15.10.2014 15:45:29

                    Pavao >> to víš, Vánoce za rohem a nějak musí člověk vydělat kačky na dárky a kus flákoty k večeři :o))

                      NPavao - Profil | St 15.10.2014 15:15:13

                      To se zas vyrojí masařek:-)))!

                        NZindys - Profil | St 15.10.2014 13:40:36

                        synnebes >> Jestli budeš mít kde...

                          Nsynnebes - Profil | St 15.10.2014 13:13:33

                          takze v pondeli muzu chytat

                            NRST - Profil | St 15.10.2014 13:04:17

                            hornik1970 >> No fidiš to sem den přidal:-)

                              Nsynnebes - Profil | St 15.10.2014 13:03:44

                              hornik1970 >> dekuji

                                Nsynnebes - Profil | St 15.10.2014 13:02:58

                                RST >> dekuji nejak se mi to nezobrazilo na telefonu tak se omlouvam

                                  Nhornik1970 - Profil | St 15.10.2014 13:00:12

                                  to hajeni je do nedele 26.10 24 hodin

                                    NRST - Profil | St 15.10.2014 12:44:38

                                    synnebes >> Buďto mě máš v ignoru a nebo neumíš číst:-(

                                      Nsynnebes - Profil | St 15.10.2014 12:42:19

                                      nebo jestli uz je tak do kdy ?

                                        NRST - Profil | St 15.10.2014 12:40:10

                                        synnebes >> Už je a bude do pondělka 27.10 včetně