Stanování u vody -Sředočeský kraj

Dobrý den o víkend se chystám vyrazit někam na svazovku chytat kapry,mužete mi prosím poradit dobrý revír kde se dá stanovat a chytat přez noc,a ještě jestli se dá stanovat na turyňském rybníku(záplavy) nebo ve (dřetovicích) -Dřetovický potok.Předem děkuji,petruv zdar

Nlada78 - Profil | St 17.7.2013 20:34:46

timb >> Pravda,k tomu není co dodat,ale stejně se najde někdo,kdo se ti to bude snažit vyvrátit. :-)

    NPvl - Profil | St 17.7.2013 20:34:37

    MAXXSKATER >> Dovol abych Ti pogratuloval :o§))

      NLoupacisko - Profil | St 17.7.2013 20:33:38

      Petr64 >> Zajímavá myšlenka pro diskuzi :))

        Ntimb - Profil | St 17.7.2013 20:32:06

        Stanování je upraveno v jiném zákoně než v rybářském-smí se stejně jen na vyhrazených místech.RS nemá pravomoc toto postihovat,pouze v případě kdy je zákaz stanování uveden v popisu revíru.

          NPetr64 - Profil | St 17.7.2013 20:29:42

          Loupacisko >> A co kdyby bylo potřeba aby tam místo cedule ""zákaz stanování ""byla cedule ""stanování povoleno""?:o))

          Taky dmýchám.:o)))))

            NMAXXSKATER - Profil | St 17.7.2013 20:29:30

            Petr64 >> Čeští vykukové a vychcánci tu budou vždycky. S tím bohužel nejspíš nikdo nikdy nic neudělá a jenom těžko se to změní. :-)

              NKrtek11111 - Profil | St 17.7.2013 20:29:21

              MAXXSKATER >> :D já jsem dostal červenou za pravdu:D

                NMAXXSKATER - Profil | St 17.7.2013 20:28:00

                Krtek11111 >> Jj, tak už vím: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=656503 - moje premiérová červená karta tady na MRKu pro mě. :-) To víš, kluk neunesl, že jsem mu řekl, že nemůže chrápat a zároveň mít nahozeno. :D Nebo je ještě další možnost, že jsem to dostal za to s tou Ivetou Bartošovou, kterou jsem přirovnal k dnešní moderní české kaprařině ... :D

                  NPetr64 - Profil | St 17.7.2013 20:27:36

                  MAXXSKATER >> To je právě špatný.Většinou projde.Redbull dává křídla,ale po tomhle víc rostou.

                    NKrtek11111 - Profil | St 17.7.2013 20:25:55

                    MAXXSKATER >> jj,tebe,ale už nrbudu rušit at se zakladatel něco dozví:)

                      NKrtek11111 - Profil | St 17.7.2013 20:24:10

                      Loupacisko >> sdílím tvůj názor:)

                        NMAXXSKATER - Profil | St 17.7.2013 20:24:04

                        Krtek11111 >> Mě ? :D O tom ani nevím, to snad nemůže bejt ani pravda. :-))

                          NKrtek11111 - Profil | St 17.7.2013 20:23:30

                          MAXXSKATER >> jsem tě dnes viděl taky vyloučenýho,ale nevím v jaký diskuzi:D

                            NLoupacisko - Profil | St 17.7.2013 20:22:45

                            Tak to zkusím trochu rozdmýchat. Stanuju všude, kde jsem přes noc a nikdy jsem s tím problém neměl, možná jsem měl zatím štěstí. Ale dle selského rozumu, když tam člověk nedělá bordel a není u revíru vyloženě cedule se zákazem stanování tak proč ne?

                              NMAXXSKATER - Profil | St 17.7.2013 20:22:04

                              Krtek11111 >> Buď v klidu. Když koukám na zakladatele diskuze, tak tu má 5 příspěvků, takže určitě neví o tom, že může udělovat nějaké karty. :D - http://www.mrk.cz/clen.php3?id=65070

                                NMAXXSKATER - Profil | St 17.7.2013 20:21:03

                                Petr64 >> To je pravda. Nebo jsou možná spíš arogantní a doufají, že jim všechno projde. Určitě bude trochu pravdy na obou tvrzeních.

                                  NKrtek11111 - Profil | St 17.7.2013 20:20:21

                                  MAXXSKATER >> ale musím opatrně,abych nedostal do konce zápasu:D

                                    NPetr64 - Profil | St 17.7.2013 20:19:49

                                    MAXXSKATER >> Řekl bych,že si to hodně lidí myslí i bez nějaké prehistorické propagandy.Aspoň se tak teda dost lidí chová.

                                      Nlada78 - Profil | St 17.7.2013 20:19:39

                                      Petr64 >> :-))

                                        NKrtek11111 - Profil | St 17.7.2013 20:18:32

                                        Pvl >> děkuji:)