Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

Fild@ - Profil | Ne 13.7.2014 19:44:10

king76 >> No, šla docela dost. Hádat nebudu, ale jak jsem to viděl, tak jsem tomu nechtěl věřit.

    king76 - Profil | Ne 13.7.2014 19:38:46

    Fild@ >> škoda,že si něco nevyfotil,o kolik ta hladina šla dolu.

      Fild@ - Profil | Ne 13.7.2014 19:17:14

      king76 >> Zdarec, spadla tam hodně voda.

        king76 - Profil | Ne 13.7.2014 12:06:52

        Fild@ >> jak to tam vypadalo,jaká změna tam byla.

          Fild@ - Profil | Čt 10.7.2014 11:03:59

          Zdar chlapi, nevíte jak to teď vypadá s vodou na Starém? Naposled jsem tu vodu viděl cca 3 týdny zpět, a byl to mazec

            PYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 21:16:54

            mondry >> nou:-)

              mondry - Profil | Út 8.7.2014 21:08:15

              PYTLAKS >> Proč?Budeš tam čekat?

                PYTLAKS - Profil | Út 8.7.2014 21:01:03

                mondry >> zajdi si do rybeny:-)

                  mondry - Profil | Út 8.7.2014 17:47:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Miluju večery bez záběrů na Odře!:-)

                    mondry - Profil | Čt 3.7.2014 20:12:09

                    Pepison >> No jooo.Jenže já slíbil svojí polovičce fíkend na milované Pochni.A kdybych jí přece jen ukecal tak budem dva,vy taky minimálně dva a osmnáctimetrovou jachtu asi nemáš.Já taky ne.A plovat s vlačákem na karimatce,to bych mohl jebat:-)

                      Pepison - Profil | Čt 3.7.2014 20:02:48

                      mondry >> z lode .... tam mam klid .....

                        mondry - Profil | Čt 3.7.2014 19:29:51

                        Pepison >> Na vláčku z břehu?

                          Pepison - Profil | Čt 3.7.2014 14:40:31

                          mondry >> zdar bable... naftu ne jen lisouvanou stavu z grepu :-) co tak udelat sobotni najezd na hartu a trosku to tam probrat ???

                            king76 - Profil | Čt 3.7.2014 0:25:06

                            kolib >> :-)

                              PYTLAKS - Profil | St 2.7.2014 21:22:39

                              Fild@ >> Fil@s - 2.7.2014 21:07:58 >> tak to jo.-)

                                Fil@s - Profil | St 2.7.2014 21:07:58

                                PYTLAKS >> Jasan, ale tak trošku pořádek musí být. Mažu spíš takové ty příspěvky typu OK, :-), a od max 3 slovech o ničem.

                                  PYTLAKS - Profil | St 2.7.2014 19:48:07

                                  Fild@ >> Fil@s - 2.7.2014 19:44:15 >> proč?je to jádro:-)

                                    Fil@s - Profil | St 2.7.2014 19:44:15

                                    PYTLAKS >> Příspěvky které nejsou o rybách, pomalu ale jistě od konce promazávám :-)

                                      PYTLAKS - Profil | St 2.7.2014 18:34:50

                                      mondry >> já mám času dost,nic neprodávám a přesto zásobuju široké okolí.-)

                                        mondry - Profil | St 2.7.2014 18:33:05

                                        Pepison >> Jsi po ránu chlastal naftu že se nemožeš zastavit?

                                          Červené karty: Kajman60