Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | Po 24.3.2014 21:31:45

Polčis >> pokud chceš u vody odpočívat,tak nahoď do bazénu:-)

    NPolčis - Profil | Po 24.3.2014 21:01:07

    PYTLAKS >> Moje slova,ale aspoň si potom u vody víc odpočinu!

      NPYTLAKS - Profil | Po 24.3.2014 20:49:30

      Polčis >> bingóóóóóóó:-)))říkají,že se ta ryba má čas rozplavat,myslím si že akorát vyhládne a jak ucítí šrot,tak to má spočítané:-)

        NPolčis - Profil | Po 24.3.2014 19:49:04

        By mně zajímalo,jaký smysl má to hájení na těch malých kačákách po vysazení,ta ryba se stejně vymlátí po odhájení za stejnou dobu jak kdyby se nehájilo.

          NFil@s - Profil | Po 24.3.2014 19:18:04

          Chlapi hájení je.

            NPYTLAKS - Profil | Po 24.3.2014 17:30:05

            rosticz 23 >> pokud sadili a hájené není,tož to bych tam ani nešel,budou se tam zase hádat:-)myslím kacabaju

              Nrosticz 23 - Profil | Po 24.3.2014 17:19:50

              taxi běz zachytat..kdyz mysliš...pokud vim ..tak je hajeno...

                NPYTLAKS - Profil | Po 24.3.2014 15:55:33

                rosticz 23 >> jičín nikdy nehájil při sazení,nebo už se to změnilo?

                  Nrosticz 23 - Profil | Po 24.3.2014 15:38:24

                  tož jičin bral ryby ze studenky..a jeste nejake organizace..ale to ti nereknu presne ktere...

                    NPepison - Profil | Po 24.3.2014 15:17:23

                    rosticz 23 >> kde je co hajene ??

                      Nrosticz 23 - Profil | Po 24.3.2014 15:13:38

                      asi nikdo...kdyz je to hajene!! :D

                        NPYTLAKS - Profil | Po 24.3.2014 15:03:39

                        tu nikdo nechodí na ryby?:-)

                          Npasty19 - Profil | Čt 13.3.2014 16:14:26

                          Fild@ >> Fil@s - 13.3.2014 16:11:27 >> Ahoj, zase pod starým ? Chystám se zítra, buďto Štramberk, nebo Starák. Ať se daří :)

                            NFil@s - Profil | Čt 13.3.2014 16:11:27

                            Zdar všem, dnes opět jedna místní voda, na feeder se pár rybek podařilo, jedna z nich - kapřík, nezměřen, plave a roste dál :-)

                              NPYTLAKS - Profil | Čt 13.3.2014 14:25:08

                              mondry >> no to je hnus,a nikdo ti to nenahradí,i kdyby,tak se prachy rozkutálajů a rybníček zase bez ryb:-((

                                Nmondry - Profil | Čt 13.3.2014 14:18:31

                                PYTLAKS >> U nás loni po zimním nájezdu vydry na jeden rybníček zůstaly pod ledem dva-tři metráky z části požraných ryb:-(((((((((((
                                Bylo jí jedno do čeho se pustila.Od karasů přes kapry až po fusaté!

                                  NPYTLAKS - Profil | Čt 13.3.2014 14:09:36

                                  mondry >> já jsem ju neviděl,ale viděl ju kámoš co má ten rybník a zrovna žrala cca 60 kapra,byl tam jeden chudák-kapřík petřík:-))

                                    Nmondry - Profil | Čt 13.3.2014 14:07:45

                                    Milan 66 >> Kdy začínáš s tím rozdáváním?Pošlu se do fronty:-))))

                                      Nmondry - Profil | Čt 13.3.2014 14:06:24

                                      PYTLAKS >> Byla vydra.......?????Nevěřím!!!!!!!Kde by se vzala............?????Vyder je přece tak málo............!!!!!
                                      Jooo,manželce jsi pořídil nový límec............:-)))))))

                                        NPYTLAKS - Profil | Čt 13.3.2014 13:58:08

                                        mondry >> teď jsme s pepanem hoblovali a jdeme na zkušební odlov duhoňů,bo tam byla vydra a nevíme jestli tam cosi nechala,doufám,že ti potočmeni,líni a candoši tam zůstali

                                          Červené karty: Kajman60