Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

NMilan 66 - Profil | Čt 13.3.2014 13:54:35

mondry >> Dyt já to rozdám. :-)

    Nmondry - Profil | Čt 13.3.2014 13:10:29

    Pepison >> Tak to se máte.Ale pravda je že je třeba ještě spočnout a nabrat síly před náročnou sezonou jak pracovní tak rybářskou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.:-)))
    Chodíte alespoň s Tomem k vodě nebo se připravujete a lijete olova jak Milan66?Ten už toho narobil,podle toho jak píše,tolik že kdyby to porval a poztrácel vše na jednom místě tak s tím zastaví Odru!:-))))))

      Nmondry - Profil | Čt 13.3.2014 9:38:01

      Pepison >> Koukám že Novojičínsko zas nerobí:-)Všeci při čtvrtku na Mrku:-))

        NPYTLAKS - Profil | So 8.3.2014 23:27:58

        king76 >> pepa chtěl otestovat nové navi a kde jinde je skoro 100% záruka,že chytíš:-),ikdyž ti vedle nás směrem k hrázi nechytli nic a naproti tam to taky nějak extra živé nebylo

          Nking76 - Profil | So 8.3.2014 23:25:57

          PYTLAKS >> tak se přece něco chytlo,mě ty Kateřinice nějak nelákají.

            NPYTLAKS - Profil | So 8.3.2014 23:20:28

            king76 >> plotka ani jedna,jinak klasika,malí,ale vedle vytáhl ogar 51

              Nking76 - Profil | So 8.3.2014 23:18:44

              PYTLAKS >> podařil se i mirový kapřík nebo šli takovi menší+plotky

                NPYTLAKS - Profil | So 8.3.2014 23:16:25

                king76 >> jo,na chvílu po obědě:-)

                  Nking76 - Profil | So 8.3.2014 23:15:04

                  PYTLAKS >> opět Kateřinice?

                    NPYTLAKS - Profil | So 8.3.2014 23:13:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    dnes opět pohodička na rybách:-)

                      NPYTLAKS - Profil | So 8.3.2014 10:32:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      my jsme byli v úterý na hájově a byla plotka,ve středu v kateřinicách a bylo pět místních kapříků:-))

                        NPepison - Profil | Čt 27.2.2014 20:10:08

                        Kajman60 >> to je ale divne ze si nic nechytil :-D

                          NPepison - Profil | Čt 27.2.2014 19:33:28

                          Kajman60 >> a jak podarilo se rozvlacet ???

                            NKajman60 - Profil | Čt 27.2.2014 17:10:36

                            .....dneska jsem byl vláčet...

                              NPYTLAKS - Profil | Čt 27.2.2014 6:55:21

                              Fild@ >> Fil@s - 27.2.2014 6:38:13 >> paráda:-))

                                NFil@s - Profil | Čt 27.2.2014 6:38:13

                                Tak včera první chytačka na starém, vypadl jsem jen s feederem a plechovkou kukuřice. Za necelé tři hodiny několik cejnů, největší 37 cm na fotce, jinak dva líni. Počasí vyšlo, jaro je snad tady :-)

                                  Nhany83 - Profil | Út 25.2.2014 16:58:52

                                  Milan 66 >> Tak hodne stesti ja dneska nic ale vim,kde berou tak zitra jim dam.

                                    NMilan 66 - Profil | Po 24.2.2014 20:27:56

                                    mondry >> Asi ju:-):-) Budu vláčet kukuřicu.:-)

                                      Nmondry - Profil | Po 24.2.2014 20:26:29

                                      Milan 66 >> Jdeš uvláčet svého letos prvního kapra?:-)

                                        NPepison - Profil | Po 24.2.2014 20:22:35

                                        Milan 66 >> :-D

                                          Červené karty: Kajman60