Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

NBaronek - Profil | Po 17.2.2014 22:24:48

Pepison >> Z bazaru moc nekupuji.já raději už úplně nové i když je ta cena v bazaru přijatelná.ještě mám čas na nějaké nákupy ale dopředu si to musím rozmyslet jakej koupím.

    NPepison - Profil | Po 17.2.2014 22:23:12

    Kajman60 >> do svedska pojedu pristi tyden ..... nebo v kvetnu ... nevim co tam chytim ale snad to ubrzim :-D

      NPepison - Profil | Po 17.2.2014 22:16:37

      mondry >> zdar .... hrouzky uz si pry vystipal na privlac v minule sezone :-D

        NPepison - Profil | Po 17.2.2014 22:15:51

        ted sem na to prilepil ticu cybernetic :-) no ale dobre to vypada :-D

          NPepison - Profil | Po 17.2.2014 22:15:10

          Baronek >> ja to koupil za 2320Kc neni to nejlevnejsi ...ale ja na ceskych e-shopech nekupuju tam kde je to nejlevnejsi ...... jestli chces neco takoveho tak na bazaru je toto wft ale 2,4 za cca 1700 kc .... (ale do toho bych ja nesel) ja radeji pridam za nove .... :-)

            Nmondry - Profil | Po 17.2.2014 22:13:27

            Pepison >> Na Odru s tym nelez!Bo ti to hruzek rozštipe!

              NPepison - Profil | Po 17.2.2014 22:10:37

              Kajman60 >> nene... prvni zacnu na vetrkach ...az to tam vyberu tak pujdu na odru ... a pak ke karlovi chytit ty sumce co tam nejsou :-)

                NBaronek - Profil | Po 17.2.2014 22:02:56

                Pepison >> Zdar.kolik tě stál ten prouteček?Taky potřebuji nějaký takový na plotičky :-D když tak pošli odkaz.dík

                  NPepison - Profil | Po 17.2.2014 21:43:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  panove na pstruhy vam kakam .... prislo mne toto akorat to hnusne jmeno .... jestli praskne tak mu to oprasim o hlavu i s tim R v krouzku :-D

                    NPYTLAKS - Profil | Po 17.2.2014 19:28:59

                    Kajman60 >> za b,ale tak do 20cm.-)

                      NRoh1!ck - Profil | Po 17.2.2014 18:38:17

                      Kajman60 >> na Tichávce pstruhů? S přehledem Ačko. Já vím jen o dvou jelcích a třech hrouzkách pod posledním mostem.

                        NPepison - Profil | St 12.2.2014 22:57:23

                        mondry >> zdar ...tak se tu zapijely goooly .... jestli poznas kdo to je :-D

                          Nmondry - Profil | Út 11.2.2014 20:00:00

                          Kajman60 >> Tak to dělej pořádně:-)))))

                            Nmondry - Profil | Út 11.2.2014 19:57:06

                            Kajman60 >> Ty opravuješ navijáky?

                              NPYTLAKS - Profil | Út 11.2.2014 18:46:42

                              mondry >> zbytečná robota a kefír v pérdeli.-))

                                Nmondry - Profil | Út 11.2.2014 18:29:41

                                PYTLAKS >> No právě že já taky ne.Už jsem myslel že na tom něco ku..vím tak to letos dlabu a budu zas jen vařit.Já ji zkoušel kvasit tři roky po sobě a žádný extra zázrak jsem v tom neobjevil.Zkoušel jsem to i víc sladké,méně sladké,s pšenicí na půl, s řepkou a hrachem ale ve výsledku se nikdy nic nezměnilo.

                                  NPYTLAKS - Profil | Út 11.2.2014 18:19:50

                                  mondry >> nemám,bylo to furt stejné,jen na to víc reagovali amuři:-)kaprům to bylo jedno

                                    Nmondry - Profil | Út 11.2.2014 18:16:06

                                    PYTLAKS >> Když jsi zmínil to mléčné kvašení, jak moc ti to funguje?Máš s tou kukuřicí větší úspěch než s jen obyč.vařenou?

                                      Nmondry - Profil | Út 4.2.2014 18:18:21

                                      Pepison >> Jediný kdo trénuje je ale Tom.Ty mu prý děláš f garáži jen sekundanta.Říkal fčéra.:-))))
                                      Ale nic si z toho nerob.Já to taky omezil abych nebyl přetrénovaný.:-))

                                        NPepison - Profil | Út 4.2.2014 17:57:01

                                        mondry >> :mondry - 4.2.2014 17:24:47 >>:-) je treba trenovat :-)

                                          Červené karty: Kajman60