- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybáři & auta
Diskuze pro všechny, kteří kromě rybaření milují taky vůni benzínu. Vkládejte fotky, diskutujte o všem možném i nemožném ze světa rychlých kol...V čem jezdíte?
A) Hatchback 3dv./5dv.19%
B) Kabriolet1%
C) Kombi49%
D) Kupé2%
E) MPV8%
F) Puck-up1%
G) Sedan6%
H) SUV, terénní10%
I) VAN3%
J) Motorka, čtyřkolka1%
Od 10.6.2012 hlasovalo 516 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
35x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NFild@ - Profil | Čt 26.1.2017 21:22:43
NFild@ - Profil | Čt 12.1.2017 17:36:28
http://auto.pravda.sk/novinky/clanok/400218-lada-vesta-cross-druhy-rusky-allroad-pojde-do-vyroby-je-to-iste/
NKuban - Profil | St 9.12.2015 22:45:52
NFild@ - Profil | St 9.12.2015 18:05:59
NKuban - Profil | Út 15.7.2014 21:50:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/35-Opel/679-Vivaro.html?fueltype=1&exactmodel=life&powerunit=2
Jsou to data od uživatelů.kteří si tam vedou "deník".Lze najít prakticky jakýkoliv auto..
U Life je to průměr z 5ti kusů (užitkáčů je tam daleko víc)
min8,13 průměr8,58 max9,46
NFild@ - Profil | Út 15.7.2014 21:32:38
NKuban - Profil | Čt 1.5.2014 23:28:07
Nnovaroma01 - Profil | Čt 1.5.2014 21:43:49
NKuban - Profil | Čt 1.5.2014 21:05:07
NMarPit - Profil | Čt 1.5.2014 20:50:58
NKuban - Profil | Čt 1.5.2014 20:38:57
To all:asi je to nějak zákonem stanovený,ale taky "jinej kraj,jinej mrav" ,já jsem kupujícího poslal domů s malym tp a na DI ho po mně nechtěli.Z druhý strany to neznám,mám povozy jen z ciziny..
A jsem rád,že jste to uvedli na pravou míru ;-)
NPinaMalcus - Profil | Čt 1.5.2014 20:11:51
Nnovaroma01 - Profil | Čt 1.5.2014 19:45:16
Nmilin - Profil | Čt 1.5.2014 18:45:02
To je fér.
Jinak jsem mluvil s kámošem, který nedávno prodával auto a malý TP musí u odhlašování mít, ustřihnou rožek a chtějí vidět kupní smlouvu, když se to na někoho přehlašuje.
NPinaMalcus - Profil | Čt 1.5.2014 18:22:21
Nnovaroma01 - Profil | Čt 1.5.2014 18:17:59
NPinaMalcus - Profil | Čt 1.5.2014 18:14:42
NMarPit - Profil | Čt 1.5.2014 18:06:47
Nmilin - Profil | Čt 1.5.2014 18:05:00
Nnovaroma01 - Profil | Čt 1.5.2014 18:02:37
NKuban - Profil | Čt 1.5.2014 17:44:12
Je to běžná praxe,dostneš do ruky kupní smlouvu,malej techničák,zelenou kartu od pojistky a odjíždíš.Ve smlouvě bývá většínou uvedeno datum,do kterýho se prodávájící zavazuje auto na kupující odhlásit a poslat mu velkej TP.Použitelný vzory kupních smluv jsou volně k stáhnutí na webech.
A pojisti si to nejlíp ten den,aby tě pak nehonila ČKP kvůli pár desetikorunám.
NPinaMalcus - Profil | Čt 1.5.2014 17:40:56
NMarPit - Profil | Čt 1.5.2014 17:31:56
Nmilin - Profil | Čt 1.5.2014 17:28:28
Nmilin - Profil | Čt 1.5.2014 17:21:36
NMarPit - Profil | Čt 1.5.2014 17:17:31
http://www.povinne-ruceni-porovnani.cz/prihlaseni-vozidel/postup-pri-koupi-vozidla
Nmilin - Profil | Čt 1.5.2014 16:58:44
Náš případ: Kupujem od pána auto, zítra máme k němu jet podepsat smlouvu a předat peníze s tím, že on auto odhlásí a převede na nás v pondělí.
Problém je v tom, že k tomu potřebuje malý techničák, takže nám asi auto hned zítra nedá. Nemohli by jsme s tím jezdit o víkendu bez techničáku. A přece mu nedáme peníze, když nebudeme mít auto a techničák. Jak to tedy funguje v praxi?
