Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

Nmondry - Profil | St 2.7.2014 18:32:14

PYTLAKS >> To moc nezarobíš jak budeš místo roboty létat s prázdným košem po lese.

    NPYTLAKS - Profil | St 2.7.2014 18:29:16

    Pepison >> chlastat,hlavně že je to pro rádoby zdraví.-)

      NPYTLAKS - Profil | St 2.7.2014 18:27:56

      mondry >> bych aj zašel,ale nejde:-))byl jsem dnes makat v lese:-)

        NPepison - Profil | St 2.7.2014 17:58:26

        mondry >> vse jde stihat .... rano zermanice... potom mala... a pak prace :-) a ted ficim na hory ;-)

          Nmondry - Profil | Po 30.6.2014 11:21:03

          Pepison >> Je to slabota.Mně Odra potěšila akorát dvěma pidištikama a jinak nic:-(
          Ani nástražky na sumy nešly:-(Největší co přišly,byli dva jaloni do dvaceti a jeden cejn 47!
          Ale dnes vyčistím zahrady od rousnic:-)))

            NPepison - Profil | Po 30.6.2014 8:04:22

            mondry >> já chytil akorat v patek... V sobotu na sumech - nula v neděli jsem byl rodinný typ ;-)

              Nmondry - Profil | Ne 29.6.2014 22:16:51

              Pepison >>Hoj střechařu! Tak jak vyšel víkend?Nalapali jste něco?My včera na fusatých houno(asi to bude těma stojanama od Qudera) a dnešní vláčka taky zero.Hej ale večer půůjdou rousky!Tak sbírej ať máš co vařit.:-)))

                NPepison - Profil | Čt 5.6.2014 21:17:28

                mondry >> zdar pane ... mas dobry hlasic ;-)

                  Nmondry - Profil | Čt 5.6.2014 19:26:27

                  luli >> No já ještě neměl moc času na Odru.Chtěl jsem jít v neděli ale přišel jsem na můj oblíbený flek a byl obsazen:-)))

                    Nking76 - Profil | Čt 5.6.2014 19:17:41

                    Lebron >> vždy musíš počítat s návalem rybářu po vysazení ryb to je asi všude.Valmezáci nesadí asi tak pěkné kapry jinak by tam hojně nejezdili a nemasyli to tam.

                      NPepison - Profil | Čt 5.6.2014 16:57:14

                      Lebron >> Ahoj to s tema kaprama --- to je snad normalni ze si (kazdy) zachyta nasadaky kdyz ma cas ..... a cejni se ztratili v gagorech sumcu ....

                        Nluli - Profil | Čt 5.6.2014 15:15:45

                        mondry >> Hoj včera sem byl tam u vas na té Odře ale jelikož se tam necitím jako doma, tak jsem nesehnal žadný uspokující flek :/ .. Seděl tam jeden pán, ale neměl nic, co ty, už si byl ? Nakonec jsem přejel na přehradu na noc a luxusní chytačka..

                          NPYTLAKS - Profil | Čt 5.6.2014 13:59:21

                          Lebron >> jako lebron james?

                            NLebron - Profil | Čt 5.6.2014 13:42:40

                            Zdravíčko,
                            jaký máte názor na MP revíry v okolí NJ a především na Kacabaju.
                            Mám takový pocit, že je to tam rok od roku horší.
                            Pokaždé když se vysadí, tak je tam nával rybářů (hodně z valmezu), za dva týdny to je pomalu vychytané a pozbytek roku tam už nemá cenu skoro chodit.
                            A vůbec nechápu, kde vymizeli všichni Cejni, kterých tam ještě tak před 3-4 roky bylo dost,
                            a když v létě nebrali kapři, tak si člověk alespoň zachytal (resp. měl alespoň nějaký záběr). A to
                            nemluvím o Okounech, těch tam taký bývalo hodně. Což už taky není pravda.
                            Sem zvědavý na dravce, ale nečekám bohužel žádné zázraky.

                              NPYTLAKS - Profil | Čt 29.5.2014 20:54:12

                              Pepison >> tak to je ok:-))kukuřica se už vaří:-)

                                NPYTLAKS - Profil | Čt 29.5.2014 20:53:47

                                Milan 66 >> co tam budeš dělat?bude tam kosa jak z nosa.-)

                                  NPYTLAKS - Profil | Čt 29.5.2014 20:53:11

                                  Milan 66 >> tam ale ne:-(((tam sů akorát kapři a amuři:-)

                                    NPepison - Profil | Čt 29.5.2014 20:48:29

                                    PYTLAKS >> mam ten stan na dobu neurcito :-)

                                      NPepison - Profil | Čt 29.5.2014 20:47:47

                                      Milan 66 >> cau ...a nejvic jich je na harte ! :-)

                                        NMilan 66 - Profil | Čt 29.5.2014 20:43:09

                                        PYTLAKS >> ja ficim tez ale jinym smerem. Dlouhe strane.

                                          Červené karty: Kajman60