Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

PYTLAKS - Profil | St 2.4.2014 8:37:50

takže klasika:-)),vše hned vymlátit a pak lamentovat,že sů vody prázdné:-)

    smike - Profil | St 2.4.2014 8:32:36

    Fild@ >> Fil@s - 1.4.2014 20:44:47 >> kdyby v neděli otevřeli boudu, vybrali po stovce a uvařili guláš, ještě by vydělali.já pouštěl 2 míráky a hned, jak jsem odjížděl, borec z vedlejšího fleku se stěhoval na ten můj

      pasty19 - Profil | St 2.4.2014 7:39:04

      Tak jen takové info z Jičiny, byl jsem tam od 17:00 do cca 19:00.... Lidí docela hodně, nicméně bylo i dost takových, co odjížděli bez ryby... Prvního míráka jsem pustil a domů jsem si taky něco vzal... Tohle není na mě, opět jsem se o tom přesvědčil... Ale ten styl některých, to byl mazec.... Ti kapři, kteří se těmto "rybářům" vyhákli, musí mít ty tlamy úplně rozervané, to snad ani jinak nejde....:(

        Fil@s - Profil | Út 1.4.2014 21:35:45

        Baronek >> Nevím, v neděli určitě nebyly

          Jey - Profil | Út 1.4.2014 21:26:25

          Baronek >> Bartošky myslím hájené nebyly.

            Baronek - Profil | Út 1.4.2014 20:51:48

            Fild@ >> Fil@s - 1.4.2014 20:44:47 >> Ale oni měli také hájení nebo ne?

              Fil@s - Profil | Út 1.4.2014 20:44:47

              Baronek >> Na Bartoškách jsem byl v neděli a chytalo se, lidí jak na závodech

                Baronek - Profil | Út 1.4.2014 20:30:08

                kowy >> Bartošovice byly také hájené..

                  kowy - Profil | Út 1.4.2014 20:17:22

                  A co Bartošovice taky byly hájené? Zítra jsem tam chtěl jít sednout, ale jestli to je takový blázinec tak to kašlu jak píše Hany to mě neláká

                    Jey - Profil | Út 1.4.2014 20:03:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jel jsem ráno v 5:00 do práce kolem kacabaje, bylo tam už tak 5 aut, u vody už bylo vidět světla... Odpoledne tak takových 20-30 lidí bylo. Neměl bych na to nervy. Každy jenom hrrr chytit si dvě čtyřicetdvojky a jít domů.... Člověk aby se tam bál jít sednout a ulovené ryby pouštět... Jak některé znám, nemuselo by to dobře dopadnout :-)

                      hany83 - Profil | Út 1.4.2014 18:26:02

                      To je mazec, Kamos byl na Kacabaji a pry jatka. Voda je cervena od krve, me takove chytani nelaka. Kdyby se vse nezmasilo to by byla chytacka na vsech revirech, ale to se v nasi CR nikdy nestane. Jak se mi povolenka nevrati tak me babaka zabije.

                        mondry - Profil | Út 1.4.2014 17:05:39

                        pasty19 >> Tak to já naopak!První rybu pouštím a pak vše už jen mrazím!

                          pasty19 - Profil | Út 1.4.2014 15:49:14

                          kolib >> Tak všechno tady v NJ a okolí :)

                            kolib - Profil | Út 1.4.2014 15:35:19

                            pasty19 >> i stary jičín byl hájený :?

                              pasty19 - Profil | Út 1.4.2014 15:11:21

                              Co mám zatím info ze Starého Jičína, masí se, ale tak to se přece dalo čekat, ne.....Popravdě, taky se chystám na jarního kapřoňa, pak už klasická pouštěčka ;)

                                kolib - Profil | Út 1.4.2014 14:20:27

                                Tak co vydry kolik kilo bylo dnes zmaseno na kacabaji ? :-)

                                  JSOB - Profil | Po 31.3.2014 21:47:38

                                  david549 >> Nastesti se me to netyka. A na Justopkach zaciname az 1.5. i kdyz nekteri to tam bagrovali uz pred hajenim. Aspon bude u vody driv klid nez obvykle.

                                    Fil@s - Profil | Po 31.3.2014 21:44:37

                                    david549 >> Nevím jak ostatní, já se teď u vody neukážu, na ty některé trotly opravdu náladu nemám

                                      david549 - Profil | Po 31.3.2014 20:14:22

                                      Tak chlapi . Nabrousit háčky a nože - zítra ty jatka v Novém Jičíně začínají :-). Do toho !!!

                                        pasty19 - Profil | Čt 27.3.2014 11:56:34

                                        Zdravím, nebyl někdo na Štramberku ? V sobotu to bylo úplně mrtvé, předešlé dny taky, podle toho, co říkal kolega...

                                          Červené karty: Kajman60