Morava 17A Sever

Zdravim vas kolegove z Petrova cechu! :)

Chci se zeptat jake mate zkusenosti s timto revirem a vse co se nej tyka
Autor diskuse: synnebes - Profil , 31.10.2013 kaprařina - druhy ryb, rekordy

NZajda - Profil | Pá 31.10.2014 20:43:20

syrus >> 1x47šupík...

    NRST - Profil | Pá 31.10.2014 20:42:13

    Zajda >> Tak schválně, už sem ti někdy kecal??? Ale pravdu!!!!

      Nsyrus - Profil | Pá 31.10.2014 20:41:02

      Zajda >> Chytls něco?

        NZajda - Profil | Pá 31.10.2014 20:39:56

        RST >> Jen jestli nekecáš, holóbku. Vlk taky sliboval:-(((

          NRST - Profil | Pá 31.10.2014 20:30:47

          Haloo haloo zklidněte se a nestresujte. Informace je pravdivá pouze z části. Sever se bude přetěžovat, ale jestli to začne příští rok a nebo třeba za deset let zatím nevím (pravděpodobně se začne až skončí těžba na jihu = JPP). O ukončení nájmu se neuvažuje, voda patří VAKu a s nima je ČRS kamarád.

            NPETLOV - Profil | Pá 31.10.2014 20:14:17

            Mi!d@72 >> za chvili prijdem o vsechny vody...balaton konec...pansky 10/2015...lysky zatim u ledu :))...osecky kdo ví...atd !!!!

              NZajda - Profil | Pá 31.10.2014 20:13:27

              Mi!d@72 >> Ty máš samé jobovky..:-( Kam na to chodíš?

                NMi!d@72 - Profil | Pá 31.10.2014 20:08:43

                Zdar pánové,víte někdo něco o zahájení těžby šterku na tomto revíru a ukončení pronájmu svazu...???

                  Nsynnebes - Profil | Út 28.10.2014 21:35:22

                  RST >> já vzal jednoho pro moji na vánoce . jinak je fakt ze to spis bylo jak v kauflandu když jsou čtvrteční akce plně tašky a prelidneno

                    NRST - Profil | Út 28.10.2014 20:22:02

                    synnebes >> No pravda letos byl dobrý rok a kapříci na rybníku v Měrovicích papali jak měli. A co si chlapci vylapají letos nebudou lapat na jaře. S tím jedním odneseným si světlá výjimka já viděl za ty dva dny co je to odhájené spoustu napakovaných igelitek:-(

                      Ngulka - Profil | Út 28.10.2014 20:21:51

                      Hájenie rýb po násade považujem za totálne bezvýznamne a to preto lebo keď hájenie skončí ryby sú aj tak vyrabované . Je to smutne ale je to tak...

                        Nsynnebes - Profil | Út 28.10.2014 20:17:51

                        Zdar tak jak vám to jde já tam byl 2 dny po sobě a hlava na hlavě ale klobouk dolu před MO která tento revír obhospodařuje krásné ryby jste nasadili !!!!!! Parádní chytacka , sice kotel kaprů je už u ledu masaru ale s tím se musí pocitat dlouho sem neviděl takové kapry vysadit na okolních revirech během dvou dnu sem udělal 20 kaprů 19 jich plave snad !? Uz se těšim na další víkend :-)

                          NPavao - Profil | Čt 16.10.2014 9:17:24

                          RST >> v půlce sezony zas budou brečet, že hovno jde, že se vysazuje málo:-)))

                            NRST - Profil | Čt 16.10.2014 9:11:52

                            Pavao >> Někdo to viděl a mobil, má dnes každý. Co si vypráskají teď nebudou chytat příští rok.

                              NPavao - Profil | Čt 16.10.2014 9:02:06

                              RST >> jak se ty ludry dozvěděly, že se sypalo:-)))?

                                NRST - Profil | St 15.10.2014 21:29:13

                                synnebes >> Hájení začalo pondělkem aby se mohlo hájit dva celé víkendy.

                                  NPeca076 - Profil | St 15.10.2014 21:28:56

                                  synnebes >> hajilo se od pondělí a Ferda tam kontroloval v neděli

                                    Nsynnebes - Profil | St 15.10.2014 21:27:01

                                    RST >> jak to že je měli v sacich když je tam hájení? Tomu nějak nerozumím nebo sem to možná nějak blbě pochopil?

                                      Njudas.d - Profil | St 15.10.2014 21:23:23

                                      RST >> Neboj,jenom laškuju:-))))

                                        NRST - Profil | St 15.10.2014 21:22:25

                                        judas.d >> Prohrál bych a na to nemám chuť.-)