- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
oddělování zrn kukuřice od klasu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nmarmyš - Profil | Po 16.9.2013 12:24:11
Nlunimus - Profil | Po 16.9.2013 9:40:25
Píšeš, že keď ideš loviť na plavák, tak používaš cca 1/2 litru a keď na feeder, že ešte menej.
Jedná sa len o zložku kukurice, alebo objem celého kŕmenia?
A ak celého kŕmenia, tak mám otázku, či nie je feeder odvodený od slova "kŕmiť" ... teda by si mal väčším množstvom krmiva nalákať na lovné miesto viac rýb a podnietiť ich k takej žravosti, aby stratili ostražitosť?
Alebo z techniky feeder používaš len citlivosť špičky ako identifikátor záberu + feedrové montáže?
No a aby som prispel aj do riadnej diskusie.
Nikdy som zatiaľ nepotreboval nalúpať enormne veľa kukurice, aby mi na to nestačila polievková lyžica.
Druhá vec je to, že nechodím na pole kradnúť kukuricu, kým stojí, ale ako bolo na dedinách vždy dobrým zvykom, na pole sa chodí až po žatve, pozbierať to, čo ostalo po kombajnoch a už sa len zaoráva, alebo to zožerie divá zver. Takéto klasy sú väčšinou už slušne nalámané a kukurica z nich odskakuje takmer sama :)
No a ešte jednoduchšie je vybehnúť na JRD a kúpiť metrák vylúpanej kukurice. Ak odmyslím zdroj kukurice kradnutie na poli (čo je zadarmo, ale predsa len je to krádež) tak kúpenie kukurice v JRD je možno aj lacnejšie ako pestovanie vo vlastnej záhrade - ak samozrejme započítam čas strávený pokopaním, sadením, polievaním atď :)
Nmarmyš - Profil | Čt 12.9.2013 18:18:02
Nmarmyš - Profil | Čt 12.9.2013 18:15:46
Nmarmyš - Profil | Čt 12.9.2013 18:14:08
Nmarmyš - Profil | Čt 12.9.2013 18:12:11
NPvl - Profil | Čt 12.9.2013 18:11:31
NRybatorstr - Profil | Čt 12.9.2013 18:09:31
NPvl - Profil | Čt 12.9.2013 18:06:42
Nmarmyš - Profil | Čt 12.9.2013 18:05:41
NRybatorstr - Profil | Čt 12.9.2013 17:57:40
NPvl - Profil | Čt 12.9.2013 17:47:51
Ncomputerfish - Profil | St 11.9.2013 22:49:38
NMilda - Profil | Út 10.9.2013 19:48:32
Klásek povaříš,dáš zamrazit a pak prostě jen vyloupeš(používám k vylupování např.druhý konec lžíce).Je lepší si ten klásek rozlomit třeba napůl a jednu půlku nechat v mražáku,než doloupeš tu první,protože pod teplem ruky nevydrží ta zrna extra dlouho zamražená).
Ale abych přiznal,plechovkovou kukuřici jde sehnat různě v akcích mnohdy za pár korun,stejně tak jde sehnat za dobré peníze tvrdá kukuřice,tak se mi s tímto moc piplat nechce.
Spíše to přihazuji jen jako příklad, jak lze vyloupat měkká zrna z klasu.
NVodní kurka - Profil | Út 10.9.2013 19:12:41
Nvisage - Profil | Út 10.9.2013 17:33:00
Nlordsee - Profil | Út 10.9.2013 15:47:03
Npes.hasky - Profil | Út 10.9.2013 15:23:26
Nvisage - Profil | Po 9.9.2013 21:38:49
NAngota - Profil | Po 9.9.2013 21:01:02
http://www.osiva-krmiva.sk/krmiva-obilniny-a-sroty.html
Njirisyky - Profil | Po 9.9.2013 19:58:28
Nlevhan - Profil | Po 9.9.2013 19:51:34
Nmmmml - Profil | Po 9.9.2013 19:47:53
NPvl - Profil | Po 9.9.2013 19:43:46
Nlevhan - Profil | Po 9.9.2013 19:43:02
Nmmmml - Profil | Po 9.9.2013 19:37:56
NŠAJBAN - Profil | Po 9.9.2013 19:34:14
Nlevhan - Profil | Po 9.9.2013 19:03:40
NPvl - Profil | Po 9.9.2013 18:57:47
Nnofish - Profil | Po 9.9.2013 18:54:40
Nlevhan - Profil | Po 9.9.2013 18:47:47
Nnofish - Profil | Po 9.9.2013 18:43:59
Nlevhan - Profil | Po 9.9.2013 18:40:44
http://dum.bazos.cz/inzerat/26109625/Prodam-loupac-kukurice.php
Nlevhan - Profil | Po 9.9.2013 18:39:48
Nnofish - Profil | Po 9.9.2013 18:38:18
Nlevhan - Profil | Po 9.9.2013 18:37:43
http://www.zahradahobby.cz/ostatni-veci-v-dilne-loupac-kukurice-katskup501.03.php
Nmarmyš - Profil | Po 9.9.2013 18:36:48
Nlevhan - Profil | Po 9.9.2013 18:34:46
http://www.eshop-zemedelske-potreby.cz/loupac-kukurice-rucni/d-80549/
http://www.zahradahobby.cz/ostatni-veci-v-dilne-loupac-kukurice-katskup501.03.php
Nnofish - Profil | Po 9.9.2013 18:33:21
NKarasák - Profil | Po 9.9.2013 17:00:02
První způsob jsem používal v době, kdy byla ještě mléčná kukuřice a já neměl čas na nějaké sušení.
NAnýzový dědek - Profil | Po 9.9.2013 16:57:33
Nmarmyš - Profil | Po 9.9.2013 16:57:08
NBojka_Maos - Profil | Po 9.9.2013 16:42:47
Čtenáři této diskuse také sledují
NLexikon boilies komponentů901
NDomácí swinger - výroba624
NFan Club navijáků Tica993
NMikbaits - pikantní švestka534
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NVyroba valcu, motoru a prevodu593
NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...8061
NZlatá kaprařská malina1332
NLevné zavážecí lodičky - zkušenosti, opravy, tunning122
NPrut Caperlan Xtrem 900 Suprem ( DECATHLON )🎣27
Kde to žije - kaprařina
10:10NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5338
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:49NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8061
8:29NKrátkodobá kaprařina x 9972
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....


















