Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | So 1.2.2014 18:18:30

mondry >> žíznivé oko máš na palubovce:-)

    NPepison - Profil | So 1.2.2014 15:14:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    mondry >> Mondry .... auto s .ičou ve znaku --- auto plne zazraku :-D

      Nmondry - Profil | So 1.2.2014 14:40:00

      Kajman60 >> Ty jsi dobrá pitka.To je Boží oko!:-))

        Nmondry - Profil | So 1.2.2014 14:35:56

        PYTLAKS >> Ha,ha,ha.Zase jsi mne odhalil valachu.

          NPYTLAKS - Profil | So 1.2.2014 14:28:31

          mondry >> pěkné,tos fotil u sůseda?:-)

            Nmondry - Profil | So 1.2.2014 14:20:42

            PYTLAKS >> Pro moju už ne.Přišel jsi s tím pozdě.Ta už si vozí zadek čtrnáct dnů v tomhle:

              NPYTLAKS - Profil | So 1.2.2014 14:10:21

              mondry >> to je pro tvoju,když už je po třech králách:-)

                Nmondry - Profil | So 1.2.2014 14:09:20

                PYTLAKS >> Tady?Nee!
                Ale jestli hledáš někoho kdo chodí na ryby tak musíš na nějaký (rybářský) server.
                Jo a koukal jsem na ,,Fory" Koupil jsi si fajny bicikl !:-))))

                  NPYTLAKS - Profil | So 1.2.2014 13:47:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  to tu nikdo nechodí na ryby?

                    NPYTLAKS - Profil | Út 14.1.2014 23:02:39

                    king76 >> nezkůšali,dělal jsem si zadel:-)byl jsem v robotě

                      Nking76 - Profil | Út 14.1.2014 22:57:20

                      PYTLAKS >> zkoušeli ste jít níž po proudu

                        NPYTLAKS - Profil | Út 14.1.2014 22:56:21

                        king76 >> dnes jsme opět zkůšali a nic špatného z toho nevzešlo:-))

                          Nking76 - Profil | Út 14.1.2014 22:53:31

                          PYTLAKS >> jasně za zkoušku nic nedáš.

                            NPYTLAKS - Profil | Út 14.1.2014 7:34:27

                            king76 >> vím,ale byli jsme jen tak na chvílu nahodit:-)

                              Nking76 - Profil | Út 14.1.2014 0:49:35

                              Kajman60 >> podle te šipky je to malé nejsíš to bude malinká štěrkovna která není v papírech je to fakt malé profi stráž mi říkala,že by to mělopatřit pod bečvu 6a

                                Nking76 - Profil | Út 14.1.2014 0:02:04

                                PYTLAKS >> asi na to ted není vhodná doba kdyby sis chtěl zachytat parmy tak jed do choryně nad mostem tam je parem jak cip i v čisté vodě to bralo prostě nechápačka parmy 45-60cm

                                  NPYTLAKS - Profil | Po 13.1.2014 23:46:32

                                  king76 >>to jo

                                    Nking76 - Profil | Po 13.1.2014 23:42:01

                                    PYTLAKS >> chtělo by to vyzkušat někdy později tak v březnu občas tam sjedou i slušní pstruzi.

                                      NPYTLAKS - Profil | Po 13.1.2014 8:01:54

                                      king76 >> pepa záběr měl:-)malý na splávek taky,ale nic se nepodařilo vytáhnout

                                        Nking76 - Profil | Ne 12.1.2014 23:55:27

                                        PYTLAKS >> sem si to mohl myslet,říkáš ani potah zkusil si jít aji níž.

                                          Červené karty: Kajman60