Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

Nmondry - Profil | Po 24.2.2014 20:22:17

Milan 66 >> Drak je to samé jako cvok?:-)

    NFil@s - Profil | Po 24.2.2014 19:33:15

    Zdar, tak co kdo už navštívil nějaký ten bahňák?

      NPYTLAKS - Profil | So 22.2.2014 13:28:00

      mondry >> tož opatrně.-))a tu máš tu rybičku:-))

        NPYTLAKS - Profil | So 22.2.2014 12:53:52

        mondry >> proč?vem baňku a dojeď:-))raději dvě:-))

          NMilan 66 - Profil | So 22.2.2014 12:31:53

          PYTLAKS >> říkal, že to udělá.

            NPYTLAKS - Profil | So 22.2.2014 12:14:16

            Milan 66 >> je to jen trošku,kámoš okubal dva kohůty,ale neví kde to schoval:-))co stroj?přeřezal pavel ten závit na 8?

              NPYTLAKS - Profil | So 22.2.2014 12:13:20

              mondry >> tož vše nejlepší pacholku:-))

                NPYTLAKS - Profil | So 22.2.2014 12:12:47

                mondry >> oboje,ale vyhrál jsem,na chlasty to však nestačilo:-))

                  NMilan 66 - Profil | So 22.2.2014 12:10:37

                  PYTLAKS >> Dík za to peří. Včera dorazilo.

                    Nmondry - Profil | So 22.2.2014 11:59:28

                    PYTLAKS >> Bolí tě z těch taroků alespoň hlava nebo aj peněženka?:-)

                      NPepison - Profil | Út 18.2.2014 12:55:56

                      Kajman60 >> sekavci a mrenky jsou pod frenem vedle cisticky ...aspon minule leto jsem je tam videl ....

                        Nkolib - Profil | Út 18.2.2014 11:56:00

                        Pepison >> potoční myslím.. jsou pěkně zbarvené.

                          NPepison - Profil | Út 18.2.2014 11:44:46

                          kolib >> hoj a potocni nebo vychodni ???

                            Nkolib - Profil | Út 18.2.2014 11:43:26

                            Pepison >> střevle .-)

                              NPepison - Profil | Út 18.2.2014 11:37:57

                              Kajman60 >> cau... co vam to plave za hejna rybek v tom potoce?

                                Nkolib - Profil | Út 18.2.2014 9:50:23

                                Kajman60 >> jj máme chatu u knebla.. k hopovi jich bylo méně ale k soutoku s lubinou lepší

                                  Nkolib - Profil | Út 18.2.2014 7:47:18

                                  Kajman60 >> a není správně .. byl jsem v neděli na chatě a procházel jsem to ... Viděl jsem asi 10 kousku kolem 15 cm a jednoho lipana.. jinak mrtě jelců :-)

                                    NPepison - Profil | Po 17.2.2014 22:33:28

                                    mondry >> jak velke si je tam nechal ??? hhh abych nezasekl hrouzka pred 16.6 a nejaky mudr. by me nenarkl ze chytam na rybku :-D

                                      NPepison - Profil | Po 17.2.2014 22:31:25

                                      Baronek >> taky mam radsi osvedcene veci (obchody) a 20% rozdil v cene :-) je pro me znamenim - tech 20% pridat . radeji koupim novy shit nez stary shit :-D

                                        Nmondry - Profil | Po 17.2.2014 22:27:05

                                        Pepison >> Dva sem tam nechal.Na chov.

                                          Červené karty: Kajman60