jak se stat testrem?

zdravím Vás kolegové rybaři a rybářky. má někdo z vás nějaké info otom jak se stát testrem??? Předem díky za info muj email: petrkli62@centrum.cz nebo na tel: 736 664 560, 730 520 026. Předem díky. Sasour.
Autor diskuse: sašaour - Profil , 27.9.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

Ncarpson - Profil | Pá 27.9.2013 10:37:49

Franc49 >> sakra a ja bych tak chtěl .... byt pod kridly Karla, Michala nebo nedej Bože Jardy...co vic by si obycejny rybar mohl prat :)

    NTomajo - Profil | Pá 27.9.2013 10:35:58

    carpson >> asi mas blbej xicht ;-)

      NFranc49 - Profil | Pá 27.9.2013 10:35:45

      carpson >> zustan u toho co delas à pokracuj f tom je to lepsi ver tomu:-):-):-)

        Ncarpson - Profil | Pá 27.9.2013 10:33:57

        ja taky stále ,chytam, fotim,poustim a zadna firma o me ani nezakopne a co ja bych za to dal :)

          NPřemet:-) - Profil | Pá 27.9.2013 10:13:22

          Tomajo >> To by bylo vážně skvělý :-)) Takže bych vlastně dělal dvojího testera, čokoládu bych žral pro to, abych přibral a žena na mě pak mohla testovat redukční diety... :-)) Huráá :-)

            NTomajo - Profil | Pá 27.9.2013 9:58:03

            Fishky >> nesmis tolik fermentovat kukuricu :-)

              NTomajo - Profil | Pá 27.9.2013 9:56:27

              Přemet:-) >> to by na tobe potom mohla zena testovat nejake pripravky na hubnuti :-)

                NFishky - Profil | Pá 27.9.2013 9:56:13

                Tomajo >> to si piš a bylo to prima období - já koulel a vyráběl novinky a hromada lidí si za dobrej peníz spokojeně zachytala - ale to bylo testování v pravém smyslu slova, nikde o tom nenajdeš ani fotku s tričkem, ani obr kapř ani nič podobnýho a kdyby sousedka neskončila ze smradu na JIPce, tak by to pokračovalo :))

                  NPřemet:-) - Profil | Pá 27.9.2013 9:49:57

                  M0RGAN >> Tak žena mě baví moc :-)) Já to spíš myslel tak, že kdybych testoval pro to Nestlé nebo Orionku, tak bych za pár měsíců byl jak koule :-))

                    NTomajo - Profil | Pá 27.9.2013 9:47:55

                    Fishky >> a pritom i ty sam jsi taky schanel testery :-) Si moc dobre pamatuju jak jsi v bazaru nabizel boilie a chtel jsi po lidech zpetnou vazbu. Takze jsi to boilie chtel otestovat a na to jsi potreboval testery. Testeri jsou potreba, vsichni je potrebuji :-)

                      NLauri - Profil | Pá 27.9.2013 9:44:23

                      Pedro1 >> jednou jsem testoval výrobky v Norsku a akorád jsem byl nasraný, že jsem musel aspoň chvíli chytat na testované pruty a né na svoje miláčky. pruty jsem pak dal kámošoj a bylo po testování. Když něco testuješ tak se musíš vázat na testované věci a to mě teda nebaví

                        NBlumik - Profil | Pá 27.9.2013 9:44:00

                        Taky by mě bavilo byt testrem,teď už je asi pozdě:-)

                          NFranc49 - Profil | Pá 27.9.2013 9:43:27

                          Fishky >> mas asi spatne info cassien je zavren na noc diky testeruuuum:-):-):-)

                            NTomajo - Profil | Pá 27.9.2013 9:42:44

                            Přemet:-) >> co by rikala. Jednou si me vzala v dobrem i ve zlem, taky by to musela ustat :-)

                              NFishky - Profil | Pá 27.9.2013 9:41:35

                              Pedro1 >> já ne a má to výhody.
                              - můžu chytat kde chci a co chci / nemusím chytat na Cassienu monter kapř
                              - můžu chytat na co chci a nemusím koupat pod háčkem sádrovou novinku z dílky chlebodárce
                              - můžu si chodit v teplácích i obyč tričku, nemusím mít nikde žádné logo
                              - můžu jít na ryby kdy mám chuť, nemusím jít jen když chybí fotky do chlebodárcova časopisu
                              - nemusím si na ryby tahat foťák a můžu chytat jen tak pro radost
                              - když chytím malého kapř, nemusím lhát, že měl víc, nebo se za něj stydět, abych nedělal chlebodárci ostudu...
                              No nemít logo na triku a za zády chlebodárce má i výhody ;-)

                                NM0RGAN - Profil | Pá 27.9.2013 9:41:21

                                Přemet:-) >> a žena tě baví? :D

                                  NFranc49 - Profil | Pá 27.9.2013 9:40:25

                                  sašaour - >> ahoj à to chces byt jako ty ostatni (nerikam ze uplne fsichni)co chytaji kapry à prodavaji je na soukromaky tady se to uz stava taky casto fsichni stejne jen myslej na prachy nooo:-):-):-)

                                    NJaLi - Profil | Pá 27.9.2013 9:39:14

                                    Burdik >> :) souhlas, já si vždycky připadám blbě když zdrhám k vodě od dětí a manželky, proto jsem na to musel reagovat :) více méně to byl i důvod proč jsem se letos začal věnovat sumcům, protože když uteču na noc, tak to doma vadí míň než když jdu přes den :D

                                      NPřemet:-) - Profil | Pá 27.9.2013 9:30:26

                                      Tomajo >> To by tě bavilo? Mě asi taky, ale nevim, co by na to po pár měsících řekla žena :-))

                                        NPedro1 - Profil | Pá 27.9.2013 9:23:33

                                        Lauri >> Ty nechceš být testerem?Každý chce být testerem:-)