Morava 17A Sever

Zdravim vas kolegove z Petrova cechu! :)

Chci se zeptat jake mate zkusenosti s timto revirem a vse co se nej tyka
Autor diskuse: synnebes - Profil , 31.10.2013 kaprařina - druhy ryb, rekordy

Nsynnebes - Profil | St 15.10.2014 12:36:07

zdravim nevite nekdo kdy bude zavrenej sever od kdy do kdy ?

    NDombasmen - Profil | Čt 11.9.2014 19:57:52

    Qutar >> Ahoj.Ty už taky nevíš,kde bys chytal.Jsou taky asponˇ nějaké úspěchy?

      NQutar - Profil | Čt 11.9.2014 13:51:07

      Dombasmen >> Jasně Pavlíku mám J+S Moravu

        Nbart.bm - Profil | St 10.9.2014 7:24:13

        judas.d >> ja su treti a rozmazat neee.ja kaviarek nerad....ani zlaty dest cece :-D

          NDombasmen - Profil | Út 9.9.2014 19:53:29

          Qutar >> A Ty máš svazovou povolenku?

            Njudas.d - Profil | Út 9.9.2014 19:50:00

            MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)͐ - 9.9.2014 19:24:21 >> Tak ty budeš rozmazávat:-))))Ty abys ses taky nepřidal:-))))

              NMichalM(štikař)͐ - Profil | Út 9.9.2014 19:24:21

              Já se teda taky přidám.

                Njudas.d - Profil | Út 9.9.2014 18:17:35

                Qutar >> jo panáčku to by se ti líbilo,nasrat a rozmazat:-))))))

                  NQutar - Profil | Út 9.9.2014 7:38:58

                  judas.d >> Zapisuji se jako první a ted ještě ty dva

                    Njudas.d - Profil | Po 8.9.2014 20:11:21

                    Dombasmen >> ale ono je fakt že pro tři rybáře by to byla voda luxus:-))))

                      NDombasmen - Profil | Po 8.9.2014 20:07:36

                      judas.d >> Byl jsem tam mezi 8 a 9 hodinou dopoledne a vím,kolik tam sedělo lidí.Ale to neřeš,jedna paní povídala.

                        Njudas.d - Profil | Po 8.9.2014 20:02:28

                        Dombasmen >> Dnes tam bylo aut docela dost:-)

                          NDombasmen - Profil | Po 8.9.2014 19:45:23

                          judas.d >> Ferda mně vytrhl trn z paty,protože jsem se chtěl taky ohledně toho vysazování a odnesených ryb trochu rozepsat.Jenže má v tomto větší přehled a doufám,že to vysvětlil srozumitelně.Já kolem té vody chodím a vidím,kolik tam sedí lidí a co mají v saku.A hlavně nevím,kde chodí na informace,že tam většinou denně sedí 1 - 3 rybáři.Je rozdíl brzo ráno,poledne a nebo na večer,kdy jsou všichni doma z práce.To by se někteří divili,co tam bývá lidí.

                            Nctvrtmile - Profil | Po 8.9.2014 18:45:16

                            Qutar >> na Laguně jsem byl v roce 2012 po otevření cca 3 týdny,seděl tam borec,přímo pod hospodou,hospodská mu nosila pivko přímo k prutům,a ty jeho opilecký projevy,to teda bylo něco...něco o jediném profíku na této vodě,o dvou plných mražákách,a třetím,co bude muset zapnout sousedka....

                              Njudas.d - Profil | Po 8.9.2014 16:03:44

                              Qutar >> to bych ani nevěřil že se to do laguny vleze:-))))

                                NRST - Profil | Po 8.9.2014 15:50:04

                                Allpapa >> Zapoměl si na jeden faktor, někdy bývá problém mezi prutem a stoličkou.-) Každý něčemu věří.

                                  NAllpapa - Profil | Po 8.9.2014 15:12:52

                                  RST >> 108q*100 = 10 800 kg počítejme průměr 2kg kapr = 5400 ks kaprů
                                  5400/365= 15 kaprů na den,-
                                  dle toho co slyším od rybářů 8 docházek 1 kapr, další 5 x bez potahu, jistě jsou i tací co těch 40 za rok na severu udělají ale moc se mi nechce věřit tomu že by byli kapři vychytaní

                                    Npetrikveprik - Profil | Po 8.9.2014 10:54:54

                                    RST >> hmm mrknu na MO. I tak díky.

                                      NRST - Profil | Po 8.9.2014 10:52:22

                                      eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 8.9.2014 10:45:55 >>Celý plán z hlavy neznám, čísla co si můžu najít na MO v hlavě nenosím. Co se týká zarybnění, tak je ve velké většině přeplněno, jediný problém bývá s candátem, ten se ne vždy podaří sehnat, nicméně to se stalo za posledních 10. let možná dvakrát.

                                        Npetrikveprik - Profil | Po 8.9.2014 10:45:55

                                        RST >> píšeš o zarybnění kaprem. Znáš i u severu zarybňovací plán VS plnění těmi ostatními rybami? (nic ve zlém, jen mě to zajímá a nejsem si jist, že to bude tak pozitivně vypadající jak s kaprem..) Třeba Š,O,Ca,Su...?