Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

Nmondry - Profil | Pá 16.5.2014 10:24:17

Pepison >> Já jdu s tebou!Až povalíš kolem Jistebníka po Odře tak prozvoň.Přistoupím a perem to do Polska.Potřebuju přikupit nějaké bebechy na rybky:-))

    NPepison - Profil | Pá 16.5.2014 10:21:14

    PYTLAKS >> jeste jdou vidět splavy.... Kdo jde na raft ???

      NPYTLAKS - Profil | Pá 16.5.2014 9:42:53

      mondry >> vem si ventky a dojeď,půjdu pstruzi,je přikalená voda:-)

        Nmondry - Profil | Čt 15.5.2014 22:18:00

        Pepison >> Fajn!Ještě vybrat místo kde ho postavíme:-))

          NPepison - Profil | Čt 15.5.2014 22:14:52

          mondry >> hh. ja mam party stan..... :-) 3x3 m ale zadny lidl (i do vetru)

            Nmondry - Profil | Čt 15.5.2014 20:58:46

            Pepison >> Někde kde nebude moc pršet:-))

              NPepison - Profil | Čt 15.5.2014 20:52:46

              mondry >> Hoj.... Ja bych zajel někde....

                Nmondry - Profil | Čt 15.5.2014 20:21:54

                Pepison >> A co ty draku? Vyrážíš o víkendu někde na ryby nebo jdeš taky fotit děcka?:-)))

                  Nmondry - Profil | Čt 15.5.2014 20:18:52

                  PYTLAKS >> Nezávání to úchylkou?:-)))))))))

                    Nmondry - Profil | St 14.5.2014 14:06:38

                    PYTLAKS >> Kdy a na jak dlouho?

                      NPYTLAKS - Profil | St 14.5.2014 14:04:21

                      mondry >> málo,ale pojedem na grigov,přidáš se?:-)

                        Nmondry - Profil | St 14.5.2014 13:56:49

                        PYTLAKS >> To mi říkáš zrovna ty s tím chytaním?:-)By mně zajímalo kolik má pan Hlavička letos docházek:-))

                          Nmachy_fly - Profil | So 10.5.2014 17:33:00

                          PYTLAKS >> trocha česneku a tymiánu a po zrzávce ani stopy !!! :D

                            NPYTLAKS - Profil | So 10.5.2014 16:48:24

                            machy_fly >> tak ten musel chutnat

                              Nmachy_fly - Profil | Pá 9.5.2014 11:46:36

                              kolib >> přítok...

                                Nkolib - Profil | Pá 9.5.2014 11:37:10

                                machy_fly >> tak to bude určitě jičínka:-)

                                  Nmachy_fly - Profil | Pá 9.5.2014 11:22:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  pstroužek z nejsmradlavější řeky na novojičínsku !!!

                                    Nmondry - Profil | Čt 8.5.2014 20:53:51

                                    PYTLAKS >> jjjj.Taky budu tvořit hodnoty.Ale kdyby ti náhodou jen přece vyšla chvilka tak v Jistebníku jsou v sobotu dětské závody.Tam bys mohl možná zabodovat:-)))))

                                      NPYTLAKS - Profil | Čt 8.5.2014 0:47:33

                                      mondry >> asi ten luxusní boljís prodám:-)

                                        Nmondry - Profil | So 3.5.2014 9:24:09

                                        Pepison >>Nee.Přesně naopak.Na červy přišel had a při stahování po něm vyrazil hrouzan,hovado jedno hladové.Naráz ho spolkl!
                                        16.6 si dej bacha aby tě u toho rozbíjení vody nezradil loket!! Víš že není zcela OK a nesmíš s ním dočasně provozovat některé druhy činností:-))))

                                          Červené karty: Kajman60