Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

Nmondry - Profil | Út 4.2.2014 17:24:47

machy_fly >> PYTLAKS A Pepison.Ti s tebou budou chodit. Muškařina je jejich opravdový a jediný způsob lovu,který umí nejlíp po dvou baňkách ale vem si vždy do batohu alespoň dvoje náhradní játra!:-)))))))))))))))))

    NRoh1!ck - Profil | Út 4.2.2014 17:11:31

    machy_fly >> lepší u vody sám, než na každém splavu potkat rybáře :)

      Nkolib - Profil | Út 4.2.2014 14:44:22

      machy_fly >> ahoj snažím se :-)

        Nmachy_fly - Profil | Út 4.2.2014 14:22:56

        muškaří tu někdo ? ať na ty pstruhovky nejezdím pořád sám :-D

          Nmondry - Profil | Po 3.2.2014 14:38:37

          A ještě přidám Kulaté.

            Nmondry - Profil | Po 3.2.2014 14:36:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Obrázek na oživení.
            Odra 4

              NPYTLAKS - Profil | So 1.2.2014 22:33:55

              mondry >> si vem kelňu,trochu šrotu,kůsek silona,cihlu,ohni hřebík a val:-))

                Nmondry - Profil | So 1.2.2014 22:21:36

                Fild@ >> Fil@s - 1.2.2014 22:16:36 >> To je problém.Mám v tom vercajku takový bordel že se bojím do toho šáhnout.:-)))))Jediné co by se dalo použít je manželčin vlačák:-))))

                  NFil@s - Profil | So 1.2.2014 22:16:36

                  mondry >> Tak co, kdy vyrážíš? Já už mám nachystáno, jen ať ledy roztají :-)

                    Nmondry - Profil | So 1.2.2014 22:13:38

                    Fild@ >> Fil@s - 1.2.2014 22:10:49 >> Jasně.Kašlem na auta jdem na ryby!:-))

                      NFil@s - Profil | So 1.2.2014 22:10:49

                      mondry >> Záleží jaký motor a podobně, jsou mouchy u všech značek a modelů aut. Své chyby mají jak Audi tak Volkswagen. Jak jsem psal, Rencka jsem měl, měli naši a v pohodě, ale plno lidí kolem mě nemůže přijít a jméno... Chlapi prosil bych pokec o autech přesunout sem http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=649246 díky :-)

                        Nmondry - Profil | So 1.2.2014 22:03:59

                        Fild@ >> Fil@s - 1.2.2014 21:50:57 >> Jsou to auta za půl mega tak od toho nemůže nikdo čekat zázraky.Já netvrdím jak nejsou skvělé ale motoricky mě nikdy nevydupaly.

                          NFil@s - Profil | So 1.2.2014 21:50:57

                          mondry >> Dívej, dělám posudky na auta, a to co kolikrát vidím a řeším tady rozebírat nebudu, Renaulty špatné auta nejsou, ale mouchy mají velké, to se všeobecně ví.

                            NPYTLAKS - Profil | So 1.2.2014 21:47:39

                            Fild@ >> Fil@s - 1.2.2014 21:40:48 >> tak lagun se taky každý zbavoval,šlo to motoricky do pryč.-)

                              Nmondry - Profil | So 1.2.2014 21:47:08

                              Fild@ >> Fil@s - 1.2.2014 21:40:48 >> Asi měli známí peška ne?Prošel mi rukama megan,laguna1,teď laguna 2 otec ma lagunu3 a vše OK.

                                NFil@s - Profil | So 1.2.2014 21:40:48

                                PYTLAKS >> Realita ano. Měl jsem ale Twingo, a nemohu na něj říct půl slova, byl jsem maximálně spokojený. Bohužel mám plno známých co Rencky mají, a katastrofa. Hlavně Laguny a Scénicy od r. 2003 se vznětovými motory

                                  NPYTLAKS - Profil | So 1.2.2014 21:24:04

                                  Fild@ >> Fil@s - 1.2.2014 21:10:32 >> a to je realita:-)

                                    NFil@s - Profil | So 1.2.2014 21:10:32

                                    mondry >> Mám taky jednu fotku...

                                      NPYTLAKS - Profil | So 1.2.2014 18:32:07

                                      mondry >> já vím všechno:-)

                                        Nmondry - Profil | So 1.2.2014 18:25:22

                                        PYTLAKS >> Kurnik,mě překvapuješ že víš co to je palubovka:-))))Když nevíš co to je řidičák:-))))

                                          Červené karty: Kajman60