Nrybářka I. - Profil | Út 15.4.2014 10:31:09
NMAXXSKATER - Profil | Čt 6.3.2014 11:12:11
Nvokounek - Profil | Čt 6.3.2014 10:49:50
NKuban - Profil | Ne 2.3.2014 20:41:41
Narnošt - Profil | Ne 2.3.2014 19:30:43
NFil@s - Profil | Ne 2.3.2014 19:08:36
Narnošt - Profil | Ne 2.3.2014 18:52:02
NFil@s - Profil | Ne 2.3.2014 18:38:59
Narnošt - Profil | Ne 2.3.2014 16:17:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 13.11.2013 12:39:17
NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 10.9.2013 10:38:48
NKuban - Profil | Út 30.7.2013 21:02:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nvokounek - Profil | St 26.6.2013 19:09:17
Veľa ľudí si dnes pletie umenie a priemysel. A je jedno či je to hudobný či zábavný priemysel. Showbiznis má rovnaké simtómy ako výroba šróbikov či telefónov. Začína prieskumom trhu, pokračuje marketingom, predajnosťou. Je smutné že tých tv blbečkov velká časť spoločnosti považuje za umelcov. Sú to len prostitútky ču spiebaju za peniaze. Klobúk dole pred skutočnými umelcami o ktorých žial v médiách počuť len vzácne..
NKlepi - Profil | St 26.6.2013 16:08:02
NMetax - Profil | St 26.6.2013 15:31:30
NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 26.6.2013 15:29:37
NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 26.6.2013 14:28:45
Nvokounek - Profil | St 26.6.2013 13:17:55
NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 26.6.2013 12:59:16
Nvokounek - Profil | St 26.6.2013 11:16:32
Nvokounek - Profil | St 26.6.2013 11:15:12
NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 26.6.2013 11:06:06
NRaimo00 - Profil | St 26.6.2013 10:51:29
Nolo - Profil | St 26.6.2013 10:20:13
Nvokounek - Profil | St 26.6.2013 10:18:24
NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 26.6.2013 9:27:03
Wrangler je samozřejmě polovičatej , civilizovanej off-road, nemá uzávěrky, ale ve čtyřlitru má mamutí sílu kterou lecos dožene, tradici a styl. Niva je a bude kus plechu do lesa, nic víc.
NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 26.6.2013 9:19:22
NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 26.6.2013 9:16:42
NParanoidní Schizofre - Profil | St 26.6.2013 8:40:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
zadní tlumiče 2x 450,- čepy řízení 2x120,- systém udělej si sám (rozvody by asi zvládla i moje máti)......
spotřeba do pěti litrů, vděčný a prostorný auto (hodně muziky za žádný peníze)
Nolo - Profil | St 26.6.2013 8:39:48
LR z ktoreho neteče nie je LR . Na D2 rok mám nový motor , pri vymene sme tie ukony spravili , a moc ho nejazdím , len weekendy na ryby
NParanoidní Schizofre - Profil | St 26.6.2013 8:17:39
objednávej si díly na paddocku, vyjde tě to o mnoho levněji i s poštovnym.....
ps: až si budež objednávat rozvodovou sadu, objednávej vždy tu s řemenicí klikového hřídele (s bočním vedením je to jenom takovej pofidérně nanejtovanej plech a ty nejty máj tendenci rychle ureznout) je cca o čtyři kila dražší, páč jinak krutě zalituješ - boční vedení šlus a řemen ti cestuje od prsou k bloku.....
pps: zkontroluj si olej v rozvodovce z 90% jezděj všichni lanďáci na sucho, chčije to simerinkem kardanu zadní nápravy - chuťovka
Nsumec83 - Profil | St 26.6.2013 8:13:46
Teď přišel na trh Dokker a ten vypadá ještě lépe.
Nolo - Profil | St 26.6.2013 8:04:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Disco 1 a tato 2 ,vyhovuje na ceste , terén na ryby zvláda , karava -loď utiahne , do kufru sa zmesti dosť. . Na údrždu nenáročny , za 4 roky 2 poruchy - vysuvač okna a palivova pumpa - mojov vinou.Občas zblbne elektrika u LR normál. Ceny dielov v pohode, na urovni Škodovky.
NParanoidní Schizofre - Profil | St 26.6.2013 7:42:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
jeepa nebo jakýhokoliv japonce ani za zlatý prase a anglány, kterejm při brození teče do diferáků, ba co hůř do rozvodů už vůbec. Auto do terénu musí bejt jak traktor, jednoduchý, účelný a odolný, nejlíp atmosférickej nafťák, zapomeňte na lak, suchá myčka vás naučí....
Kde to žije - všechna témata
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
CA Worldfishing
Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá...


























