Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

alx - Profil | Po 6.10.2014 6:44:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Filip Štefek >> jj byli. Kromě tolstojů, pár amurů a metrovky štiky ryby nic moc. kapříků max 20ks, jeden sumík, candáti vybití a mrtě bílé ryby.

    Filip Štefek - Profil | Ne 5.10.2014 15:14:23

    Byli jste někdo včera kouknout na výlov Staráku?

      king76 - Profil | Čt 2.10.2014 20:24:16

      Filip Štefek >> tak určitě to bude škoda co se dá dělat hmm

        Filip Štefek - Profil | Čt 2.10.2014 8:54:51

        king76 >> Ahoj, ještě nevím, chtěl jsem se mrknout, uvidím podle času. Té vody bude škoda, vím tam o moc pěkných rybách.

          king76 - Profil | St 1.10.2014 23:10:04

          jinak sem psal ohledně toho revíru na svaz email chtěl sem se dozvědět víc vůbec mi neodepsali a to jsem jim psal asi před 14 dni.Tak,že 4.10.se uskuteční výlov ryb.

            king76 - Profil | St 1.10.2014 23:05:36

            Filip Štefek >> jdeš se podívat navýlov?

              Filip Štefek - Profil | St 1.10.2014 21:28:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tento revír je na popud města Nový Jičín .... Zdůraznění na POPUD!
              www.crsnj.cz
              Jičínští cipi na radnici se bojí, že pokud přijdou velké deště, že jim voda nateče i do prdele...

                king76 - Profil | Út 9.9.2014 23:07:41

                alx >> takže zjištovat už nemusím,mi to stejně dneska nevyšlo a ještě se mi vybil telefon sem si zapoměl nabít.Komu to bude patřit,když už to nebude revír MO NJ.

                  pasty19 - Profil | Út 9.9.2014 12:09:46

                  alx >> Je to tak, mám stejné informace potvrzené našim hospodářem ze svazu...Škoda to určitě je... Co se dá dělat...

                    alx - Profil | Út 9.9.2014 9:01:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    king76 >> V průběhu 4.10 – 10.10. by měl být výlov, takže předběžně od 1.10. by měl už být zákaz.
                    Jestli to je fakt, škoda toho revíru :/

                      king76 - Profil | Po 8.9.2014 23:55:12

                      no kdyby se měl vypouštět ten starý Jičín tak bych se tak jel aji podívat a něco nafotit,není problé zvednout telefon a zeptat se jak to vůbec bude asi budu volat Královi jinak mi to nedá.

                        king76 - Profil | Pá 5.9.2014 21:16:50

                        pokud tomu tak je tak se zeptej Krála ten bude vědět víc.

                          alx - Profil | Pá 5.9.2014 7:29:12

                          Fild@ >> Prvně jsem slyšel, že by se to mělo vypouštět na konci roku, později na konci srpna, z důvodu povodňové ochrany - tj. nadobro. Více nevím, ani nevím s jistotou, jestli to je pravda. Proto se ptám :)

                            Fild@ - Profil | Čt 4.9.2014 13:45:44

                            alx >> A podrobnosti víš? Třeba jestli se to má vypouštět nadobro, nebo třeba jen z důvodu čištění?

                              alx - Profil | Čt 4.9.2014 11:58:19

                              Fild@ >> Slyšel jsem to z více zdrojů, dokonce prý někdo psal na svaz a dostal potvrzující odpověď. Na webu ale žádná zmínka.. tak nevím, proto se ptám, jestli má někdo více info.

                                Fild@ - Profil | St 3.9.2014 22:09:12

                                alx >> Kde jsi to slyšel?

                                  hany83 - Profil | St 3.9.2014 20:15:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  rybářské závody - propozice

                                  rybářské závody proběhnou na vodním zařízení na hukovickém potoku č.r.471072/1





                                  dne

                                  20.9.2014



                                  .začátek je v 7.00.hod.

                                  ukončení ve 13.00. hod.

                                  startovné 150,-kč

                                  žádáme všechny účastníky aby dbali pokynů pořadatele

                                  prosím dbejte o to aby vaše vozidlo nebylo překážkou v silničním provozu a na příjezdové cestě k vodní ploše nebránilo průjezdu případných vozidel.

                                  neponechávejte bez dozoru své děti

                                  je zákázáno pobíhání psů a jejich pobyt na stanovišti lovícího.

                                  při kontrole je nutno předložit platný rybářský lístek a doklad o zaplacení místenky-zápisného.

                                  pro vítěze závodů

                                  jsou připraveny hodnotné ceny

                                  občerstvení zajištěno

                                  všechny přátele petrova cechu

                                  zve výbor črs

                                  v bartošovicích

                                    alx - Profil | Út 2.9.2014 9:12:16

                                    Zdarec, chtěl jsem se zeptat co je pravdy o vypuštění starého jičína? Slyšel jsem, že by se mělo chytat do konce srpna a pak konec.. Díky za info.

                                      Fild@ - Profil | So 30.8.2014 21:20:50

                                      Dnes jsem byl odpoledne s feederem u vody zkoušet nové montáže, zachytal jsem si suprově. Na břeh se podívali cejni, líni i 2 kapříci.

                                        pasty19 - Profil | Po 14.7.2014 8:36:14

                                        Fild@ >> A lepší to nebude :)

                                          Červené karty: Kajman60