Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

NMilan 66 - Profil | Čt 29.5.2014 20:32:08

PYTLAKS >> sumari jsou vsude. A navic premnozeni.

    NPYTLAKS - Profil | Čt 29.5.2014 20:28:10

    Milan 66 >> tam sumci nejsů,ale jen tak pro klid duše:-))

      NPYTLAKS - Profil | Čt 29.5.2014 18:33:08

      Pepison >> beru,mám gps.-)

        Nmondry - Profil | So 17.5.2014 14:12:29

        PYTLAKS >> Však jsme můj a moja.No a co že spolu chodíme?I když to už je celkem asi 26 let:-))))
        A strojek nemám bo kule už dva roky nerobím.Stačí nasekat válečky a nebo jen vymáčknout polštářky.:-))

          Nmondry - Profil | So 17.5.2014 13:47:24

          PYTLAKS >> Aj s trhačku:-))

            Nmondry - Profil | So 17.5.2014 13:14:34

            A dneska stejné místo.

              NPYTLAKS - Profil | So 17.5.2014 12:17:56

              venca1 >> letos jsem ani nebral ogarovi pstruhovku,tu se nedá a jezdit kdesi kvůli 20cm rybkám se mi nechce:-((

                Nvenca1 - Profil | So 17.5.2014 12:16:51

                PYTLAKS >> Tož můžeš na pytlačku, na kopané muchy. :-))

                  NPYTLAKS - Profil | So 17.5.2014 12:02:00

                  venca1 >> nemám.-))a budu asi na rybách,ale asi podle počasí přes týden,jak se stihne udělat to co se má,tož razíme na víkend dopryč:-)

                    Nvenca1 - Profil | So 17.5.2014 11:49:13

                    PYTLAKS >> Příští neděli to chci zkusit na Horní na mouchu. Jestli máš pstruhovku a chceš to zkusit, tak se pro Tebe , jak pojedu stavím. :-)

                      Nvenca1 - Profil | So 17.5.2014 11:32:32

                      PYTLAKS >> Na Bečvě je to stejné , co tam bylo tak teď už je ve Valmezu:-) Kde se dalo přejít minulý týden suchou nohou, tak tam včera byly 2m vody. :-))

                        NPYTLAKS - Profil | So 17.5.2014 11:27:23

                        venca1 >> vody sice dost,ale pstruzi jaksi chybí:-)

                          NPepison - Profil | So 17.5.2014 9:12:27

                          mondry >> ja si zbytecne nevymyslim ... :-)

                            Nking76 - Profil | So 17.5.2014 7:20:27

                            pasty19 >> stejně tomu nevěřím,proč by ju měli vypouštět to by musel být nějaký důvod.

                              NBaronek - Profil | Pá 16.5.2014 20:08:26

                              pasty19 >> taky by mě to zajímalo.něco jsem zaslechl.

                                Npasty19 - Profil | Pá 16.5.2014 20:02:28

                                Panove, nevite co je pravdy na to, ze Kacabaja je vypustena ???

                                  NPYTLAKS - Profil | Pá 16.5.2014 12:34:51

                                  Pepison >> doufejme:-))jak to že nejsi v lubině:-)

                                    Nmondry - Profil | Pá 16.5.2014 12:15:56

                                    Pepison >> Odřenka je zatím na raft OK.Jen nemůžu najít splav u kulatého:-))))
                                    Zítra ale bude full a to by jsme si mohli při plavbě sedřít lebky o most.Hlavně ty!!!!:-)))))))

                                      NPepison - Profil | Pá 16.5.2014 11:53:19

                                      PYTLAKS >> strazky uz nebudou tak vydatne ....

                                        NPYTLAKS - Profil | Pá 16.5.2014 10:53:41

                                        Pepison >> jak říkám ještě dva dny a nepujdů vidět.-)

                                          Červené karty: Kajman60